OVAN

Muškim Ovnovima koje sam ja upoznao je zajedničko to što su sivonje i spremni su da idu glavom kroz zid. Bukvalno.

A ženski Ovnovi...hmm, interesantne su. :per:

Mhm. Mmmmmm... :mrgreen:

He he he
Hi hi hi
He he he

- - - - - - - - - -

:heart::cool:

Haha, oglupavi kad naiđe taj Asc. :whistling:

E sad videh da je Rišelje Škorpija
Ja bila ubeđena da je Devica
Nego evo :zcepanje::mrgreen:za nas dve poslastica- Kaligula Devica a Neron Strelac
 
Omiljeni Ovnic iz srednjoskolskog perioda.

Heath Ledger. Dupli Ovan, Mars u Ribama, Mesec u Raku.

882cee69c1757a717942ff3631383d89.jpg


5d85d529d471b5c5c25b83127755bdd0--facial-hair-styles-heath-ledger.jpg


cfc0c99b9b60ba7dc42a07940f88dd36--handsome-boys-heath-ledger.jpg

Aaa, promaklo mi... Predivan... :worth:
 
Sećam se da je N3W jednom prilikom napisao : Ovan je ratnik, Škorpija je Smrt, Jarac je neko ko iz svega toga izvlači profit.

Da, Ovan je neko ko, kad vidi neprijateljsku formaciju, svoju napušta i juri sam na sve njih. :lol:
Ko ona priča vezana za Satana Panonskog, da je krenuo sabljom na tenk. :eek:

Škorpija se ne upupta u borbu direktno, cilj je pobediti neprimećeno. Kao snajperisti, na primer. Ili oni undercover policajci, infiltriraju se, otkrivaju informacije i slabe neprijatelja.
Može da bude i šef podzemlja, zbog Plutona.

Pojma nemam šta je Jarac. Za njega mi je teško i da zamislim da ulazi u neki rat. Bukvalno, stoji sa strane i iz toga svega zarađuje. Možda trgovac oružjem, diler.

A ta hladnokrvnost koju si pomenula me podseća na pad i izgon Meseca, Mesec u Škorpiji i Jarcu.

Ti znas kako je poginuo satan panonski.. a nisi bio ni u planovima kad je poginuo.On jeste bio lud ali ne toliko lud.To su obicne gluposti.Popio metak,bio na ratistu.Jan '92 sta je tu cudno kakvi tenkovi i sablje.
 
He he he
Hi hi hi
He he he

- - - - - - - - - -



E sad videh da je Rišelje Škorpija
Ja bila ubeđena da je Devica
Nego evo :zcepanje::mrgreen:za nas dve poslastica- Kaligula Devica a Neron Strelac

HAhahah...

Jao, i mi Hitlere za trku imamo...

Jeste Rišelje Sunce u Devici, ali totalno ga je obeležio ovaj Mars u Škorpiji na Asc, konjukcija SMČ.

Ima par sličnih pozicija mojim... :zcepanje: Možda sam to bila u prošlom životu...

Jaoooo, ja sam tek sad skontala šta znači ono "ne voli žene"... I to jer mi je dečko rekao... Ja sam bukvalistički shvatila da ih ne voli pa je nasilan prema njima... :roll::cool:
 
Awww :heart: Asc Strelac su baš lepi ljudi... Ne smeta ni što ima Merkur i Veneru u Ribama... :aha: Bila sam opsednuta njim ranije, sad sam se unormalila...

Pa, ja u komunikaciji, i online zvučim oštro, kao ovaj Mars u trećoj, jednostavno sečem, devičanski precizno, ali imam i Jupi u trećoj pa umem da namećem i da se zanosim filozofski, ali najčešće je to neki apsurdizam i nihilizam (Škorpija i treća).

Međutim, ne pokazujem ja emocije tu, moja Venera je u 12. i Mesec je u Ribama.

Ja sam totalno inkognito nežna. To ne doživi svako od mene.

Kada me vide, delujem nežno, uglavnom misle da sam Ribe ili Vaga. Jer nekako delujem fino i prijatno.

A to se ne vidi u komunikaciji pisanoj, jer ne pokazujem taj deo sebe.

Ne pokazujem ga ni u rl, ali ipak gestovi i pokreti, pogledi odaju. Ali Mars u Škorpiji se trudi sve da sakrije.

Kod tebe se oseti i ovo strelačko, ali po meni ti ipak nemaš tu strelačku želju da nadvladaš sve druge u ideološkom smislu. Nemaš tu neku megalomansku želju da proždereš u komunikaciji.

Iako imaš to strelačko, glad za znanjem, i interesovanje za egzotične stvari...

