PANIKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

alexia

Početnik
Poruka
20
Imam veliki problem sa sobom,pocelo je sa glavoboljama i blagim vrtoglavicama,tahikardija,kardiolog mi je prepisao propranolol,lorazepam,neurolog kaze da je to uzrok stresova.Medjutim nakon toga meni je bilo sve losije zbog lupanja srca sam zavrsavala cesto u hitnoj ili kada imam vrtoglavicu pa imam potrebu da cesto udisem duboko pa neka vrsta depresije tu uvek usledi jer me smori kada se lose osecam .Ovo stanje traje vio od 1,5.god.Pocinjem da ludim,uradila sam sve nalaze za kardiologa sve je ok.Ali lupanja i dalje imam barem jednom dveno po pola sata a nekada i vise,kao i tu vrtoglavicu to je ustvari vise neki osecaj punoce u glavi kao kada popijem pa imam osecaj da mi kasni pogled.Na karaju posto su svi rekli da je to na nervnoj bazi obratila sam se neuropsihijatru,idem na razgovore kod njega on nesto previse kopa po mojoj proslosti i to me nervira zelim da pricao o ovome sto mi se sada desava,a brate mili puno i kosta svaka seansa.On mi je pored vec postojecih lekova prepiso jos i zoloft,Moj problem je taj da ja stalno nestro tripuje da patim od nekih bolesti,npr cim me zaboli glava ja pomislim na najgore i onada nemogu to izbacim iz glave pa me to uzpanici i tako to nekako ide u krug.Imatu jos gomila stvari ali da neduzim,Molim za bilo kakav savet,kako da sebi pomognem i da li neko zna gde se u Beogradu odrzavaju grupne seanse za ovakak problem kao moj.MOLIM ZA POMOC! I to je najgoe ja imam 26,goina isuvise sam mlada za ovakve tripove plasim se kako da nastavim sa zivoto i kako cu kada budem imala porodicu ako se stalno ovako oseca.!?
HVALA unapred
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top