žena za volanom

P

pajamaca

Gost
iz ličnog iskustva, znam da su žene ili fantastični ili očajni vozači.
ono što znam sigurno, avaži za 90% žena vozača je da:
*žene ne gledaju desno pri uključivanju u saobraćaj.
*žene ne staju na pešačkom prelazu ako nema semafora.
*žene teško trefe parking mesto za jedan auto;)
*kada skreću imaju potrebu da skrenu u drugu traku.

zašto bre žene?
 
ja ne umem da koristim ručnu, sem u parkingu:lol:
priznajem, kad vozim daewoo u rikverc(pri parkiranju) idem brzinom puža, stanem kad udarim u nešto...ne vidim ništa pozadi
 
Najgori deo je kad zenama das volan u ruku sa 16 godina.

Moja jedna drugarica je u roku od mesec dana nakon dobijanja vozacke prvo razbila Dodge Shadow (prosla kroz stop i udarila u Ford Mustanga), da bi odmah zatim razbija Toyotu 4Runner (vezbala parkiranje i udarila u zid kuce; zid potpuno otpao).
 
w.witch:
Ne prizanjem apsolutno nis'!
ajde priznaj
kupiću ti krempite:lol:

ja sam kad je ono bio led pre par godina u kneza miloša nabola auto na dve auto kuke:lol:
obojica taxisti, nad.rkani izašli da se svađaju...
ali su brzo odustali...stavila sam osmeh br 7 i rekla izvinite molim vas...
malo je klizavo
 
- Koriste kocnicu kada zele da se zaustave vozeci uzbrdo
- Voze nekoliko desetina metara paleci auto svaki cas ne shvatajuci da nisu spustile rucnu
- Drze stisnuto kvacilo na semaforu ne izbacujuci iz brzine
- Rade uzasne stvari kada voze u rikverc
 
Prizanjem samo da me jurila milicija :oops:
Ali nisam znala da su oni,maskirali se u civile :roll:
Ja mislila da mi neki klinci sviraju pa im pokazala "prst" :lol:
A oni se iznervirali pa krenuli uz skripu guma u poteru...umrla sam od straha....mislila neki manijaci...ja po gasu po poznatim mi ulicama,a oni iza mene,trube i masu nekom knjizicom...vozim ja u panici i mislim se...sta im koji klinac znaci ona knjizica.... :idea: :lol:

Inace dobro vozim...i parkiram...i koristim rucnu u svim situacijama 8-)
 
pa dobro , za rikverc ima olaksanje , ono chudo sto pisti ..... sa onim senzorima , ne znam kako se tacno zove :?

ali kad uzmes u obzir da to imaju relativno novija auta i da je pitanje o zenama , znaci 0.01 %
 
pajamaca:
iz ličnog iskustva, znam da su žene ili fantastični ili očajni vozači.
ono što znam sigurno, avaži za 90% žena vozača je da:
*žene ne gledaju desno pri uključivanju u saobraćaj.
*žene ne staju na pešačkom prelazu ako nema semafora.
*žene teško trefe parking mesto za jedan auto;)
*kada skreću imaju potrebu da skrenu u drugu traku.

zašto bre žene?
E s ovim moram da se slozim skroz!
Znachi ili je bezi sto dalje od nje ili јebu mater svim muskim i objasnjavaju kako se vozi!

Zene koje imaju frku od volana, me ne zanimaju u zivotu! Zato cu da vam pricam o jednoj koja je za volanom vece musko i od samih muskaraca.

Znate vi bre kakva je to riba! Visoka je ko ja, a zamalo pa i krupnija od mene. U fazonu, ne bih se kachio s njom, vec je bilo muskih koji su dobili batine od nje. Ali, ali.... da se razumemo, sjajno gradjena! Sjajno! Bivsa balerina. Ima kucu na moru, u stanju je da pliva po pola sata neprekidno. Prirodno plava... ali ne ono fufa-plava, nego bash onako lepo diskretno plava. Ali ne i u dushi, ja se stideo u nekim situacijama koliko je nachitana, zna, razume, razmislja. Ima tet leoparda iznad, vrhunski zategnute, guze. Dupla skorpija u horoskopu! Munje joj sevaju iz ociju!

A kola... kola i voznju voli vise nego sexa! Aj' sto zna sve i svasta o motorima, sto poznaje vec gomilu fora oko mehanike i zanima se ko da ce da bude auto-mehanicar, nego brate mili kad ti ga nagazi, pa udari slalom, da bi na kraju okrenula na raskrsnici pod ruchnom za 180... trka se, bre, sa likovima tamo kroz neke sitne ulichice u kraju. A vozi od 16 godine, bez dozvole... i to, kad sam je ja upoznao sa 22, jos uvek nije izvadila dozvolu.
Mene bilo sramota sto postojim.

E! A s kojim entuzijazmom prica o kolima, auuuuu! Kad mi objasni da joj je BMW najdraza marka... jao... i kad mi na kraju reche: "Kola! Kola i zena/muz se ne daju nikad i nikome!", e pa ozenio bih je sutra dan... da me nije na finjaka iskusno iskulirala :P :lol:

I da... cuo sam da joj je nadmik Zverka 8)

E to je Zena!
 
pajamaca:
ja ne umem da koristim ručnu, sem u parkingu:lol:
priznajem, kad vozim daewoo u rikverc(pri parkiranju) idem brzinom puža, stanem kad udarim u nešto...ne vidim ništa pozadi
Predator i Ivan Djurovic vam predstavljaju,video sam ga pre neki dan i samo pomislim:Survival-storys from around the world i pocnem da se smejem,covek me gleda....
Podela datira iz perioda praistorije,muskarac je isao u lov,zena je bila u pecini i samim tim,krecuci se prostranstvima,muskarcu je usadjen bolji osecaj za prostor,tako da danasnji savremeni muskarac atomskog doba ima bolji osecaj za parkiranje automobila nego zene.
 
103878
 

Back
Top