Klosh...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nensy4ever

Poznat
Poruka
7.091
kao shto rekoh danas sam razmishljala da otvorim temy...valjda je nije bilo... ;p
od kako sam krenyla y shkoly y mom odeljenjy (fenserskom inache...ima par normalnih)
kazy: "ej kloshary ajd oladi...","klosharko jedna..." sve misleci da ce tako da yvrede jedni dryge...ja tako sedim i razmishljam da li je to yvreda ili normalna rech kao i svaka dryga...
jer npr. ja se ne bih yvredila... :? ...
koji je vash stav prema tome?
shta za vas predstavlja kloshar?
i shta mislite shta danas znachi biti kloshar?
 
Kloš vs. Ljax :mrgreen:

''Klošario, blejao sad rokam hop i fax e, ti si se smejao, al ostao si ljaxe...'' :lol:

KLOŠARI 4 EVER!!! Klošars crew 4 life 8)

Aj stavi i anketu...:mrgreen:
 
Dabogda svi vi jednoga dana postali fenseri!!! MWHAHAHAHAHA!!!!
''''Klošario, blejao sad rokam hop i fax e, ti si se smejao, al ostao si ljaxe...''
Sta'e bre to. ....EEEEWWWWWW to je Hip Hop....... burn that fukin' thing...... a onda pljuj po pepelu...
 
fenser nikada nebi seo u kafanu sa kockastim stolnjacima da popije pivo sa ortakom koga je ispred sreo. blam, otisao bi da se pozira negde sa publikom.
klosh nikada nebi izlio na sebe 20ml parfema. blam, izlio bi 0.2ml, ako uopste ima parfem.
 
Pa to sve zavisi od drustva... ja recimo imam 10-ak drugara sa kojima bukvalno psujemo mame jedni drugima u svakoj drugoj recenici... po meni rec klosar je kada nekog sebi dragog hoces da "uvredis", ali opet to nije uvreda vec nekako dodje od mila...
 
nensy4ever:
kao shto rekoh danas sam razmishljala da otvorim temy...valjda je nije bilo... ;p
od kako sam krenyla y shkoly y mom odeljenjy (fenserskom inache...ima par normalnih)
kazy: "ej kloshary ajd oladi...","klosharko jedna..." sve misleci da ce tako da yvrede jedni dryge...ja tako sedim i razmishljam da li je to yvreda ili normalna rech kao i svaka dryga...
jer npr. ja se ne bih yvredila... :? ...
koji je vash stav prema tome?
shta za vas predstavlja kloshar?
i shta mislite shta danas znachi biti kloshar?


Ja kad sam se pre devet meseci raspitivala za mog sadashnjeg dechka kakav je on svi su mi rekli da je pomalo kloshar....Ali sad shvatam da su pogreshili... :)
 
Mi se cesto u kraju zezamo...gde ste klosari itd...sta radite --- samo klosarite...naravno to shvatao kao zezanje tako da...a ince ovako...ne vidim nista u tome pozitivnom...sto znaci da je uvreda...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top