PAZNJA!!! www.paukovamreza -prevaranti na net-u!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

banelup

Gost
Poruka
37
Nisam mlad a dosad nisam bio ni naivan medjutim izgleda da za to nikada nije kasno. Cesto sam slusao upozorenja o sajtovima koji "prodaju maglu" na net-u, ali nisam verovao da to moze i meni da se desi, a desilo mi se. Naime, pre nekoliko dana pokusao sam da preko sajta WWW.PAUKOVAMREZA.COM izvrsim obracun zakonske zatezne kamate prema upustvima koja se nalaze na pomenutom sajtu i za to uplatio 99 dinara putem SMS na naznaceni broj. Ruku na srce dobio sam navodnu sifru koja sluzi za jednokratni obracun zatezne kamate direktno na sajtu, ali mi to nije poslo za rukom ni posle dvadesetak pokusaja. U vezi sa tim u dva navrata sam se obracao "webmajstoru" i molio da mi naprave taj obracun i posalju meilom, ili vrate novac na racunu, /kako to u njihovoj ponudi stoji/, ali se gospoda uopste ne oglasava. Inace, ako ovu uslugu pokusate sa fiksnog telefona uzece vam 160 dinara, a ako ste toliko naivni narucite od njih CD sa citavim programom za obracun zatezne kamate i pucicete 4.999 dinara. Kao sto vidite stvar uopste nije naivna pa se nadam da u ovoj zemlji postoje institucije koje mogu da zastite ljude od ovakvih lopova i prevaranata. Pozdrav svima sa foruma i pamet u glavu, klonite se navedenog sajta, ne budite naivni kao ja.
 
Postovani,

nema nikakve prevare, jednostavno smo prepravljali stranu pa strana za naplatu SMS nije radila, RAZLOG JE JEDNOSTAVAN BILO JE MNOGO ZLOUPOTREBA I RAZBIJANJA NA SAMOJ STRANI OBRACUNA KAMATA A NIKO NIJE PLACAO PA SMO JEDNOSTAVNO BILI PRINUDJENI DA IZ BEZBENOSNIH RAZLOGA NAPRAVIMO PODDOMEN. Naravno time su bili zadovoljni samo oni koji su platili, ali NE I ONI KOJI SU POKUSAVALI RAZNE SUBVERZIVNE AKTIVNOSTI.

Dali od ovog neko stiti vlasnike strana?

svim nasim korisnicma ko nam se obratio na email office@paukovamreza.com je omoguceno ili da im se vrate pare,ili da samostalno urade obracun preko poddomena
koji smo npravili specijalno za ovu priliku a samo zbog toga da niko ne bi bio ostecen a koji mozete videti na adresi

http://kamate.4enet.com/

Svi kupci naseg programa dobili su e-mailom uputstva za pristup gornjem poddomenu

dakle slobodno nam se obratite na gornji email i nije problem ili cemo Vam vratiti pare ili ce te dobiti korisnicku sifru za rad sa poddomena

Ako imate jos neka pitanja slobodno ih postavite, stojim Vam na raspolaganju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top