PLANETE PO KUCAMA...

Super si, hvala. ;)Ne znam u kakvom je odnosu sa roditeljima, ali vidim da je jako vezan. Čak je i jedan naš susret bio sprečen zbog bolesti njegove majke. A inače, ja sam u inostranstvu u odnosu na njega, samo ne znam da li sam to ja u njegovom horoskopu ili neka druga :roll::think:

pozz
 
Sve sam lepo pratila i gledala svako im bar u nekom polju nesto lepo ja sta god sam procitala nija pozitivno,na primer,,Pluton u osmoj

8.duboka podsvest,oseca kolektivnost ali brutalno ide ka tome,psihicki poremecaj,a narocito ga zaslepi pre smrti,uzrocnik mnogih masovnih i pojedinacnih smrti( npr.Hitler)... Sta sve to treba da znaci ..na primer kako stvari stoje pogledaj te pa prosudite dali sam ja stvarno rodjena pod losom zvezdom:dash: sun-7 kuca.mon-3 kuca.merkur 7.kuca.venus 8-kuca.mars 8 .kuca.jupit 6-kuca.saturn-7.kuca. uran.-8.kuca.neptun-10.kuca.pluton-8.kuca.......ciron,-2.kuca .ceres-11.kuca.pallas-10.kuca.juno-12.kuca.vesta-10.kuca.node-7 kuca.lilith-6.kuca.fortuna-8.kuca...molim vas pogledaj te pa ...kazite dali sam u pravu ...u sustini to se istice dosta u zivotu ali nemogu uopste da mislim pozitivno kada pogledam sve ovo ...Pomozite mi i pojasni te mi sta vi vidite,,,HVALA;;:bye:
 
Mjesec i pluton u vagi-7 kuca
Uran u skorpiji-8 kuca
moj partner i ja ista situacija,sta to znaci?

mjesec u vagi pa josh u VII kuci(prirodna kuca vage)znaci da tvojom dusom vlada planeta venera i da je tvoja dusa lijepa.posjedujes smisao za otmenost,elegeanciju,sklonost ka modi,zabavama,diplomatiji,a najvise umjetnosti.drustvena si pristupacna.posjedujes stil,otmenost,sarm..pluton uz mjesec,govori,da imas smisla za okultno,onostrano...

pluton je ovdje u detrimentu i njegov uticaj u poznatoj simbolici gotovo da ne postoji,ali moze dati smisao za estetiku,duboko poniranje u fenomen ljubavi...

uran je u skorpiji egzaltiran,doprinosi,ekcentricnosti,originalnosti,hirovitosti,intuiciji...
uran u VIII moze donijeti opasne avanure
 
Slucaj je sledeci:): 7 kuca u Biku, a vladar otisao u 11 gde pravi konjukciju sa Marsom i Plutonom. Neki su me plasili da neki od buducih moze biti opasan u fizickom smislu, pa me zanima, sta ove konjukcije zapravo znace. Inace, Mars mi vlada 1. kucom, uz Plutona, a Venera je u sextilu sa Merkurom, kvadrat Jupiter, sextil Neptun. Nadam se da nisam previse konfuzna.Hvala unapred!:))
 
Sve je ovo nekada super funkcionisalo,al je izgleda garancija istekla...
Kako vama izgleda?
Da zamenim ovo planetarno nebo sa nekim? (ili udruzim? :) )




Sunce Vodolija 19.22 Ascendent Devica 19.33
Mesec Jarac 22.36 II Vaga 13.47
Merkur Vodolija 18.28 R III ©korpion 13.19
Venera Ribe 11.52 IV Strelac 17.22
Mars Jarac 13.14 V Jarac 22.08
Jupiter Ribe 21.04 VI Vodolija 23.14
Saturn Rak 12.57 R VII Ribe 19.33
Uran ©korpion 2.28 R VIII Ovan 13.47
Neptun Strelac 11.29 IX Bik 13.19
Pluton Vaga 9.03 R Zenit Blizanci 17.22
Lilit Ribe 0.23 XI Rak 22.08
Asc pol Strelac 7.27 XII Lav 23.14

Ciron Ovan 20.35
Seres Ribe 27.00
Palas Vodolija 25.52
Dluno Ovan 12.35
Vodolija 1.20
Sreca Lav 22.46
Julni pol Blizanci 7.27

Znaci muški 4
Znaci ženski 6 Znaci vatreni 1
Znaci glavni 4 Znaci zemljani 2
Znaci fiksni 3 Znaci vazduani 3
Znaci promenljivi 3 Znaci vodeni 4

Sunce u V
Mesec u V
Merkur u V
Venera u VI
Mars u IV
Jupiter u VII
Saturn u Zenit
Uran u II
Neptun u III
Pluton u Ascendent
Lilit u VI
Asc pol u III


na sve ovo u
kineskom horoskopu tigar
indijanskom vidra
hor.drveca topola
asteskom trska ....

