"Hrvatsko primorje"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hrvatsko Primorje je divno.Retko ga posecujem jer zelim da vidim nesto sto neje Balkansko.Cene su jako visoke tako da se standard ne poklapa sa cenom.
Inace kao drzava su na vecem nivou civilizacije.Mi kasnimo za njima desetak godina a jos sa Radikalima bicemo jednaki Albaniji.
 
Hrvatsk primorje????
kako da ga ne volim kad sam tamo rodjena i odrasla. zemlja kao zemlja mi je uvijek u srcu,ali stanovnici su daleko od ociju daleko od duse. ovi sto pisu da su na vecem nivou civilizacije su u pravu.ja ne kazem da su oni bolji od nas.ista je to bagra ali nacin na koji oni skrivaju svoje pravo lice je Originalan,vjerujte.
zato im skidam kapu!!!!
i za nista drugo.postigli su da se ravnaju sa ovima u zap.Evropi oko mene.mnogo brze su izucili zivotnu skolu nego mi.nami treba jos 25.-30.g. a mozda ni tada necemo nista nauciti jer smo tvrdoglavi pa vjerujemo da smo samo mi pametni a svi oko nas koji se ne slazu sa nama glupi. :oops:
 
Nemoj vise Ljiljo molim te idi na hr stranicu pa tamo blati svoju naciju sram te bilo.Hvalis hr koja je proterala tolike ljude i pobila,koji na utakmicama skandiraju ubi srbina,i za njih ti kazes da su 25 god ispred nas.U hr necu ni mrtav,a ti izvoli tamo ti je i mesto sram te bilo.
 
sta je vama ljudi? zasto ste tako kategorichni :? .. pa pricamo o moru a ne o ratu :? ... topic je postavljen o tome da li je tamo dobro za letovati ili nije... ne vidim nishta loshe u tome:) .. pa i turci su nam yebali majku 500 godina pa danas nasi ljudi trce da letuju u kushadashi, marmarish i ostala letovalishta:)) isto je to sve, ako se tako gleda...

..ja sam prvi put bila letos u hrvatskoj i super se provela... bili smo svojim autom i niko nas nije niti maltretirao kao sto se pricalo niti smo imali bilo kakvih problema... more je predivno... sve u svemu isla bih opet sto da ne:)... volela bih da obidjem pag i tako jos neka mesta koja nisam stigla da vidim letos..
 
Topic je postavljen sa pitanjem: ZAŠTO DA I ZAŠTO NE.
MOJ ODGOVOR JE OPET ISTI: NE ! A TO ZATO ŠTO SAM POTPUNO SIGURAN DA ME TAMO NE VOLE,ŠTO SAM ISKUSIO I PRE RATOVA,A MOGU ZAMISLITI KAKO JE SADA.

Pa pogledaj samo jednu košarkašku utakmicu izmedju njih i nas.A to su još FINI gledaoci.Na fudbalskoj bi verovatno bilo mrtvih.Uvek su nas mrzeli i UVEK ĆE NAS MRZETI !

Inače,obala im je zaista prelepa.Azurna obala je smešna u poredjenju sa hrvatskom.

Ali šta to vredi...
 
Ovde je nekima djabe objasnjavati,a pogotovo ljilji kaze turci pa nasi trce tamo.Ma znas ko trci tamo ,trce tamo takvi kao ti izdajice srpskog roda.Ti ko da si zivela na marsu ili zivis sada pa ne znas sta se desavalo,a ti samo izvoli u hr znas koliko su te zeljni.
 
Moram da priznam da mi strasno nedostaje hrvatsko primorije.Hvar.Strasno sam voleo Hvar.Verovatno ga volim i dalje, cim mi nedostaje.Ozbiljno sam razmisljao ove godine da se zaputim tamo i uvek se vratim na isto,ne bih se osecao normalno, na odmoru.Neznam da li cu ikada moci i zao mi je zbog toga.
 
NE NE NE I NE. :twisted:
Zato sto nas MRZE, UVEK SU NAS MRZELI I UVEK CE NAS MRZETI. :twisted:
Hoces ostrva idi u Grcku,Karibi,Dominikana,Sejseli...itd.
Hoces peskovite plaze idi u Bugarsku,Tursku,Egipat,Tunis...itd.
Ali NIKADA NE IDI U HRVATSKU. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
one:
Moram da priznam da mi strasno nedostaje hrvatsko primorije.Hvar.Strasno sam voleo Hvar.Verovatno ga volim i dalje, cim mi nedostaje.Ozbiljno sam razmisljao ove godine da se zaputim tamo i uvek se vratim na isto,ne bih se osecao normalno, na odmoru.Neznam da li cu ikada moci i zao mi je zbog toga.
Jaooo i ja sanjam Hvar(Jelsu)!Od moje 1 god. su me roditelji vodili tamo, bili uvek u istom smestaju, kod istih divnih ljudi...Kasnije sam sa drustvom isla i nikada ne mogu da zaboravim ta letovanja, te plaze, taj miris lavande i borova.Na zalost, zbog svega sto se izdesavalo sumnjam da cu vise ikad tamo otici... :cry: :(
 
Nista od toga ne mirise isto, ne izgleda tako, more nema takvu boju.Ocigledno je problemu tome sto imam dovoljno godina da se dobro secam Hvara i da mi je pored toga sto jeste po sebi, ostao i kao deo odrastanja.Zato ima drugaciji miris i ukus koji Grcka ( koju jako volim ) nikada nece imati.
p.s.
Ne ljuti se i ne vici.Caskamo.
 