Ali ipak si prijatniji, popustljiviji, nisi napadan kao pravi čistokrvni vatreni Strelac.

E sad, možda kao i ja, javnosti pokazuješ taj Merkur u Vagi, i sve se to strelačko skrilo u 12. Možda si u intimi sa nekim upravo takav. Kao što sam ja vatrena srčana intimno, i volim sve itd. (Venera u Lavu u 12. egzaktni trigon Neptun u Strelcu). A za javnost sam bitch, sarkastična i drkadžija. :mrgreen: Jer volim ljude koji me vide kroz to, koji nisu površni, i ne padaju na kez. To mi je filter.

Ko zna zašto neke delove sebe držimo u svojoj intimi, i imamo strah da ih pokažemo. Dvanaesta su strahovi... Podsvesno...

I ja sam asc Strelac. :mrgreen:

A jeste, kad te čitam, imam osećaj ko da hoćeš da se biješ. :mrgreen:

Meni je Riba u 3., a Jupiter otišao u Strelca u 12., pa ostavljam taj neki jupiterovski utisak.

Nemam potrebu da se namećem, ovde pogotovo, jer ja nemam astrološko znanje kao vi, ili znanje u umetnosti. Da me vidiš na pdf Rok. :mrgreen:

Samo mi eto zanimljivo što ovde na pdf-u osećam Škorpiju kod dosta korisnika, baš dosta vas ima bar nešto u Škorpiji.

Mislim da imam najviše planeta u Škorpiji trenutno na pdf-u, a najmanje ističem tu energiju.

Sem možda Đavolje neveste, ne znam šta ona sve ima u Škorpiji.
 
I ja sam asc Strelac. :mrgreen:

Hehe, znam, znam... Čini mi se da je to jedan od frajerskijih Asc.

A jeste, kad te čitam, imam osećaj ko da hoćeš da se biješ. :mrgreen:

Šta da ti kažem, kad je prijateljica sa kojom sam se upoznala preko foruma, i sa kojom sam se svaki dan skoro čula, i videla me na fotkama, bila blago rečeno šokirana kad smo se prvi put srele uživo. I stalno me gledala u čudu i ponavljala mi kako sam nežna. Posle toga mi je uvek govorila (i kad pišem na forumu) kako sam nežna i ženstvena... Hhahah... Više me nije mogla doživeti kao agresivca. I mnogi me doživljavaju kao opasnicu. (Dvanaesta kuća je skrivanje, a i Škorpija voli da sakrije sve, i da se ponaša skroz suprotno od onog kakva je stvarno (mislim tako komuniciram, Mars u Škorpiji u trećoj, tako da ne možeš mnogo o meni da provališ iz moje priče, čak iako puno pričam, i misliš da znaš, ne znaš, jer manipulišem onim što delim sa drugima. Uglavnom su ljudi ubeđeni da znaju dosta o meni, jer delujem otvoreno, ali to je privid, sve je suprotno.)

U raznim poljima života se različito predstavljamo.

Recimo, kroz komunikaciju verbalnu (treća), predstavljamo se znakom, i planetama i aspektima na vladara te kuće... I recimo ako je vladar neke kuće u polju komunikacije, o toj temi ćemo ili voleti da pričamo...

U seksu se, recimo, ponašamo onako kakav je znak koji nam vlada tom kućom. Njegovim vladarem, planetama u toj kući itd.


Ja se kroz komunikaciju predstavljam znakom koji je zajedljiv, ratoboran (Škorpija), takođe mi je tu vladar osme Mars (Ovan mi je u osmoj). Osma opet ima simboliku Škorpije. Itd.

Ti svoju Škorpiju kriješ... Ona ti je u dvanaestoj, kao što ja krijem svoju Veneru...
 
Poslednja izmena:
Ti znas kako je poginuo satan panonski.. a nisi bio ni u planovima kad je poginuo.On jeste bio lud ali ne toliko lud.To su obicne gluposti.Popio metak,bio na ratistu.Jan '92 sta je tu cudno kakvi tenkovi i sablje.

Nisam napisao - Satan Panonski je poginuo kada je krenuo na tenk sa sabljom, nego - postoji priča da je krenuo na tenk sa sabljom.

I to sam napisao zbog opisa Marsa u Ovnu, radi opisa ovnovske spremnosti da počini najveću ludost.

I ne, ne moram da budem rođen pre '95. da bih znao da je poginuo od metka.

- - - - - - - - - -

He he he
Hi hi hi
He he he

- - - - - - - - - -



E sad videh da je Rišelje Škorpija
Ja bila ubeđena da je Devica
Nego evo :zcepanje::mrgreen:za nas dve poslastica- Kaligula Devica a Neron Strelac

Buhahahaha!