Ko ce da se menja? :)
 
Pa ne, ali iskreno sve podatke i tumacenja mozesh da nadesh lako i na srpskom jeziku. Poenta je da si to zineo ovde kako bi ti se divili i hranili ego. Sto se i vidi iz recenice:
"Ko ce da se menja?"Mislim da niko ne zeli. A i vidi se da si generacija 60-70tih
 
Zbog cega bi mi se divili i hranili mi ego?
Da li iko stvarno misli da je skroz OK?
Ja imam GADNE PROPUSTE u horoskopu a nisam stručno lice da to protumačim.
Svi pre mene su otprilike ovako izneli svoju situaciju i ja sam htela isto to,da me ne bi opominjali kako sam promašila temu.
Zašto samo mene prozivaš???
Zbog neuspele doze duhovitosti???- citiram te Sto se i vidi iz recenice:"Ko ce da se menja?"

Šta mogu.Duhovitost mi nije jača strana.
A i mnogo toga drugog škripi.
No hvala ti na oštrini.
:sad2:

A godište?
Pobogu čoveče,šta je tebe to toliko pogodilo u mom postu?
:dontunderstand:
 
A ok, sorry nisam hteo! :) <3

Heheh hteodh reci, da je moj savet da okacite kartu ili da potrazite aspekte sami na netu, oicno ne engleskom, a polozaj planeta mozete naci sami na srpskom. Uglavnom se ukuca " Polozaj planeta u toj i toj kuci" i izbai se lista.

Heheh mislim da bi jedna tako pametna Vodolija (ascendant u devici je vishe nego divan, laskam sebi :) ) se lako snashla :)
 
Poslednja izmena:
Bernarde, aj prestani da radis ljudima analize karaktera i da tumacis njihove motive, iako tema nije zamisljena tako kako je ona odgovorila ti si ovde glavni spamer i na sve moras da imas komentar koji onda produbljuje pricu u nepozeljnom pravcu i da eto dovodis ljude u neprijatne situacije, bez ljutnje ...
 
NEPTUN u poljima:

1.idealist,medij,sanjiva priroda,izgled mistika,jaka uobrazilja,lepe nepoverljive oci,jake impresije,masta stvaralacka,umetnost...

2.novcane konjukture,umetnicke strasti,pasioniran,ako je vladalac,zna izvuce novac tamo gde ga drugi ne vide...

3.zamisljenost i rastresenost,literarni darovi,komplikacije sa rodbinom....

4,veliko iskustvo iz mnogih promena i predanja,intiman porodicni zivot,medijalne sposobnosti...afl.nasledjeni defekti,uglavnom mentalni,nejasni odnosi u kuci,lazni grob,ilegalno poreklo...

5.opasne ljubavne epizode sa dalekim posledicama,vanbracna ili podmetnuta deca,ceznje i razocarenja,lezbejska ljubav,perverzije,ninfomanija...afl.histerija...

6.zamrsene sluzbe,dusevne bolesti,medijalni upliv,dar za ozdravljanje drugih otrovom...afl.nejasne boli,sredstva za spavanje...

7.romantican i neobican bracni drug sa nejasnim odnosima i komplikacijama...afl.neprijatelji,politika,konfuzija sa zenom,razocarenje i bruka u javnosti...

8.komplikovan put do miraza ili nasledja,duboki osecaji u dusevnom lavirintu,psihicki dar na bazi erosa,zagonetna smrt od otrova....

9.duboka,nejasna religija,neobicne ideje i pogled na svet,inspiracija duboka i misticna,veza sa crkvama i predajama...

10.anonimna preduzeca,nezavidan polozaj,rad sa otrovima i barovima,jedan od roditelja rano nestaje,ljudima na vlasti,znak je konfuznog svrsetka,narocito ako je u aflikciji...

11.lazne nade i projekti,nemir zbog prijatelja,nespretan odnos sa ljudima politike i ambasadorima...

12.zamrsen zivot,bujna masta,opasnost od lopova,ubica,mesetara,....

Ovaj fluidni zagonetni planet vazan je kod astrologa-mistika.On je vampir,narocito u 8. i 12. polu kao i na IC-u.Ako su vodeni znaci naglaseni,a onda garnirani Neptunom,onda imamo posla sa covekom drugog sveta.

Uopsteno,gde je Neptun,tamo je tama i obmana.Planet parapsihologije,spijuna,mahinacijai drugih koji jedva razlikuju san i javu.

baš ti hvala na iscrpnim informacijama :D
 
getejanc

jupiter je u 4 kuci u znaku riba Super! :) Jupiter je u Ribama u sedistu, u 4. polju, analogno znaku Raka u egzaltaciji....posle gledas aspekte. pa... :dontunderstand:

zaista ne umem da skontam sta toliko planeta u jednoj kuci donosi???

True mode je Severni mesecev cvor...SMC, tako ga trazis, pa u kom je znaku, pa aspekte...

