Ja imam rjesenja kako putovati velikom brzinom, cak vecom nego sto idu rakete!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

danijel.m

Početnik
Poruka
14
Ja imam rjesenja kako putovati velikom brzinom, cak vecom nego sto idu rakete!!!

Kao sto sam naveo u naslovu ``putovati vecom brzinom od raketa kroz prostor``.
Zelim samo znati dali za taj patent vec neko zna!
Ja sam ga napravio, ali ne i usavrsio. Upotrebom ovog patenta moglo bi, a mozda i nebi doslo do posledica.

Patent odgovara ovom opisu:
Uredjaj koji bi trebao razvijati tu ogromnu brzinu dobiao bi pogon bez ikakvog goriva, mlaznih motora i ostalih pogona... Ovog uredjaja pokrecu magneti i magnetna polja.
Tjelo bi islo brzinom zbira magneta u njemu i suprotno polnog magnetnog polja u prostoru.
Sto je magnetno polje jace, i sto je magnet u tjelu jaci to se moze razviti veca brzina.
U tjelu bi bio Veliki elektro-magnet kojeg bi se moglo pojacavati i smanjivati u zavisnosti kajom bi htijeli brzinu razviti.

Nesmijem vam nista vise otkriti dok ne usavrsim patent, a onda ga objavim.
Kada to napravim, mislim da ce amerika biti prva koja bi mi platila najvise da im prodam patent sto cu naravno i uciniti ali za 50 miliardi americkih dolara.
Svako na tu cijenu gleda kako je skupa! Slazem se! Skupa je za nasu civilizaciju, ali za americku vojsku to je dvadesetak aviona F117A zvani nevidljivi.
 
Moze' se to ugraditi u moju Ladu?

Bolje ti je da ne nudis okolo nista, docice naftne hadzije i izrokati te ko psa...:)

Nego, da li se magnetno polje prostire i kroz vakum? Bas svugde u vaseljeni?
Jer ako nije tako, sta ce im taj pogon, ako ce se samo koristiti na zemlji za naoruzanje.....

Razmisli malo o moralnim aspektima, mada cisto sumnjam da si ti otkrio ista vece od rupe u saksiji.....
 
danijel.m:
Ja imam rjesenja kako putovati velikom brzinom, cak vecom nego sto idu rakete!!!

Kao sto sam naveo u naslovu ``putovati vecom brzinom od raketa kroz prostor``.
Zelim samo znati dali za taj patent vec neko zna!
Ja sam ga napravio, ali ne i usavrsio. Upotrebom ovog patenta moglo bi, a mozda i nebi doslo do posledica.

Patent odgovara ovom opisu:
Uredjaj koji bi trebao razvijati tu ogromnu brzinu dobiao bi pogon bez ikakvog goriva, mlaznih motora i ostalih pogona... Ovog uredjaja pokrecu magneti i magnetna polja.
Tjelo bi islo brzinom zbira magneta u njemu i suprotno polnog magnetnog polja u prostoru.
Sto je magnetno polje jace, i sto je magnet u tjelu jaci to se moze razviti veca brzina.
U tjelu bi bio Veliki elektro-magnet kojeg bi se moglo pojacavati i smanjivati u zavisnosti kajom bi htijeli brzinu razviti.

Nesmijem vam nista vise otkriti dok ne usavrsim patent, a onda ga objavim.
Kada to napravim, mislim da ce amerika biti prva koja bi mi platila najvise da im prodam patent sto cu naravno i uciniti ali za 50 miliardi americkih dolara.
Svako na tu cijenu gleda kako je skupa! Slazem se! Skupa je za nasu civilizaciju, ali za americku vojsku to je dvadesetak aviona F117A zvani nevidljivi.
Jesi li nekad cuo za magnetni voz u Nemackoj i kolko sam ja svatio ovim ne bi dobi nikakav pogon sam bi polje bilo vece ili manje. Ipak to je moje ne obrazovano svatanje.
I mislim da Oxi ima jedno resenje za ovakve teme. :twisted:
 
Mr Sal sada divlje komentarise, jer je tema postala divlja:

Ja, nakon dubljeg razmatranja, smatram da je ta ideja suplja ko ona rupa u saksiji.
Mislim da je mali izumitelj obican provokator koji pusta bubice ovuda.

Ako je Mr Mgordan rekao da mali nema pojma, onda jeste tako jer verujem da Mr Mgordan zna tematiku....:

Znaci, jos jedan identifikovani padobranac (dobronamerni, nije vredjao) .....
Ako se ne javi uskoro, trebalo bi temu ukinuti, jer ce naivni da poveruju u to pa eto srnja......

Loksi-doksi katance.....:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top