Informativni program TV B-92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To sto je to njhov zivot i dalje nikako ne znaci da je to normalno i da mi svi moramo da budemo obavesteni o tome sta oni rade u privatnosti svog doma. To je jedan od seksualnih poremecaja, i nek se oni bave njime, nek ne smaraju citavo drustvo time. Postoje recimo oni ludaci koje uzbudjuju raznorazne fekalije i slicne bolestine i nemam ni najmanju zelju da ista znam o njihovom prvatnom zivotu.
 
И поново та Википедија. ПА ја сам већ говорио о тој Википедији. У главном се ЛДП и ДС присталице позивају на Википедију, зато што је нетачна а у највећем броју се састоји од чланака које су писали они.
 
Kakve gluposti.Pingvini ******.Pa i puzevi su hermafroditi itd.Govorimo o sisarima.
A onda primeri kako u zooloskom vrtu su primetili slucajeve homoseksualizma.
Pa zivotinje koje su po zooloskim vrtovima se ne mogu smatrati normalnima u najvecem broju slucajeva.Teske gluposti i pedersko podvaljivanje.
 
Torrente-BG:
Ajde daj primer homoseksualizma medju zivotinjama
torrente,jel si gledao nekada neku emisiju o prirodi?sa vremena na vreme dotaknu i pojavu homoseksulaizma medju zivotinjama...kao primer su bili navodjeni i delfini,psi,mislim i majmuni...onda neke divlje zivotinje itd....homoseksualizam se ne javlja cesto kod zivotinja,niti kod ljudi ali se javlja...
isto kao sto se ni levorukost kod ljudi ne javlja cesto...i znas one srednjovekovne price...ko pise levom rukom taj je sotona/vestica/mracna sila...sta god....na lomacu sa njim :roll: i slicno...eto,isti taj rezon i vas nekoliko tu primenjuje...sve sto je manjina,treba u korenu biti unisteno ili negirano kao prirodno :roll: a da ne pricamo sta se sve smatralo za crvenokose ljude :shock: eto,shvatanje ti je na nivou inkvizitorskog :neutral:


a one price o propagiranju homoseksualizma :roll: mislim,ako tako nesto i postoji stabilna heteroseksualna osoba nece postati homoseksualac samo jer mu je to neko reko da postane ili da bi bio u modi kako znate vi da odvalite.niti ce se baciti sa mosta jer mu je neko reko...niti ce odseci sebi ruku jer mu je neko reko :roll: tako da ta prica ne drzi vodu :roll:
 
no_problem:
И поново та Википедија. ПА ја сам већ говорио о тој Википедији. У главном се ЛДП и ДС присталице позивају на Википедију, зато што је нетачна а у највећем броју се састоји од чланака које су писали они.
da da....uzeli su i izeditovali celu wikipediu samo da bi skovali zaveru protiv hrabrog no_problema i vrlih mu pomocnika :neutral:

aj smirela sa svi-su-protiv-mene pricama.neki bi pomislili da si paranoican :roll: :shock:
 
Banshee:
a one price o propagiranju homoseksualizma :roll: mislim,ako tako nesto i postoji stabilna heteroseksualna osoba nece postati homoseksualac samo jer mu je to neko reko da postane ili da bi bio u modi kako znate vi da odvalite.niti ce se baciti sa mosta jer mu je neko reko...niti ce odseci sebi ruku jer mu je neko reko :roll: tako da ta prica ne drzi vodu :roll:
Pa normalno da neko ko je odrasla i formirana licnost nece preko noci da krene da se trpa u bulju.Poenta homickih parada i reklamiranja nije da on ubedjuje tebe sa 30-40 god da bi trebalo da si ***** vec je namenjeno mladima i deci.
 
Banshee:
torrente,jel si gledao nekada neku emisiju o prirodi?sa vremena na vreme dotaknu i pojavu homoseksulaizma medju zivotinjama...kao primer su bili navodjeni i delfini,psi,mislim i majmuni...onda neke divlje zivotinje itd....homoseksualizam se ne javlja cesto kod zivotinja,niti kod ljudi ali se javlja...
isto kao sto se ni levorukost kod ljudi ne javlja cesto...i znas one srednjovekovne price...ko pise levom rukom taj je sotona/vestica/mracna sila...sta god....na lomacu sa njim :roll: i slicno...eto,isti taj rezon i vas nekoliko tu primenjuje...sve sto je manjina,treba u korenu biti unisteno ili negirano kao prirodno :roll: a da ne pricamo sta se sve smatralo za crvenokose ljude :shock: eto,shvatanje ti je na nivou inkvizitorskog :neutral:
:
Naravno da sam gledao.I kazem da su to gluposti i retki slucajevi kod iskljucivo obolele zivotinje.Recimo gledao sam kada je slon hteo da naguzi nosoroga.Naravno slon je bio u zescem stadiumu ludila(to je zapazanje iz tog istrazivaca a ne moje)
A sto se pasa tice tu komentara nemam.Oni kresu sve ako ih tako izdresiras pa i ljude.
 
