domino!!!

Nikad nisam imao domino damu... nemam pojma ni sta je to... al mi je to nekako iz tripologije hard kore ***** produkcije... ono kao neko gazenje bicevanje i vezivanje... Sto me uopste ne pali...
U svakom slucaju odnos koji bas nije zdrav...u glavu...
 
Balkan južni ti je domino bez femine, iliti lečenje kompleksa kroz sve pa i kroz seks...ali to nije pravi domino, jer tu ona ustvari želi da seksa glavu , mozak , a ne seks dominacije....već dominacija uskraćivanjem seksa.....

Upoznao sam nekoliko domino žena , ali nijedna nije bila baš prava u smislu da je u normalnom životu bila normalna osoba , a da joj je domino bio fetiš.....
 
DayLight:
al' s' se napal'la, bash s' se napal'la... neka te biju ba ko zivot'nju..... drpajte je za sisu ba....

hahahahahahaahahaha



Dve dvojčice, tri trojčice
c019.gif
 
Jooooj, nikad nisam naucio da igram domine, a vidjao sam po parku cilagere kako igraju... Nikad nisam video neku devojku kako igra... cak ni bakutu... Eto, sta ti je Balkan... strasno...
 
Gledam vsele domacjice ii jos po svashta,igrao sam domine zaboravio sam nije tesko Silent...
a za dominanatnu zenu...pa,ako moze nista..onda syper.Rekao bih svejedno-ne!!
od mene da bude bolja,,,pa onda bih ja morao da primenim....
 
Mastala sam o tome, dok nisam probala... Elem, kad sam na njemu isprobala sve sto mi je palo na pamet, prosla me je zelja da budem mistress.... Ipak ja vise volim da muskarac dominira...
 
Gazdarica:
Mastala sam o tome, dok nisam probala... Elem, kad sam na njemu isprobala sve sto mi je palo na pamet, prosla me je zelja da budem mistress.... Ipak ja vise volim da muskarac dominira...

NIje li tako sa svim mastarijama u zivotu? Kad se zasitis...prodje...
 

Back
Top