Ej Decaci jeste li sikreni kada ste pijani?

Hehehehe! Mnogo si pocela da mi namigujes. :lol:
Narvno da sma te ocarao,nisam ni sumnjao da cu te ocarati. :D:D
Podatke licne prirode ponekad samo saopstavam preko PPa. :D:D
Nemoj sad dame plasis sa tim horoskopom. Sad cu da se raspitam po forumu koji su ti znaci omiljeni,pa da ti kazem sta sam u horoskopu.
Pusti horoRskop,bitno je da se druzimo. :D :D

Nikako da se nadjemo u isto vreme na istom mestu. Mene stalno odvuku mangupi na drugu stranu. :D:D
 
livija:

i da... jednom sam zvala vatrogasnu sluzhbu da mi poshalju nekog razbacanog da ga malo zaposhljavam po qcji......

a kad mene zovu.... pa.... ne potresam se mnogo..... nekako.... idem logikom i ja loopam kad popijem, pa sve to ne uzimam za ozbiljno.......

VOLI....jake ,cvrste...oOnE muske... ryke....da kada je zgrabi.//tako izrazim//...dok chisti plafon....
a ne potresa se kada je zovuuu...ehhhhehgghghghh....aAAAAAAA...xeexxe
:twisted:
---------o ,...oo pomozi joj...... :roll: :roll: :roll:
 
@NevenkaBGD
Ja sam dao svoj odgovor na univerzalno pitanje. Nema ovde pomoć prijatelja i slični saveti, na kraju tako završiš sa banom i kloniranjem. Uostalom, otkud znamo da čovek nije odavno odustao, pa se sad pjan seti.

Ali, ako bi baš da pomognemo devojci, malo psihotične anlize nije naodmet. Gledajmo na stvar hronološki:

17.9.2005. Sama kaže da ga nakon godinu dana odbila zbog roditelja, inače držala čoveka na uzici, 10 metara dalje ona ga nazove i on je ispali, pa tri metra dalje ponovo, pa tri vikenda nakon bla, bla...

4.4.2006. Sad neki (isti ili drugi) koji se oko nje trudio, ona ga kulirala dok se čovek nije ohladio, i tad se setila da ga voli (čuš voli, ko da tako to ide, al nek joj bude). I pita se da li ona da zivka, cima, drvi vunu:
zamisli:
da li vredi raditi stvari koje bi mozda voleli da on radi. da on vas osvaja, juri, moli....Da li vredi zivkati telefonom, " skoknuti" do njegovog grada kad se prilika ukaze.

I sad opet ovo (ima tu još par momenata, ali da ne gnajvim sa nijma). Očigledno je da se radi o osobi koja ne zna šta hoće, i na svoju veliku žalost, ni šta neće. Njoj ne treba pomoć da razume te njene muškarce. Njoj treba da prvo odraste. Ne kažem da je ona krivac, da su oni (ili samo on, ako je sve isti) dobri, niti suprotno. Ali treba da shvatite da neke stvari zahtevaju obostrani trud da bi se ponovo pokrenule. Ako toga nema, ide se dalje, ka nekim drugim ljudima ukoliko nam je to sve važno. Možda sa vremena na vreme proveriti da li ima šansi, ali ne čekati na to kao jedino u životu.

Ma naslov sve govori.
 
Pa dobro mozda si u pravu nisam pratila sve ispocetka! Ali eto...vazi slazem se! Mozda je nasa kultura malo sujetnoja pa se vise obraca paznju na to ko je ostavljen ko je koga sutnuo i sl. Kao viiidi ga ovaj njega je sutnula riba ili obrnuto on je nju sutnuo pa smo svi malo osetljivi na tu temu! Ebiga svako me se to desi bar jednom u zivotu! Niko nije imun na tu temu i ne treba niko da se zbog toga jedi:)
Ali bas me zanima ako ti nije tesko da mi onjasnis ovaj momenat o to nije jednio u zivotu i pogledas da li ima sanse s vremena na vreme! :) Bas mi je simpaticno jer mi zvuci kao tipicno muski plan!:))) Kao ako uleti uleti! Pa ja mislim da ili zelim tebe ili nekog drugog! Znaci kad te ne budem trazila znaci papa!
i nisam shvatila ovo za naslov sta on govori!?
 
Muški plan. Tsa.

Nije to ničiji plan. Jednostavno, ukoliko ti je nekad bilo stalo do nekoga, to uglavnom ostaje. I ako nema razloga za žaljenje, niko nikoga tu nije povređivao, već samo nije moglo tada, ti se ponekad setiš, možda kreneš neku priču. Ili se desi sasvim slučajno, sretnete se nekon nekog vremena, možda samo u prolazu, razmenite par reči, vidite se ponovo, i još uvek postoji neka tenzija, ali sad i oprez. Uglavnom nema vajde od toga, nego ostavljam kao moguću opciju.

Ili se zapiješ i zanemariš sve obzire i prema sebi prema njoj i prdiš na slušalicu.
 
:)))) Razumela naslov:)))) hi hi hi!!
Ali razmisli malo...kazes to nema sanse ali ostavljas sebi kao neku opciju!!! :) Nemoj da se ljutis bas mi je simpaticno sto tako iskreno pricas!;) Mica! Zao mi je sto svi se ispostavlja da patimo a da niko ne misli lose! I svi su dobri a opet nesporazumi! Treba samo da se rascisti to neko nerazumevanje glupo! Slazem se da ne treba deliti osobine na polove i uopsteno su glupe, ali po mojim zapazanjima ipak se neke osobne pozitivne javljaju vise kod muskaraca a ne kod zena i obrnuto! Npr. ja ne znam ni jednog muskarca koji zanoveta! NI JEDNOG! Verovatno ih ima! Moja keva celi zivot usta ne zatvara, a od caleta NIKAD nisam dozivela da mi dzvanjga! Bilo bi super kad bi mogli jedni od dr da naucimo nesto... bas sam idealista jel da? A i temu sam promenila nacisto...:)
 
Fala, fala bas mi drago! Bar nego uvidja moje kvalitete!:)
Sto je najgore ja sam sad skoro napravila sl. glupost! Napila sam se ja i pozvala bivseg decka i zeznula se za medalju!!! Sta jos lepo da napisem!:) Meni sad diiivnoo mirisem ljubicice i brojim zvezdice!;) Sto sam trazila to i dobila i takoo...Jel ti dzvanjgas!?
 

Back
Top