Mljac... :per:
 
Hehe, znam, znam... Čini mi se da je to jedan od frajerskijih Asc.



Šta da ti kažem, kad je prijateljica sa kojom sam se upoznala preko foruma, i sa kojom sam se svaki dan skoro čula, i videla me na fotkama, bila blago rečeno šokirana kad smo se prvi put srele uživo. I stalno me gledala u čudu i ponavljala mi kako sam nežna. Posle toga mi je uvek govorila (i kad pišem na forumu) kako sam nežna i ženstvena... Hhahah... Više me nije mogla doživeti kao agresivca. I mnogi me doživljavaju kao opasnicu. (Dvanaesta kuća je skrivanje, a i Škorpija voli da sakrije sve, i da se ponaša skroz suprotno od onog kakva je stvarno (mislim tako komuniciram, Mars u Škorpiji u trećoj, tako da ne možeš mnogo o meni da provališ iz moje priče, čak iako puno pričam, i misliš da znaš, ne znaš, jer manipulišem onim što delim sa drugima. Uglavnom su ljudi ubeđeni da znaju dosta o meni, jer delujem otvoreno, ali to je privid, sve je suprotno.)

U raznim poljima života se različito predstavljamo.

Recimo, kroz komunikaciju verbalnu (treća), predstavljamo se znakom, i planetama i aspektima na vladara te kuće... I recimo ako je vladar neke kuće u polju komunikacije, o toj temi ćemo ili voleti da pričamo...

U seksu se, recimo, ponašamo onako kakav je znak koji nam vlada tom kućom. Njegovim vladarem, planetama u toj kući itd.


Ja se kroz komunikaciju predstavljam znakom koji je zajedljiv, ratoboran (Škorpija), takođe mi je tu vladar osme Mars (Ovan mi je u osmoj). Osma opet ima simboliku Škorpije. Itd.

Ti svoju Škorpiju kriješ... Ona ti je u dvanaestoj, kao što ja krijem svoju Veneru...


Haha ko da čitam sebe
 
Muškim Ovnovima koje sam ja upoznao je zajedničko to što su sivonje i spremni su da idu glavom kroz zid. Bukvalno.

A ženski Ovnovi...hmm, interesantne su. :per:

Mhm. Mmmmmm... :mrgreen:


I ženski ovnovi idu glavom kroz zid, ginu za ideale, brane nezaštićene,
bore se protiv nepravde makar i na svoju štetu....itd....itd...



Sećam se da je N3W jednom prilikom napisao : Ovan je ratnik

Yeaahhhhh ! :D
 
Poslednja izmena:
Haha, -Lust,

očigledno imam dosta sličnosti sa Ovnovima (zbog Sunca na Asc,i u sekstilu sa Marsom). Svojeglava i nestrpljiva sam kao Ovan. :mrgreen:

Inače Sunce u Ovnu ili u prvoj, daje često to da imamo neki otpor ili problem sa ocem, koji je možda bio autoritaran (moj otac Asc Ovan sa Marsom u Ovnu na Asc), pa kako život odmiče sve više sami ličimo na njega i postajemo upravo takvi, diktatori.

Kod sebe primećujem te tendencije, i to SUnce na Asc mi je donelo da ne samo karakterno ličim na njega nego i fizički.
 
Hehe, znam, znam... Čini mi se da je to jedan od frajerskijih Asc.



Šta da ti kažem, kad je prijateljica sa kojom sam se upoznala preko foruma, i sa kojom sam se svaki dan skoro čula, i videla me na fotkama, bila blago rečeno šokirana kad smo se prvi put srele uživo. I stalno me gledala u čudu i ponavljala mi kako sam nežna. Posle toga mi je uvek govorila (i kad pišem na forumu) kako sam nežna i ženstvena... Hhahah... Više me nije mogla doživeti kao agresivca. I mnogi me doživljavaju kao opasnicu. (Dvanaesta kuća je skrivanje, a i Škorpija voli da sakrije sve, i da se ponaša skroz suprotno od onog kakva je stvarno (mislim tako komuniciram, Mars u Škorpiji u trećoj, tako da ne možeš mnogo o meni da provališ iz moje priče, čak iako puno pričam, i misliš da znaš, ne znaš, jer manipulišem onim što delim sa drugima. Uglavnom su ljudi ubeđeni da znaju dosta o meni, jer delujem otvoreno, ali to je privid, sve je suprotno.)

U raznim poljima života se različito predstavljamo.

