Video igrice o automobilima

Ni ja ne igram na kompjuteru(nemam ni neku masinu za igranje),nema nista dok se ne izvalis u fotelju a i smor mi je instalirati,pa ako je kopija crakovati.......console su napravljene samo za igranje!Inace znam za te kodove,ja odavno nisam iznajmljivao ali koristio sam program alkohol120% za skidanje koda,neke i nece treba neki drugi program.......ali u svakom slucaju ko ima love ...sa originalom imas jednu prednost......a to je radost kupovine nove igrice,ja imam 50igara za PS2 od kojih vise od pola ukljucio i iskljucio i nikad presao.E da sam kupovao samo originale sigurno nebi kupovao svakakve gluposti i vise bi se radovao svakoj novoj kupljenoj igri.
 
Ja ne kupujem mnogo igrica jer volim samo auto trke. Obavezno svake godine kupim NASCAR (koji je $40), kupim i Need For Speed kad izadje (i on je $40), Grand Turismo obavezno (on izadje svakih nekoliko godina i kosta $50), Grand Theft Auto (takodje izadje svakih nekoliko godina i kosta $50) i nekad kupim jeftinije igrice koje su obicno $20 (Ford Racing 1, 2 i 3, Ford Mustang Racing, Ford vs Chevy, Chevy Corvette Racing i slicne).

Znaci godisnje retko kad potrosim vise od $100 na igrice. Moj brat voli sve vrste igrica i ima ih dosta i za PS i za PS2.
 
Meni su NFS Carbon i NFS Most Wanted isti samo sto NFS MW ima Drag trke koje mi se jako svidjaju a NFS Carbon ima Drift isto mi se svidja.Meni su svi Need for Speed igrice odlicne posebno ove NFS Most Wanted i NFS Carbon ali sam presao samo Carbon,a do most wanteda sam sa Lamborghini-em stigao do 3 clana Black Liste i pao mi system pa me mrzelo da prelazim ali ja mislim instalirati da prelazim jer je stvarno igrica cool :D.
 
Ma daj bre Charger ugradi si chip i skidaj igre sa neta.............taj chip nije sigurno izmisljen u Srbiji...nego Americi ili Zapadnoj Evropi.........jedino ako zelis da budes savestan i pomazes US.Pa i ja zivim u jednoj da kazem bogatoj drzavi...al sigurno necu da dam 50e za jednu igru
 
sta je zakon.. ali tebi i nije toliki problem dati 20$ za igricu, a u srbiji ja moram da se omacim da ustedim ili zaradim te pare.. nije to mnogo, ali nije ni malo u srbiji... naravno kod nas se piraterija jako slabo kaznjava i jos uvek je lako naci sta ti treba a i moze se sve naci preko neta....


Juiced sam ja igrao i da ti kazem nisam bio narocito zadovoljan... na temi sam pre par stranica rekao nesto o igri... mislim da je upravljanje slabo reseno, ali mi se dopada izbor automobila...
 
Ja skinuo sa emule-a Test Drive 5! Jeste da je igrica iz 98-me, arkada zesca, i nema neke efekte, ali meni je super. Vozis muscle cars i moderne zverke, gas do daske i levo desno, ponekad i zakocis, to je maksimum kompleksnosti koju mogu da podnesem u igrama :D
 

Back
Top