Sta znaci kada neko dodje pijan

Buggy:
Dragi nash Narcisu,kad budesh u stanju da odvojish malo ljubavi za druge naci ces i devojku. ;)

Nisam ja narcis. Nema nista narcisoidno u tome sto meni pricaju iza ledja razna sranja koja nemaju veze sa zivotom. Ja sam miran i povucen decko i to je ono sto o meni stoji i sto mogu da kazem o sebi, mozda lep jesam, ali to mi dzaba kada se tih , smiren i povucen. Prema tome te price o meni da ja nekoga ugrozavam, neciju vezu i ostalo su najobicnij gluposti. Ja sam poslednja osoba od koje tako nesto bilo ko moze da ocekuje.
 
Tip ima problema sa sobom ili sa njom pa pije.
Ako bi izabrao tebe kao moguću varijantu, onda postoji mogućnost da te voli i da te vidi dovoljno čistog za svoju devojku, pa ako to i radi ne bi mu teško palo, bar tako misli. Valjda čovek misli da bar ona zadrži neki nivo.
 
0%... Ali ne zato sto si to sto si, vec zbog toga kakav si... Mnogo razmisljas o tome (ili hranis svoj ego... nisam jos odlucio), opusti se i cuvaj se batina, jer ovaj sumnja da mu muvas devojku... A ako ih ima jos, onda problem nije u njima, vec u tebi. Kako razgovaras i kako se ponasas... (mada, mozda je u pitanju ego... ne znam...)
 
Cek malo ako ja mislio o sebi da nisam privlacan a 1000 drugih ljudi me vidi ko konkurenciju, onda znaci da 1000 drugih smatra da jesam. Sto ce reci da ako 1000 drugih smatra da jesam ne moze biti da je njih 1000 u krivu a ja u pravu. Dakle onda zakljucujem da ja imam pogresno misljenje o sebi.

Jel tako?
 
Cuj privlacan. Ono sto neko smatra lepim i privlacnim nekom drugom moze biti odvratno i odbojno. A ako ti svi govore da sakrivaju svoje cure od tebe zato sto se boje da im devojku ne preotmes moze da znaci sledece:

Aco, oni znaju da si zaljubljen u samog sebe, te zajebavaju te, a ti to shvatas ozbiljno. Verovatno ti se smeju iza ledja kako se palis (ili ti u stvari palis nas...).
 
AcaBg82:
Cek malo ako ja mislio o sebi da nisam privlacan a 1000 drugih ljudi me vidi ko konkurenciju, onda znaci da 1000 drugih smatra da jesam. Sto ce reci da ako 1000 drugih smatra da jesam ne moze biti da je njih 1000 u krivu a ja u pravu. Dakle onda zakljucujem da ja imam pogresno misljenje o sebi.

Jel tako?

Чекај, Ацо, ово су нови моменти. :roll:
До сада си нас убеђивао како си ти леп, привлачан, паметан, културан и све....а да су девојке те које су уображене споноруше које дижу нос и такмиче се како да те искулирају! Да су оне криве зато што је твоја ситуација таква каква је!

Које је сад то твоје погрешно мишљење о себи?
 
Hellen:
Чекај, Ацо, ово су нови моменти. :roll:
До сада си нас убеђивао како си ти леп, привлачан, паметан, културан и све....а да су девојке те које су уображене споноруше које дижу нос и такмиче се како да те искулирају! Да су оне криве зато што је твоја ситуација таква каква је!

Које је сад то твоје погрешно мишљење о себи?

Da cu ih sve jebati.
 
AcaBg82:
Cek malo ako ja mislio o sebi da nisam privlacan a 1000 drugih ljudi me vidi ko konkurenciju, onda znaci da 1000 drugih smatra da jesam. Sto ce reci da ako 1000 drugih smatra da jesam ne moze biti da je njih 1000 u krivu a ja u pravu. Dakle onda zakljucujem da ja imam pogresno misljenje o sebi.

Jel tako?
I HILJADU LJUDI MOŽE DA VERUJE U GLUPOST, ALI JE TO I DALJE GLUPOST.
 

Back
Top