Veliki gaze male -javlja Valter

LUKA BRACI

Zainteresovan član
Poruka
188
Tragom vesti da republička direkcija za imovinu R.S mora da ustupi građevinsko zemljište za američku ambasadu bez nadoknade ,jer bože moj sporazumom koji su potpisali tito i Ranković još u prošlom veku to pravo im je garantovano,šta će biti kada počnu u tranzitu kroz Srbiju da čine štetu običnim građanima kada ovako tretiraju državu u kojoj trenutno borave.
 
Iron Lord:
Pa i ambasada u Beogradu - poklonjena.
Stari komunjarski trik da se oduzeto nikada ne vrati vlasniku.

Tačno tako ali moraće jednom i oni da plate ceh makar onom gore
u koga baj the wej ne veruju mnogo,tako da im je sve jedno.
Nego gospoda svetski policaj otimaju gore od crvenih šta sada da kažu demokrate narodu.
E slušaj još ovo Obavezuje se država Srbija da očisti taj plac od Nato projektila,
pošto za ne upućene tu je bila zgrada Vj.
Pa još i da im ovaj glavonja i malo ....
 
LUKA BRACI:
Tragom vesti da republička direkcija za imovinu R.S mora da ustupi građevinsko zemljište za američku ambasadu bez nadoknade ,jer bože moj sporazumom koji su potpisali tito i Ranković još u prošlom veku to pravo im je garantovano,šta će biti kada počnu u tranzitu kroz Srbiju da čine štetu običnim građanima kada ovako tretiraju državu u kojoj trenutno borave.

Е, да је само то... па да се опростимо од једног плаца....... др Смиља Аврамов, СВЕТСКИ ПРИЗНАТ СТРУЧЊАК МЕЂУНАРОДНОГ ПРАВА је објавила у својој књизи 170 штетних уговора по Србију које је потписао сатрап Броз, и ми јадни се стално налазимо у чуду шта нам се то догађа А НИКО ДА ПОКРЕНЕ АКЦИЈУ ДА СЕ ОБЕЛОДАНИ ШТА ЈЕ СКОТ ПОТПИСИВАО а то комуњаре и њихови младунци крију "к'о змија ноге". Онда би бар знали шта нас чека, чини ми се, и било би нам лакше, а не стално да се ми међусобно оптужујемо.

п.с. Сећам се како сам се буквално разболео једне године за време СМ када сам
угледао праву параду амбасаде В.Британије која је са све гајдама марширала
кроз Бг. славећи рођендан своје краљице - а колико знам они то раде само у
својим КОЛОНИЈАМА !

п.п.с. Ко зна шта још све ми НЕ ЗНАМО. 8-)
 
eremita:
Е, да је само то... па да се опростимо од једног плаца....... др Смиља Аврамов, СВЕТСКИ ПРИЗНАТ СТРУЧЊАК МЕЂУНАРОДНОГ ПРАВА је објавила у својој књизи 170 штетних уговора по Србију које је потписао сатрап Броз, и ми јадни се стално налазимо у чуду шта нам се то догађа А НИКО ДА ПОКРЕНЕ АКЦИЈУ ДА СЕ ОБЕЛОДАНИ ШТА ЈЕ СКОТ ПОТПИСИВАО а то комуњаре и њихови младунци крију "к'о змија ноге". Онда би бар знали шта нас чека, чини ми се, и било би нам лакше, а не стално да се ми међусобно оптужујемо.

п.с. Сећам се како сам се буквално разболео једне године за време СМ када сам
угледао праву параду амбасаде В.Британије која је са све гајдама марширала
кроз Бг. славећи рођендан своје краљице - а колико знам они то раде само у
својим КОЛОНИЈАМА !

п.п.с. Ко зна шта још све ми НЕ ЗНАМО. 8-)


Ma ne drug broz je bio ok,ma pitaj gospon (druga)Željka pinki je video tita,
dobro su oni stаrci iz njegovog vremena govorili da će iz groba da nam komanduje!
a da će deca njega i njegovih još mnogo posle njega da nas uhode i ...
 
LUKA BRACI:
Tragom vesti da republička direkcija za imovinu R.S mora da ustupi građevinsko zemljište za američku ambasadu bez nadoknade ,jer bože moj sporazumom koji su potpisali tito i Ranković još u prošlom veku to pravo im je garantovano,šta će biti kada počnu u tranzitu kroz Srbiju da čine štetu običnim građanima kada ovako tretiraju državu u kojoj trenutno borave.
Svi NATO vojnici koji borave na tlu bivse SFRJ imaju diplomatski imunitete, kod mene su igrom slucaja pregazili 2 auta nikom nista nisu platili...........
 
