Danasnja prica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
E popricah ja sa jednom devojanom... Kao super izgleda devojka... :roll: :lol:

I pita ona odakle si...
Ja kazem lepo... Inace trenutno zivim u jednom prigradskom naselju...
A ona... ne secam se tacno reci... ali otprilike "ja ne planiram da zivim na selu i to mi je ispod casti... ja zasluzujem bolje..." (a ko je nju uopste pitao da zivi sa mnom??!!??) I to sa sve dignutm nosem i podcenjivackim tonom...

A onda ja kazem... Da ali imam i kucu i 3 stana u gradu...
A ona onda "pa onda mozda" pa ovo pa ono...
I ja popizdeh nacisto na nju.... Malo je falilo da je oteram u 3PM... i da joj saspem jos gomilu toga !@#@@!^%& u brk.... :twisted: :evil: al ne znam ni ja kako sam se suzdrzao...

I posle mene pitaju gde nalazis takve slucajeve... :lol:

PS Znam da su smorile teme o sponzorusama... al ja sam ovo morao da napisem... a vi zatvorite ako hocete...
 
Petar_Pan:
E popricah ja sa jednom devojanom... Kao super izgleda devojka... :roll: :lol:

I pita ona odakle si...
Ja kazem lepo... Inace trenutno zivim u jednom prigradskom naselju...
PS Znam da su smorile teme o sponzorusama... al ja sam ovo morao da napisem... a vi zatvorite ako hocete...


Ma kakvi da zatvore, prava zabava tek pocinje!
 
Petar_Pan:
Razgovor je istinit... Mozda nije od reci do reci preprican tacno ali je sustina ta.... Ja ne lazem Borg...
pa choveche debilna je i njena i tvoja pricha, mislim kad bi meni riba rekla da joj je ispod chasti da zivi u selu ili gde vec, ja bih rekla, dobro ili bi pitala a zashto, ne bi joj ispostavila imovinsko stanje sigurno
 
Borg_Queen:
pa choveche debilna je i njena i tvoja pricha, mislim kad bi meni riba rekla da joj je ispod chasti da zivi u selu ili gde vec, ja bih rekla, dobro ili bi pitala a zashto, ne bi joj ispostavila imovinsko stanje sigurno
Ma bio je to trenutak hmm mozda besa... Hteo sam da joj kazem koliko je jadna... No niko nece da zivi tu u buducnosti... ni ja a najmanje ona... A bas me zabole gde ona hoce da zivi... nego taj nadmeni potcenjivacki stav... nicim izazvan... kapiras... Kao ja sam bomba a ti si supak... E pa bas je ona supak i to na kvadrat...

Jbg nije ona supak... al kad takvu situaciju isprovocira i postavi... Znas donekle neke stvari mozes i da precutis i progledas kroz prste ali sto je previse previse je... Ja ne moram da trpim takva glupiranja... Mozda je ona navikla da se druzi sa nekim moronima kod kojih joj takva prica i stav mogu proci... Al kod bilo kog normalnog to tako ne moze... Ili ravnopravno ili nikako...
 
Koliko ja znam ti zivis u gradu kojiima jednu zavidnu istoriju...i tradiciju..mnogi kvalitetni ljudi bi bili ponosni da dolaze iz tog mesta...
Cini mi se da je tvoj problem u tome sto si se nastavio sa takvom osobom...iz njene prve recenice mozes mnogo toga videti...i naravno cemu dalje dokazivanje?
 
Kekekekeke.....aaaaaa:lol::lol:
Uhhhhhh.....pa ja npr.imam stuDentSKU povlasticu pa se ne falim:lol:..jes da je samo 1.zona al da vidish kako se zarumene kad sluchjno spomenem:lol:...i ako si joj rekao!
A shta je nosila od obutje?:lol:
 
Dok sam isao ulicom cuh komentar jedne od dve devojke koje su isle iza mene: " Pogledaj sta ljudi voze a onaj moj vozi cipele ". " Pre bih rekao da seta sponzorusu " - nisam izdrzao da joj ne dobacim. Takve udavace treba zaebavati u svakoj prilici. Ne treba im obecavati ni kule ni gradove, dovoljno je nesto u centru grada pa neka kukaju posle kako su iskoriscene i obmanute.
 
samo se nadam da ce u skorije vreme nashi cenjeni doktori i nauCHnitzi izmisliti neki instant lekitj protiv "sponzorursha i njihove glavne hrane" sponzora.... zivite normalno ljudi.. volite se a ne gledajte da iz svakoga i svachega izvuchete neku korist...
 
livija:

pero! imash qcju i 3 stana??? u gradu??? :D
kajem se shto nisam r
anije primecjivala kako si neverovatno zgodan :lol:
O gresnice jedna... :lol: U crkvu da ides da okajes svoje grehove... :lol:
crkvaas8.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top