Recimo, kroz komunikaciju verbalnu (treća), predstavljamo se znakom, i planetama i aspektima na vladara te kuće... I recimo ako je vladar neke kuće u polju komunikacije, o toj temi ćemo ili voleti da pričamo...

U seksu se, recimo, ponašamo onako kakav je znak koji nam vlada tom kućom. Njegovim vladarem, planetama u toj kući itd.


Ja se kroz komunikaciju predstavljam znakom koji je zajedljiv, ratoboran (Škorpija), takođe mi je tu vladar osme Mars (Ovan mi je u osmoj). Osma opet ima simboliku Škorpije. Itd.

Ti svoju Škorpiju kriješ... Ona ti je u dvanaestoj, kao što ja krijem svoju Veneru...

:mrgreen:

Stvarno, teško mi je da te zamislim da si nežna. :mrgreen:

Isto i ja umem da se baš "otvorim" o sebi u RL, ali je to sve jako iskontrolisano i proračunato.
Ovde sam otvoreniji nego u RL.

Meni je osma u Raku. Divno. I to samo nekoliko stepeni, najveći deo osme je u Lavu, a završava se u Devici.

Znam da ću sad ispasti naporan, jer te uvek isto pitam, ali mi i dalje nije jasno zašto mi vezuješ Škorpiju za 12.? Meni su Venera i Pluton u 11., a Sunce u 10.

Zbog Marsa u 12., ili zbog konjukcije Plutona iz 11. sa Marsom u 12., ili zbog nečeg drugog?

Izvini ako smaram.
 
:klap::worth:


Isto i ja umem da se baš "otvorim" o sebi u RL, ali je to sve jako iskontrolisano i proračunato.
Ovde sam otvoreniji nego u RL.

Forum je dvanaesta, predstavlja neke skrivene zatvorene grupe, a opet javno (Ribe vladaju svim javnim prostorima, ono što je svačije i ničije, i javnost, etar)... Tebi se sve sjatilo u tu dvanaestu (skoro, tako te ja doživljavam), i tu si ti, tu se osećaš prijatno.
Ja slično, volim svoj mir, ali tako nekad zalutam na netu, pa trabunjam svoju intimu.

To je meni skroz riblje ponašanje, otvaranje potpunim strancima, javno (ovo je javno što pišemo), a ovako ljudima koji nas viđaju svaki dan, ne.

Pa ne znam, kapiram Asc Strelac, znači da ti je Škorpija u 12. Takođe si rekao da ti je Pluton u Škorpiji na vrhu dvanaeste, to daje čak opsesiju tajnama... Kada je planeta na vrhu neke kuće njen uticaj na tu kuću je najjači.

A tebi je i Venera u Škorpiji. (sad se ne sećam svega, aspekata)... Dispozitor (Pluton) je odvukao u dvanaestu.

Znači tebi je većina dvanaeste u Strelcu, a većina prve je onda u Jarcu...

Škorpija ti se prelila sa 11. na dvanaestu.

Pa da zbog Plutona koji je na vrhu dvanaeste, i dispozitor ti je i te Venere, i aspektuje i Mars. Pluton koji je veoma jak, u svom sedištu. Msm gde ćeš više Škorpije. :mrgreen:

Ne smeta mi da me pita neko ko se stvarno interesuje za materiju. Zadovoljstvo mi je ako mogu da odgovorim.
 
Poslednja izmena:
Ide ovako : 10. počinje u sredini Vage i završava se u sredini Škorpije. Na početku kuće Merkur, na 3. stepenu Sunce.

11. sredina Škorpije do početka Strelca. Na 21. Venera, na 29. Pluton.

12. početak Strelca do 20. stepena Strelca. Mars na 4., Jupiter na 15., Mesec na 16.

I 1. - Tih deset stepeni Strelca do poslednjih nekoliko stepeni Jarca. Neptun na 22., Uran na 26.

Sad sam demistifikovan. :mrgreen:

Inače, mislim da sam pročitao negde da je Albarn u srednjoj školi na priredbi glumio Jupitera. ;)
 
Što se tiče moje nežnosti, samo posebna vrsta kretena to vidi. :mrgreen:

Pošalji ti meni tvoju kartu, da ne moram u glavi da smišljam sve kao Stiven Hoking. :cool::zcepanje:
 
Skoro je bila neka rasprava sa drugaricom koja je ovan. Ljudi moji, obozavam je, divna je osoba, ali je toliko tvrdoglava da je ono nemoguce! :D Razgovor se zavrsio tako da ona ni za milimetar nije promenila svoje misljenje, iako je bilo argumenata. Haos! :D
 

Back
Top