LUKA BRACI:
Tragom vesti da republička direkcija za imovinu R.S mora da ustupi građevinsko zemljište za američku ambasadu bez nadoknade ,jer bože moj sporazumom koji su potpisali tito i Ranković još u prošlom veku to pravo im je garantovano,šta će biti kada počnu u tranzitu kroz Srbiju da čine štetu običnim građanima kada ovako tretiraju državu u kojoj trenutno borave.
Postovani,
postoji nesto sto se zove diplomaske privilegije a one obuhvataju mnogo toga a izmedju ostalog oslobodjenje od naknade za gradjevinsko zemljiste i porez za isti.To je praksa koja postoji u svim zemljama.Potpuno je normlano da se tako nesto radi.Po istom prncipu se tretiraju i diplomatsko-konzularna predstavnistva Srbije u svim zemljama.
 
south:
samo ti nadji dobrog advokata za medjunarodno pravo,
platice oni ,..i to debelo,
a to da juris vojnike za pare,..zaboravi

Ма коме ти то причаш,па коме су досада,шта и када платили?
Да ли видео како изгледа када њихово борбено возило налети на цивилни путнички аутомобил,да ниси случајно завршио у јарку па знаш, ти мора да си неки бивши комуниста када о свему знаш све! Ја се у међународно право јако добро разумем и не треба ми ничија помоћ,да ли знаш коме се подоси пријава када исти почине ово крив.дело и ко има надлежност за решавање истог спора,па коначно да ли ти мислиш да било која војска било који појединац треба бити изузет од крив.одговорности за учињено,па где вам је ту демократија ...
 
_Milanche_:
Postovani,
postoji nesto sto se zove diplomaske privilegije a one obuhvataju mnogo toga a izmedju ostalog oslobodjenje od naknade za gradjevinsko zemljiste i porez za isti.To je praksa koja postoji u svim zemljama.Potpuno je normlano da se tako nesto radi.Po istom prncipu se tretiraju i diplomatsko-konzularna predstavnistva Srbije u svim zemljama.

Миланче ја видим да се ти доста разумеш у многе ствари али немој молим те о томе
Разлог на који се они позивају да неби платили таксу за фонд за уређење градског гграђевинско земљишт је споразум који је постигнут у време када је од облика својине постојала само друштвена или како год...
Не тражи им се да плате купопродајну цену за уступљену локацију већ такса за уређење истог,као друго зашто да не плате код сиромаха на част а код богаташа на глас да ли је то тај закон или закон јачег закон улице ,који закон,каква правили доброг пословног понашања овде се ради о класичној отимачини,то земљиште је већ национализовано отето предходном власнику од стране црвених па сада дошли плави па и они исто има ли разлике?
 
vuk.k:
Tamo gde su oni ne vaze medjunarodni zakoni, vazi samo zakon sile, nazalost oseticete i vi to uskoro u centralnoj Srbiji

Тачно тако , ко се мача лати мач ће му и судити!
Потврђено много пута ,много се моћних царства распало преко ноћи ,
једним потезом мача онога коме мач и служи!
 
LUKA BRACI:
Ма коме ти то причаш,па коме су досада,шта и када платили?
Да ли видео како изгледа када њихово борбено возило налети на цивилни путнички аутомобил,да ниси случајно завршио у јарку па знаш, ти мора да си неки бивши комуниста када о свему знаш све! Ја се у међународно право јако добро разумем и не треба ми ничија помоћ,да ли знаш коме се подоси пријава када исти почине ово крив.дело и ко има надлежност за решавање истог спора,па коначно да ли ти мислиш да било која војска било који појединац треба бити изузет од крив.одговорности за учињено,па где вам је ту демократија ...

citaj,da ne objasnjavam
kad su ovima polupismenima platili,platice i tebi i tvoj jarak...
samo oni neznaju ''daj mi 500 E za branik"???
i treba da odgovaraju!!!
a ti posto se razumes u pravo ,ima da ih oderes od para


''Yesterday the US military in Baghdad admitted a total of $1,540,050 has been paid out up to November 12 for personal injury, death or damage to property. A total of 10,402 claims had been filed, the military said in a brief statement to the Guardian. There were no figures given for how many claims had been accepted''
 
south:
citaj,da ne objasnjavam
kad su ovima polupismenima platili,platice i tebi i tvoj jarak...
samo oni neznaju ''daj mi 500 E za branik"???
i treba da odgovaraju!!!
a ti posto se razumes u pravo ,ima da ih oderes od para


