osma gimnazija

pa,ne mogu da kazem da su dobri kad nisu,bar oni koji su nama zapali.iz srpskog sam imao 1,3,3,4 i zakljucila mi je 1,iako sam odgovarao 5 puta i znao bar za 4,a kad je ceo razred otisao da se zali kod direktorke posle njenog zakljucivanja ocena,dala mi je 2.informaticar nam je nudio da idemo u njegovu privatnu skolu i da kupujemo neke delove za komp od njega,a posto su svi odbili,svi smo imali 2,i ko je sve znao i ko nije nista.sve nas je pitao kako nam se zove cale,ili kad smo rodjeni i davao nam 2!!!!ostali razredi su manje-vise imali ok profesore,al neko mora da ima manje srece,a ***,to smo ovde bili mi.
 
Bas cudno, koliko njih poznajem iz suprotne smene, i jos ni od koga nisam cula tako nesto. . . A ko ti je predavao informatiku, lepi Cane ili ko???
A kako se zove ta sto ti je predavala srpski??
Ne kazem ja da su svi vrh, ali u svakoj skoli, postoje dobri i manje dobri profesori, evo ja sam npr na kraju prve iz fizike imala 1, 2, 3, 2, 1, i htela je da me obori, ali sam se trudila, i non-stop insistirala da odg, odgovarala i zakljucila mi 2. . .
 
Био сам ту невезано за школу, био сам на Лекином Брду са другом. А и био је распуст или викенд немам појма...
Каква бре биља, шта споља, не контам!? :?
 
Нисам рекао да је школа клошаријада, него да смо исклошарили код школе... :roll:
А и школа изгледа као тотална клошаријада, с обзиром у ком крају се налази и како изгледа... А ја сам се сликао поред њених графита, а **** ми се баш за школу.
 
Drugarica mi ide u 8. gimnaziju...niti je skola klosardija,niti nista....to je gimnazija znaci vazno je sta se uci u toj skoli,za sta je ta skola,a ne kakv joj je spoljasnji izgled!
A kad mi se nesto ne bi svidjalo,ne bi se slikala ...a skola je na bas eXtra mestu. . .
 
Nixxx, vrati se gore, pa pogledaj da si napisao da je skola, klosarijada. . .
I necu da se raspravljam, samo ti kazem da je glupo da pljujes neku skolu, ako ne ides u nju, niti znas kakva je! ! !
 
"Посетио је чика 8. гимназију Тотална клошаријада..! ! ! "
TO SU TVOJE RECI . . .
A ja sam valjda toliko pismena da umem da procitam da to pise da je totalna klosarijada?? ?????
Ili se varam???
 
Electra, vrati se gore, pa procitaj prvu poruku, gde su i slike, gde je on napisao da je SKOLA KLOSARIJADA ! ! !
A posle je napisao da su isklosarili do tamo . . .

Прво сам рекао да смо исклошарили, па сам онда рекао да школа ИЗГЛЕДА као клошраска, а не да је клошарска...

Рекао сам да сам посетио школу, а нисам рекао за школу да је клошаријада, ајде пали тамо бегешарко мала, ја теби мроам да објашњавам, не разумеш ти Новосадске изразе... :roll:
 
Прво сам рекао да смо исклошарили, па сам онда рекао да школа ИЗГЛЕДА као клошраска, а не да је клошарска...

Рекао сам да сам посетио школу, а нисам рекао за школу да је клошаријада, ајде пали тамо бегешарко мала, ја теби мроам да објашњавам, не разумеш ти Новосадске изразе... :roll:

I pali sam i nemoj vise da vredjas, da ne posnem ja sa vredjanjm ! ! !:evil:
 
Zavrsio sam osmu 06. Skola je klasika ljudi ima svakakvih a profesori su uglavnom debili ali ima i careva. Ja sam uglavnom bio vrlo dobar s tim sto mi je ocena padala od 4.2 u prvoj do 3.5 u cetvrtoj. U trecoj godini zamalo da padnem iz fizike kod Stanisicke. Drustvo je bilo ok sa mnogima se i danas druzim. Upisao sam Arhitekturu na budzet iako su mi neki profesori rekli da nema sanse!! I znate sta.. fax je mnooogo bolji od srednje :)
 

Back
Top