RTS

Ja..

  • Placam

  • Ne placam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

greba

Buduća legenda
Poruka
27.951
iz revolta prema praznom,nekvalitetnom,nikakvom programu nacionalne televizije,u zadnjih 6 meseci nisam im platila pretplatu....
Da li sam usamljena u ovom krsenju zakonske obaveze?Kako ce nas sankcionisati?
 
Ocean_state:
Ja sam hteo da im ne platim ali ne znam kako to da uradim.
untitledoo6.jpg

da se ja pitam ne bi placao ali se ne pitam
 
Ja ne placam...Sad vidim poceli su od struje da skidaju...Ranije nisu, bilo je ono platis struju, elektrodistribucija uzme svoje a za rts ako nesto ostane. Sad vidim skinuli mi od struej 200 din za rts. Dakle sve ce da urade da dobiju lovu.

A sto je anbolje ja uopste ne gledam rts.

U stavri od kad ima dizni crtaca gledam. Al to je tek dve nedelje.
 
Ej ma nije bilo tako od pocetka.Ja nisam platila ni jednu do proslog meseca. Sad vidim poceli da skidaju od struje . Odvratni su.

Al ono za CSI se slazem ...Da sam mogla bila bi forenzicar...
 
Ne mogu da vam uzmu od struje za TV preplatu, mogu samo ako platite vise struje nego sto dugujete, onda se sva preplata za struju prebacuje na TV.Ako necete da placate TV, onda racun za struju (jasno odvojeno na zbirnom racunu) placajte u dinar.
 
Kazem Vam Prosli mesec sam imala dug za struju 1600. Toliko sam i uplatila ..1400 su stavili na struju a 200 na rtv pretplatu.

Poludela sam zbog toga.

A CSI gledam i na htv i na obn..Ne propustam ih nikako... :wink:
 
Има ЦСИ и на ОБН, и то ОБН каска 2 епизоде за РТС-ом. Иначе, то је лоповлук, јер пуштају само репризе репризираних реприза...
 
m ameni nij ejasno..zašto j aplaćam rts..kada ja gledam kablovsku, koju takođe plaćam.
to oni među sobom treba da reše.
inače, tačno je što kaže šizika, odbiju za rts
(re te se) pa ostaješ dužan za struju;)
 
pajamaca:
m ameni nij ejasno..zašto j aplaćam rts..kada ja gledam kablovsku, koju takođe plaćam.
to oni među sobom treba da reše.
inače, tačno je što kaže šizika, odbiju za rts
(re te se) pa ostaješ dužan za struju;)
Ja ne placam Kablovsku(mislim treba da je placam ali sam se snasho a sada kada bi saznali moro bi da platim za godinu i neshto tako da neka hvala) ali zato ovaj RTS ni ne gledam. Sada zajebli sve. Uveli to da se placa i ukinuli Treci kanal. Shto je jadno jer je treci kanal bio mnogo bolji od prvog i drugog. I sada nema ni BK tako da.... TV je sranje.
 
ni moji u Srbiji to ne placaju,a lopine verovatno cekaju da se ljudima nakrca veci dug pa ce da tuze...ali mislim da nista ne mogu...jedino da ne izmisle da skidaju od racuna za struju...za sada to nije slucaj,pa me cudi prethodna forumasica,i pominje nekih 200din,a pretplata je 300...ne,ne skidaju od struje.za sada je to sve zasebno i nema veze jedno sa drugim,osim povezanosti papira,racuna...e,a dal` ce biti tako...ili cu ja morati preko western uniona da im saljem za dug
 
LPhoklica:
skupština je izglasala da ceo narod mora da plaća neki tv program.
..rts od svih... kakva ironija.

Lopovi, rts ni negledam a moram da platim.........koliko su para dobili do sada nikada da puste neki normalan film ili da otkupe neku normalnu seriju, strašno neka ukinu i ova dva preostala kanala pa da neplaćamo pretplatu 8-)
 
Blondie2:
Lopovi, rts ni negledam a moram da platim.........koliko su para dobili do sada nikada da puste neki normalan film ili da otkupe neku normalnu seriju, strašno neka ukinu i ova dva preostala kanala pa da neplaćamo pretplatu 8-)
lopine jedne,zato sam i revoltirana.ni jedan film da puste kako treba...sto se bar toga tice mogli bi da se ugledaju na `pink`,stvarno imaju dobre filmove.
a imam poznanicu na RTS-u koja radi honorarno kao reporter-novinar...e ljudi,2 godine joj nisu dali ni banku,verovatno sto je anonimus..verovatno vidjenija `lica` imaju dobre plate.
ja necu placati,pa kad me tuze,videcu sta cu :confused:
 
grebicka:
lopine jedne,zato sam i revoltirana.ni jedan film da puste kako treba...sto se bar toga tice mogli bi da se ugledaju na `pink`,stvarno imaju dobre filmove.
a imam poznanicu na RTS-u koja radi honorarno kao reporter-novinar...e ljudi,2 godine joj nisu dali ni banku,verovatno sto je anonimus..verovatno vidjenija `lica` imaju dobre plate.
ja necu placati,pa kad me tuze,videcu sta cu :confused:

Podržavam te. Kako ta tvoja poznanica živi bez para?! :confused: Što nije dala otkaz?! :shock:
 
zoranUK:
ni moji u Srbiji to ne placaju,a lopine verovatno cekaju da se ljudima nakrca veci dug pa ce da tuze...ali mislim da nista ne mogu...jedino da ne izmisle da skidaju od racuna za struju...za sada to nije slucaj,pa me cudi prethodna forumasica,i pominje nekih 200din,a pretplata je 300...ne,ne skidaju od struje.za sada je to sve zasebno i nema veze jedno sa drugim,osim povezanosti papira,racuna...e,a dal` ce biti tako...ili cu ja morati preko western uniona da im saljem za dug

Decko dragi meni su skinuli 200 din od struje prosli mesec! Prebacili na rtv pretplatu. Veruj mi obzirom da sama placam racune jako dobro znam sta s acim ide tako da mi ne trebas ti da mi iz UK drzis slovo o mojim racunima i nacinima placanja.

Oces da ti skeniram uplatnicu ako ti nesto nije jasno da imas bolji uvid?

Sto mrzim kad se neko pravi pametan! Uz to praveci mene budalom!
 
Blondie2:
Podržavam te. Kako ta tvoja poznanica živi bez para?! :confused: Što nije dala otkaz?! :shock:
nisam rekla da je ona bez para,roditelji su joj dobrostojeci,a ona se nada da ce upasti za stalno na rts,zato pristaje da radi bez plate....mada mi je priznala da je to izgleda jalov posao,jer je zbog prevelike zauzetosti zapostavila studije.jbg,uvek nesto trpi
 

Back
Top