Mozda je doslo vreme da se pomirimo sa raznim stvarima i lepim i ruznim...i da idemo dalje.Niti ja mogu dalje od nostalgije niti ti od emocija.
Jedino kroz kretanje postojimo.Evo, ja cu da uramim sliku koja mi je ostala u secanju u jedan lep ram i da je okacim negde gde nece biti previse upadljiva.Ti uradi to isto sa svojim emocijama vezanim za HR i idemo...da vidimo dokle cemo da stignemo.
 
Sta su nam sve uradili?! A mi njima nismo nista uradili, jel?
Nije mi kao prvo jasno zasto niko od moderatora ne zakluca ovaj topis. Ovo je mesto za turizam a ne za rasprave na nacionalnoj osnovi!
Nikad necemo mrdnuti dalje od ovoga sto smo dok god bude bio mi, vi, oni i slicno. Pa svi smo ljudi od krvi i mesa! Samo nas je crkva razdvojila! Imamo istog Boga, svi smo hriscani! Sta vam je ljudi, zasto tolika mrznja?????
 
Savetnica:
Sta su nam sve uradili?! A mi njima nismo nista uradili, jel?
Nije mi kao prvo jasno zasto niko od moderatora ne zakluca ovaj topis. Ovo je mesto za turizam a ne za rasprave na nacionalnoj osnovi!
Nikad necemo mrdnuti dalje od ovoga sto smo dok god bude bio mi, vi, oni i slicno. Pa svi smo ljudi od krvi i mesa! Samo nas je crkva razdvojila! Imamo istog Boga, svi smo hriscani! Sta vam je ljudi, zasto tolika mrznja?????
Ovo jeste mesto za turizam,ali u sklopu toga turizma kada odes u Hrvatsku mozes da vrlo lose prodjes u Splitu,kada umesto kave narucis kafu,a to je nacionalna pozadina toga turizma koja ima veze sa ovom temom.
 
Savetnica:
Sta su nam sve uradili?! A mi njima nismo nista uradili, jel?
Nije mi kao prvo jasno zasto niko od moderatora ne zakluca ovaj topis. Ovo je mesto za turizam a ne za rasprave na nacionalnoj osnovi!
Nikad necemo mrdnuti dalje od ovoga sto smo dok god bude bio mi, vi, oni i slicno. Pa svi smo ljudi od krvi i mesa! Samo nas je crkva razdvojila! Imamo istog Boga, svi smo hriscani! Sta vam je ljudi, zasto tolika mrznja?????

zato sto ovde nema moderatora...
 
Samuraj:
NE NE NE I NE. :twisted:
Zato sto nas MRZE, UVEK SU NAS MRZELI I UVEK CE NAS MRZETI. :twisted:
Hoces ostrva idi u Grcku,Karibi,Dominikana,Sejseli...itd.
Hoces peskovite plaze idi u Bugarsku,Tursku,Egipat,Tunis...itd.
Ali NIKADA NE IDI U HRVATSKU. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


jojjjjjjjj nemoj mi samo govoriti o peskovitim bugarskim plazama... to je sve ali najmanje pesak...
 
Anonymous:
Savetnica:
Sta su nam sve uradili?! A mi njima nismo nista uradili, jel?
Nije mi kao prvo jasno zasto niko od moderatora ne zakluca ovaj topis. Ovo je mesto za turizam a ne za rasprave na nacionalnoj osnovi!
Nikad necemo mrdnuti dalje od ovoga sto smo dok god bude bio mi, vi, oni i slicno. Pa svi smo ljudi od krvi i mesa! Samo nas je crkva razdvojila! Imamo istog Boga, svi smo hriscani! Sta vam je ljudi, zasto tolika mrznja?????

zato sto ovde nema moderatora...

upssssssss ustvari ima ali verovatno pajki:))
 
Anonymous:
Anonymous:
Savetnica:
Sta su nam sve uradili?! A mi njima nismo nista uradili, jel?
Nije mi kao prvo jasno zasto niko od moderatora ne zakluca ovaj topis. Ovo je mesto za turizam a ne za rasprave na nacionalnoj osnovi!
Nikad necemo mrdnuti dalje od ovoga sto smo dok god bude bio mi, vi, oni i slicno. Pa svi smo ljudi od krvi i mesa! Samo nas je crkva razdvojila! Imamo istog Boga, svi smo hriscani! Sta vam je ljudi, zasto tolika mrznja?????

zato sto ovde nema moderatora...

upssssssss ustvari ima ali verovatno pajki:))
Samo neka on i dalje pajki,sto duze to bolje :lol: .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top