Izazov

ma nema shanse...svi "dzipovi" sy y centry i ne pomerajy se odande...
ajd malo da batalimo spam...zakljychace temy...nema nijedna slika josh yvek a 100 postova isqcano ;P
 
nensy4ever:
ma nema shanse...svi "dzipovi" sy y centry i ne pomerajy se odande...
ajd malo da batalimo spam...zakljychace temy...nema nijedna slika josh yvek a 100 postova isqcano ;P

Kad bi se ti slikala, bilo bi slika. Ne vidim problem u džipu da se slikaš. Ja bi baš voleo da vozim to njesra. :D Jes' da ne bi' stao, al'... 8-)
 
Avet:
sta hvali dzip-u ......

ja bih se bas vozio ..........

heh , potjerali bi me oni ljudi ispred starog grada , kad bi seo :P

Šta fali džipu... ;)

E avete, da nisi možda video one grafite salajka na šetalištu u Budvi? E moj zadatak tebi je da ih slikaš i staviš ovde... :lol:
 
otkud znam, po celom šetalištu i ima još neĐe... ;) Nađi pa slikaj imaš rok od kad prohodaš 10 dana ;) Mala pomoć, na nekom dugačkom žutom zidu, kad se prođu bazeni preko onog mostića, posle onih pleskavica odma' sa leve strane. I na bazenu...
 
nensy4ever:
da da sigyrno ce naci...mala je bydva :lol:
nixxx slikaj se y partizanovom dresy :lol:

Nikadaaaaaaaaaa, nikadaaaaaaaa (a odakle mi uopšte taj skrnavi dres :? ) I ovako i onako ne bih se slikao, smisli mi nešto normalnije ;) Kad nabavim aparat, onda...

btw
Pa napisano je bre SVUĐE :shock:
 
nensy4ever:
ma aman ko je tebi rekao da se slikash???:lol:
podsecash me na mojy drygaricy sa tim sporim kapiranjem... :D


Ivinjavam se...Ali mislila sam da je meni rekao poshto sam postavila pitanje jel ima za mene neki izazov!Izvinjavam se josh jednom!Nisam ja kriva shto sporo kapiram...
 

Back
Top