TINEJDZERSKA TUGA

  • Začetnik teme moja_tuga
  • Datum pokretanja
M

moja_tuga

Gost
Da li neko hoce da prica o tugi,nesreci :?:
Da li su nekome potrebni saveti ili nesto slicno :?:
Kazite ukoliko vam je potrebna pomoc :!: :!: :!:
Ukoliko ste ovakvi: :( :? :x :oops: :cry: :roll: ...
Kazite i rado cu vam pomoci!
KiSs
 
Eh....ko bi pricao o svojoj nesreci....o nekim svojim stvarima na ovakvom mestu....ali kada se nema kome...vidis mene je ostavio decko....i to preko SMS-a....jadno zar ne :?: :?: I puno sam se razocarala u muski rod....sta sada da radim... :cry:
 
Djevojcica:
Eh....ko bi pricao o svojoj nesreci....o nekim svojim stvarima na ovakvom mestu....ali kada se nema kome...vidis mene je ostavio decko....i to preko SMS-a....jadno zar ne :?: :?: I puno sam se razocarala u muski rod....sta sada da radim... :cry:

onda nadji novog preko sms-a :wink: salim se, ni ne pokusavaj ...... uzgred, zadnjih dana se prosto "borim" protiv devojchica razocharanih u mushki rod, tako da mi je svega preko glave, samo da ponovim jos jednom da je veoma glupo (ali veoooma glupo) razocarati se u celokupni muski rod zbog jednog tipa, koji je uz to jadnichak kome je uspelo da posalje sms i tako raskine ......
i mene je bivsa ostavila preko telefona pa nit sam se naljutio na nju nesto posebno, a kamoli na celokupni zenski rod .......

face up, make your stand, and release your livin' in the golden years .....
grins.gif
 
O, pa nemoj biti tako razocarana... Gluposi se desavaju, zar ne? Ma koliko te to poredilo (tvoj bivsi decko i ruzan raskid), videces koliko ce te uciniti pametnijom, veruj mi! Jedna od mojih prvih ljubavi je bio SKOT, zahvaljujuci kome sam naucila i sta znaci biti u vezi, i sta znaci biti nezadovoljan, i sta znaci nemati poverenja u njega. Kada se sve to zavrsilo, bila sam tuzna katastrofalno. e, onda treba malo sacekati da prodje vreme cviljenja za njim. Kada prodje neko vreme (mnogo vremena, u mom slucaju) postanes svesna koliko si iskusnija, koliko vise znas sta ocekujes i koliko si odrasla, i postanes oprezna, sto je mnogo dobro, da ti se isti trip ne bi ponovo dogodio. Naucis da ohladis glavu ponekad. My point is - svaki, cak i najgori bedak, cini te jacim (kad prodje, naravno)
 
Znam...ali....to je ko zna koj put....desavalo se to i ranije.Nije samo zbog jednog....ali jednostavno je glupo....valjda cu ubuduce slusati savete svoje drugarice....
 
samo nemoj njihove savete da slusas...lice mi na keve, majke mi, uvek sve znaju najbolje za tebe, a sa svojim zivotima ne znaju prosto sta ce. veruj mi govorim iz iskustva, ma koliko ti je neko blizak nemoj da ga slusas po pitanju svojih licnih stvari... drugarice su ti ma kolko iskrene jedna manje vise zavidljiva i ljubomorna, ponajcesce i zlobna stvorenja...ne daj da te zavaraju...
vidis ja imam drugi problem...razocarenje u zenski rod...u ortakinje...
 
Djevojcica:
Eh....ko bi pricao o svojoj nesreci....o nekim svojim stvarima na ovakvom mestu....ali kada se nema kome...vidis mene je ostavio decko....i to preko SMS-a....jadno zar ne :?: :?: I puno sam se razocarala u muski rod....sta sada da radim... :cry:

Moj savet ti je...******,za takve stvari nema saveta.Mislim da je najbolje da "prelezis",jer vreme leci sve rane. Ali znaj da uvek,ama bas uvek trebas da budes ono sto jesi.
 
Djevojcica:
Znam...ali....to je ko zna koj put....desavalo se to i ranije.Nije samo zbog jednog....ali jednostavno je glupo....valjda cu ubuduce slusati savete svoje drugarice....

e sad bi bilo jadno da ti kazem procice te ta tuga,ucinice te jacom,i tako to bla bla kad se i ja osjecam isto.samo sto sam ja raskinula sa deckom preko sms (znam da je jadno,ali kretencina jedna odvratna,zasluzio je kako se ponasao prema meni) ali ipak sam tuzna jer sam ga voljela...nego natjeralo me je ovo za drugarice da odgovorim....mozda drugarice ne znaju sta ce sa svojim zivotim ali treba ih kadkad poslusati..da sam ja slusala moju drugaricu (koja nezna sta ce sa sobom,ali zna sta ce sa mnom) nebih bila sada u ovakvim govnima.....
ne znam da li slusas ovu vrstu muzike ali kad sam down ja fino pojacam do daske ninu badric i pjesmu za dobre i lose dane....
U MENI JOS IMA SNAGE
ZA SVE DOBRE I LOSE DANE
JER DOK IMA JOS IMALO NADE
JA CU VJEROVATI DA
S-R-E-C-A P-O-S-T-O-J-I!!!
(evo pogle kako sad lazem samu sebe :cry: :cry: :cry: )
 

Back
Top