Opasni tranziti srednjeg doba 36-45

tis_r:
UPOMOC!!! Uran u opoziciji sa Uranom
Zaista sam ocajna...
Da li je moguce da ce mi ovaj zlokobni Uran u opoziciji biti cele sledece godine kako sam nasla na astro.com-u?
Ako neko zna malo vise o ovome, makar neku utesnu rec...

evo tis , prekopirala sam tvoj post na ovu temu....
koja vec postoji......
a ja cu mozda sutra da napisem nesto vise ako budem bila u dobrom stanju
 
Tranziti Pl, Ne, i Ur uglavnom ne nose događaj. To su procesi koji se odvijaju, a ukoliko se s njihovim tranzitom poklopi i tranzit Ju ili Sa događaj je zagarantiran s time što se mora poklopiti ista ili srodna tema. Isto tako je bitno preko koje planete ide tranzit. Ukoliko planet preko koje ide tranzit nije nikakav dispozitor i / ili nema puno aspekata tranzit se praktički neće niti osjetiti, no ukoliko je riječ o jako postavljenom planetu u sjedištu i / ili bitnom dispozitoru i / ili planetu s najviše aspekata, takav tranzit će se sigurno osetiti.

Bitan je uvek tranzit Ju koji nosi novu priliku. Ako sad Ju tranzitira npr 2 kućom on je aktivira ili aktivira kuću nasuprot ili kuće na 120 od 2 kuće.
Ukoliko se to poklopi s tranzitom recimo Sa 90 na vladara 8 ima da padne nasljeđe ili da se digne kakav kredit za kupovinu nekretnine. A Ur, Pl ili Ne to mogu ili podržati ili sprečiti. Recimo da je istovremeno i Pl 180 vladar 8 ništa od nasleđa ili Pl 180 Ju dobiješ mrvice nasleđa...
Ili tranzit Ur kroz 4 ili 90 na vladara 4 pa s tim recimo kreditom počneš graditi kuću.... itd itd...
 
Jooj, psihologue, hvala ti na prilicno optimisticnoj analizi ali nista se ja, na moju veliku zalost, ne razumem u tvoje podrobno objasnjenje... ja sam ti tabula raza za astrologiju, jednostavno sam ocajna , izdesavale su mi se neke stvari i onda kad sam naisla na astro.com i sve sto mi pise procitala zaista sam se prepala...da li ti mogu poslati moju natalnu kartu i 'forecast' sa astro.com-a pa da mi ukratko objasnis neke stvari...verovatno mnogo trazim...:( ma, znam da mnogo trazim...
 
Bebo, wellcome to the club, heh, imam i ja Neptune kvadrat Neptune, pa Saturn kvadrat
Neptune, i sve mi se to preplice vremenski ...
ma, svasta imam... samo da pregrmimo ovaj period...:( :(
Hvala ti na odgovoru... nadam se i zelim da nam ovaj period prodje mirno sto mirnije moze...
ps. Meni je natalni Uran u Veneri u 5. kuci... ne znam sta to znaci, verovatno nista dobro:(
inace sam strelac/blizanac.... a ti?
 
tis_r:
Bebo, wellcome to the club, heh, imam i ja Neptune kvadrat Neptune, pa Saturn kvadrat
Neptune, i sve mi se to preplice vremenski ...
ma, svasta imam... samo da pregrmimo ovaj period...:( :(
Hvala ti na odgovoru... nadam se i zelim da nam ovaj period prodje mirno sto mirnije moze...
ps. Meni je natalni Uran u Veneri u 5. kuci... ne znam sta to znaci, verovatno nista dobro:(
inace sam strelac/blizanac.... a ti?

Meni je tranzitni uran u konjukciji sa AC i u opoziciji sa natalnim uranom i plutonom...
imam uran/pluton konjukciju na DC na 16. device
a AC u ribama!!!!:roll::-(:-(:-(:-(
 

Back
Top