Torrente-BG:
Pa normalno da neko ko je odrasla i formirana licnost nece preko noci da krene da se trpa u bulju.Poenta homickih parada i reklamiranja nije da on ubedjuje tebe sa 30-40 god da bi trebalo da si ***** vec je namenjeno mladima i deci.
aha...a kako to da ja nisam postala homoseksualac,kad sam realno imala sve sanse po toj logici?
niti bilo ko od mojih prijatelja?mojih mladjanih tinejdzerskih rodjaka?niti poznanika...sto mladjih sto starijih?

u zivotu sam upznala ako se nisam zaracunala,2 homoseksualca.obojica su imali preko 40 godina.i biliu stabilnim vezama.i normalno se ponasali i izgledali.nije da se bas u to vreme homoseksualizam tako otvoreno propagirao,zar ne :?
 
Torrente-BG:
Naravno da sam gledao.I kazem da su to gluposti i retki slucajevi kod iskljucivo obolele zivotinje.Recimo gledao sam kada je slon hteo da naguzi nosoroga.Naravno slon je bio u zescem stadiumu ludila(to je zapazanje iz tog istrazivaca a ne moje)
A sto se pasa tice tu komentara nemam.Oni kresu sve ako ih tako izdresiras pa i ljude.
lupas torrente ko maksim po diviziji.

a sad sve ridjokose na lomacu.
levoruke na vesala...ae...
 
Banshee:
aha...a kako to da ja nisam postala homoseksualac,kad sam realno imala sve sanse po toj logici?

Aha pa ja znam X ljudi koji se drogiraju pa se ja ne drogiram.
Znam bezbroj koji puse ali ja ne pusim.
Nisi postala lezbejkica zato sto si prilicno normalna pa su sanse bile manje,da si malo retard ko zna....
Mada ja da sam zensko bio bih lezbejka :)
 
Torrente-BG:
Ne mesaj levorukost sa homicima.
Levorukost je totalno normalna stvar.
ne shvatas ti poentu zar ne?
covek mora da ti crta da bi ti nesto bilo jasno.

levorukost je sasvim normalna pojava koja se javlja kod otprilike 10 procenata ljudi,a neki tvrde cak i u mnogo manjem broju izmedju 2-3 procenta.ne bih znala koji je tacan broj.ali levorukost je ranije bila smatrana losom.znas i sam koje su etikete bile pripisivane levorukim ljudima svojevremeno.a da ne spominjem sto desno i levo cak i u mnogim jezicima imaju znacenje dobrog tj loseg.i tako su razni zadrti tipovi ranije tvrdili da je levorukost krajnje neprirodna pojava....i sta bese...da je te ljude zaposeo kmh...djavo...demon?! :roll: mislim...what the ****!

e isto tako ti i tvoji drugari sada smatrate da je homoseksualizam nesto vestacki izmisljeno,neprirodno i nazadno (is sotono! -autorska prava : Михајло ) a neki od vas bi boga mi najradije i istrebili takve ljude (ne kazem ti ili neko odave,ali da,takvi ljudi postoje)...jednog dana kada homoseksualizam i neki drugi tabui vezani za seksualnost uopst budu sruseni,to ce postati normalna i prihvacenija pojava....da se ne lazemo,u nekim sredinama biti levoruk je krajnje neprihvatljivo.

naravno,covecanstvo ce naci tog trenutka nesto drugo cime ce da se zaglupljuje,sta ce da mrzi i negira da je tako nesto normalno,ali o tom po tom....
 
Samo se ti opusti i bez crtanja.
Ne komentarisem sta se nekada mislilo vec sta jeste.
Da li je neko levak,desnjak,ridj,plav itd je sasvim prirodna stvar.
Kao sto je prirodna stvar ocuvanje vrste(ma koja vrsta bila) i samim tim posto se ocuvanje vrste nece postici tako sto ce se dva tipa guziti to nije prirodna stvar.Znaci prirodno je da muskarca privlaci zena i obrbuto, a ne da muskarca privlaci muskarac.
Znaci priroda je koncipirana na ocivanju vrste.Pa tako kao sto zivotinje koje imaju malo neprijatelja imaju i mali porod,tako one koje imaju veliki broj neprijatelja imaju veliki.
A posto kada jedan tip drugome napuni guzicu poroda biti nece to samim tim nije deo nekog normalnog prirodnog ciklusa...
 
ok,torrente ne mogu vise.
i dalje ti ne ulazi u glavu sta pokusavam da kazem.ali ok,tvoj izbor.misli kako hoces,meni je ustvari sve jedno.
i give up.nije trebalo ni da pokusavam,ali nekad dobijem napad entuzijazma.

zelim vam prijatnu noc gospodo i lepe snove. :)

vidimo se,tj citamo.
 
Pokusavas da mi kazes kako se nekada za levoruke mislilo da su bolesnici itd a da je to sada ok,i da se sada isto tako misli iza pedere da su bolesni a da ce se kao dokazati ili sta vec za neko vreme da je i to ok.

A mogli bi i da se vidimo ;) Cisto zbog odrzanja vrste ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top