Za kuce ili polja imas napisano na pocetku pod LEPLJIVA..
Za planete uopsteno, kao i za planete po poljima, ako hoces, mozes naci, ima vec pisano..
Ako kazem da je druga kuca analogna kuci Bika, a oznacava pare, finansije...a ne kazem hrana, a ne kazem...XYZ odgovor je nepotpun...a vec je neko lepo objasnio...OK?
A posle ces pitati sta ti jos ne bude jasno....mislim, na pocetku nam nista nije jasno?
Bice! :)
[/QUOTE]
 
evo sta ja iskopa o drugoj mojoj kuci :think:

druga kuca u strelcu sto bi trebalo simbolizirat iskrenost pravednost fer-plejku bez zabijanja noza u ledja
jako nezavisne osobe pokretljivi i zivahni.

vladar druge otisao u 4 u ribama sto bi trebalo znaciti da je u svom sedistu znaci nesto vezano sa porodicom ili mozda naglasen osecaj za porodicu decu neznam....

s obzirom da sam negde procitala da gde stoji mars u horoskopu to bi znacilo da tu ulazemo najvise energije

pa da krenem sa marsom

MA u kvadratu sa JU daje osecaj nelagodnosti osoba je cesto u raskoraku sa sobom moze znaciti takodje problem sa okoncanjem faxa ili odlaska u inostranstvo

MA konjukcija NE pojacana intuicija , energija ,mogucnost snalazenja i prezivljavanja sposobna da dokuci sta se desava iza "zavesa" a opet sto se novca tice nezadrzava se previse kod osobe

MA sekstil PL osoba nosi magiju u sebi i ima sposobnost da utice na tudje zivote ako je izazvana tesko je obuzdati i prevvariti
ako sebi zada cilj ne postoji sta je moze spreciti i zaustaviti

MAu trigonu sa MC -nemam pojma sta znaci????


SO konjukcija sa ME daje dobru moc izrazavanja

SO sekstil UR dozu nepredvidivosti , energije , osoba ide korak ispred vremena

ME sekstil UR brz intelekt brza intuicija , bistar um , originalnost , samostalnost

a sta trazi ovde Mean Node ccccccccccc pojma ti ja nemam

to je moje " znanje"

daj Senka reci sta sada i kako dalje i valja li uopste ovo gore napisano :brus:

sta sada i sa cime povezujem ah da je jedna pa nekako mnogo lakse a vako hmmmmm
 
getejanc

evo sta ja iskopa o drugoj mojoj kuci :think:

druga kuca u strelcu sto bi trebalo simbolizirat iskrenost pravednost fer-plejku bez zabijanja noza u ledja
jako nezavisne osobe pokretljivi i zivahni.Mozda i sticanja para preko posla u samom domu, privatan biznis u kuci? Mozda nasledjujes nesto...

vladar druge otisao u 4 u ribama sto bi trebalo znaciti da je u svom sedistu znaci nesto vezano sa porodicom ili mozda naglasen osecaj za porodicu decu neznam....

s obzirom da sam negde procitala Izvini, doslo je do lapsusa? U pitanju je karta muskog ili zenskog celjadeta?da gde stoji mars u horoskopu to bi znacilo da tu ulazemo najvise energije

pa da krenem sa marsom

MA u kvadratu sa JU daje osecaj nelagodnosti osoba je cesto u raskoraku sa sobom moze znaciti takodje problem sa okoncanjem faxa ili odlaska u inostranstvo Au, ti o'ma udario~la po aspektima?!

MA konjukcija NE pojacana intuicija , energija ,mogucnost snalazenja i prezivljavanja sposobna da dokuci sta se desava iza "zavesa" a opet sto se novca tice nezadrzava se previse kod osobe Hoce Neptun tu Marsovu energiju i da raspline, pa da da neku neodlucnost, neke nezdrave navike u smislu nikotina,alkohola...

MA sekstil PL osoba nosi magiju u sebi i ima sposobnost da utice na tudje zivote ako je izazvana tesko je obuzdati i prevvariti
ako sebi zada cilj ne postoji sta je moze spreciti i zaustaviti

MAu trigonu sa MC -nemam pojma sta znaci???? Povoljnost sto se tice karijere, energija se ulaze prema poslu...


SO konjukcija sa ME daje dobru moc izrazavanja

SO sekstil UR dozu nepredvidivosti , energije , osoba ide korak ispred vremena

ME sekstil UR brz intelekt brza intuicija , bistar um , originalnost , samostalnost

a sta trazi ovde Mean Node ccccccccccc pojma ti ja nemam

to je moje " znanje"

daj Senka reci sta sada i kako dalje i valja li uopste ovo gore napisano :brus:

sta sada i sa cime povezujem ah da je jedna pa nekako mnogo lakse a vako Bas, vala! Da je jedna, pa se pogubismo...a ti bas naaaredja!hmmmmm[/QUOTE]
 

Back
Top