''Yesterday the US military in Baghdad admitted a total of $1,540,050 has been paid out up to November 12 for personal injury, death or damage to property. A total of 10,402 claims had been filed, the military said in a brief statement to the Guardian. There were no figures given for how many claims had been accepted''

Соут, поштујем свако мишљење и оно са којим се не слажем,али
осим материјалних надокнада постоје и најчешћи облици надокнаде која је ненадокнадива а зове се накнада настале нематеријалне штете произашле из чињења истих,не постоје паре којима можеш да надокнадиш човеку претрпљен страх њега и његових ближњих,или понижење,које се јако тешко после тога и доказује и пресуђује у пракси или не дај боже у неком драстичном примеру који више нису реткост у понашању обесних ....
Овде се ради о понижењу прво су бомбардовали постојећи објекат В.Ј
онда су отели локацију која је могла да буде продата на јавном тендеру,
а врхунац апсурда условљени смо да исту локацију морамо очистити од Нато проектила и као такву предати разбојницима у виду ...
плус накнаде за утрошен рад,таксе на свим потребним проектима елаборатима итд.
Па њима не траже ни услове ни сагласности ни завода за заштиту споменика културе ни акт,а богами ни одобрење,пројекат ће бити усклађен са њиховом вољом а не амбиенталном целином или ДУП.ом!
 
LUKA BRACI:
Тачно тако , ко се мача лати мач ће му и судити!
Потврђено много пута ,много се моћних царства распало преко ноћи ,
једним потезом мача онога коме мач и служи!
Tako je brate samo strpljenja i mudrosti znas kako se kaze nicija nije sijala do zore pa nece ni njihova
 
LUKA BRACI:
Соут, поштујем свако мишљење и оно са којим се не слажем,али
осим материјалних надокнада постоје и најчешћи облици надокнаде која је ненадокнадива а зове се накнада настале нематеријалне штете произашле из чињења истих,не постоје паре којима можеш да надокнадиш човеку претрпљен страх њега и његових ближњих,или понижење,које се јако тешко после тога и доказује и пресуђује у пракси или не дај боже у неком драстичном примеру који више нису реткост у понашању обесних ....
Овде се ради о понижењу прво су боммардовали објекат В.Ј
онда су отели локацију која је могла да буде продата на јавном тендеру,
а врхунац апсурда условљени смо да исту локацију морамо очистити од Нато проектила и као такву предати разбојницима у виду ...

normalno,..zivot nema cenu
yebes pare,
ali ovde sam samo odgovarao na te njihove pijane zajebancije,i materijalnu stetu sto prave..
svaka vojska je ista..
ali od njih mozes da naplatis,sto je bitno!!!
a to koji ce k... kod nas ,to je druga tema
 
vuk.k:
Tako je brate samo strpljenja i mudrosti znas kako se kaze nicija nije sijala do zore pa nece ni njihova

Море нећи ни до по ноћи ,овај народ се свима који су овуда пролазили а хтели су да мало...најб..мај..па ће и оно добити своје...Него што нас мрцваре...лешинари..
 
south:
normalno,..zivot nema cenu
yebes pare,
ali ovde sam samo odgovarao na te njihove pijane zajebancije,i materijalnu stetu sto prave..
svaka vojska je ista..
ali od njih mozes da naplatis,sto je bitno!!!
a to koji ce k... kod nas ,to je druga tema

Тешко да може веруј ми,знам из личног искуства,
ко је год то прошао није му ни до надокнаде ни до објављивања извињења.
 
LUKA BRACI:
,то земљиште је већ национализовано отето предходном власнику од стране црвених па сада дошли плави па и они исто има ли разлике?

A ****** to je najveca po meni greska koju su napravile vlasti od 5. oktobra i lazno izborno obecanje koje plasirano i pre izbore 2000. i 2003.
To je mnogo veca krivica i sramota nase vlasti nego SAD.
 
_Milanche_:
A ****** to je najveca po meni greska koju su napravile vlasti od 5. oktobra i lazno izborno obecanje koje plasirano i pre izbore 2000. i 2003.
To je mnogo veca krivica i sramota nase vlasti nego SAD.

Тачно тако ово све више личи као да смо осуђеник на смрт
који још мора сам себи да копа раку!
Ма да су то оне прве власти од 5.октобра ни по јада.
ово су неке 16-те које ни немају везе са онима од 5.октобра
Па ко је потписао такав вазалски однос :
1.Манекен и преседник олимписког комитета и
2.пијанац и пропали опозионар кога уз то мученика још и госпођа малтретира.

Каве они имају везе са правним аспектима истог проблема па морали су да ангажују експертски тим али не ФБИ него овдашње домаће стручњаке који немају напредну технику али имају доста знања.
 

Back
Top