Impotencija

Pipi Langstrumpf:
Znaci ne treba da obracamo previse paznje? Npr.-nema veze,drugi put?
Zasto je blam reci da si imao stresan dan?
Sta da uradimo da se muskarac oseca bolje?

Zato sto njegova devojka, koja je procitala 2 knjige u zivotu i zna 5 recenica kojima se objasnjava kakav je bio dan, najvise 5, ona ce da zapamti tu recenicu "Imao sam stresan dan" pa ce da je ponovi svojim drugaricama koje ce da je ponove svojim drugaricama i na kraju ce da zakljuce da on ima vrlo stresne dane a njega ce da ugusi kad to stigne do njega pa pocnu svi da ga pitaju kakve on ima probleme.
 
Pipi Langstrumpf:
Mi zene podjemo od nas, sta bi nama bilo ok,ali nemozemo zaista znati ako nam ne kazete,jer nemamo ni slicno iskustvo. Pa onda mozda i pogorsavamo celu stvar nekim postupcima zato sto nagadjamo.

Evo mog dogadjaja: bio kod varijante i tu ide sex i ja sebe izminiram, da bi duze trajalo, ali izgubim "napon"+guma+mnogo vlazna i nisam mogao da svrsim - tu je krenula da se bedaci kako mi nije lepo sa njom, kako vise nesu sa njom itd. Tako ispadoh kriv... :)
 
Bad_Wolf:
Evo mog dogadjaja: bio kod varijante i tu ide <a href="http://forum.krstarica.com/?page=sex">sex</a> i ja sebe izminiram, da bi duze trajalo, ali izgubim "napon"+guma+mnogo vlazna i nisam mogao da svrsim - tu je krenula da se bedaci kako mi nije lepo sa njom, kako vise nesu sa njom itd. Tako ispadoh kriv... :)
Sta je, bacao ga bata pre sexa u nesvest? Nije se jedan tako zajebo!
 
Ah,razumem. Pojavljuje se znaci pitanje krivice pa se prebacuje tamo-vamo. Uglavnom zene izgleda misle da su one krive za to, znas, logika: JA sam uzrok sto mu se dize, znaci i da sam JA uzrok kad mu se ne dize.
Bilo bi bolje da je npr.pitala da li hoces nesto za jelo i upalila tv? Ili bi muskarac radije pricao o tome?
 
Kako sto muskarci imaju ugradjene stereoptipe, tako ih imaju i zene: sto bi muskarcu trebao non stop da se dize i da bude dignut? Kako kada zenskoj osobi usred sexa "pobegne" raspolozenje - desava se.

Sta reci u tom trenutku - to mozemo da teoretisemo...
 
Slazem se sa gornjom konstatacijom.
Pokusavam da teoretisemo na temu sta reci u tom trenutku. Mozda ne bi trebalo. A mozda bi bilo dobro da kazete zenama sta vam smeta (kad se vec desi-jer-desava se) a sta vam prija. Naravno da je individualno, ali neku sliku bi ipak stekle.
 
Necu vise da forsiram ovu temu. Nije u redu od mene,ako ste tad ranjivi da o tome pricate javno stavljajuci "glavu na panj". Pitala sam dobronamerno, ali razumem da nisu svi takvi.
Hvala onima koji su mi odgovorili!
 
Bad_Wolf:
Kako sto muskarci imaju ugradjene stereoptipe, tako ih imaju i zene: sto bi muskarcu trebao non stop da se dize i da bude dignut? Kako kada zenskoj osobi usred sexa "pobegne" raspolozenje - desava se.

Sta reci u tom trenutku - to mozemo da teoretisemo...
...jest istina...
...meni se desi da mi "pobegne"... aha. bio tu i nestane.
...a opet, desi mi se da se, kada on ne mozze da svrshi, potpuno izbedachim... aha...
 
Maslachak:
...jest istina...
...meni se desi da mi "pobegne"... aha. bio tu i nestane.
...a opet, desi mi se da se, kada on ne mozze da svrshi, potpuno izbedachim... aha...

Pa ima nekih tehnickih razlika:

- ako zenskoj "pobegne" i presushi - onda je to pipav problem (ako ne postane suva, onda jos nekako - videti pod a)

- muskarcu moze da:
a - prodje voz i da beskrajno ye8e (dok stvarno ne postane smaranje),
b - padne mu i onda dolazi ono sto Pipi interesuje - kako reagovati.

Svakako ne treba dramiti. I M i Z moze biti lepo bez svrsavanja...
 

Back
Top