ameno

Misliš na Ameno od Ere....Dobra je ima i neki rmx ,nije loš.....Ostale pesme im takođe nisu loše......Ako hoćeš da stvarno uživaš u muzici uzmi Vangelisa pre svega albume Voices i Oceanic......Predivni su....
 
vangelis je mocan ali previse lebdi u vantelesnom stanju negde goooreeeee
era je nesto prizemnija varijanta. ameno je sjajna pesma. mene kad obuzme vraca me negde u katedralu svetog maksimina na severu evrope odakle i poticem... ma tripujem...
 
nije katedrala svetog marka nego svetog maksimina
to je na severu evrope, moze biti negde na krajnjem severu francuske ili nemacke, a moze bit i da je u skandinaviji, na brdu u finskoj sa sjajnim pogledom na jezero bodom. ovde sam dovucen silom. tamo ziveh u proslom zivotu kao grof od zlatne grobnice, ali ******, neko je hteo da se sada rodim u grandovskom fenseraju od zemlje zvane srbija
 
hit:
nije katedrala svetog marka nego svetog maksimina
to je na severu evrope, moze biti negde na krajnjem severu francuske ili nemacke, a moze bit i da je u skandinaviji, na brdu u finskoj sa sjajnim pogledom na jezero bodom. ovde sam dovucen silom. tamo ziveh u proslom zivotu kao grof od zlatne grobnice, ali ******, neko je hteo da se sada rodim u grandovskom fenseraju od zemlje zvane srbija

Aaaaal je tebi dobro. Mogao bi da mi nabavis tu travu koju koristis, svidja mi se vec. haha.

A Enigma je eroticna. Kratko i jasno, eroticna
 
vangelistexas:
Aaaaal je tebi dobro. Mogao bi da mi nabavis tu travu koju koristis, svidja mi se vec. haha.

A Enigma je eroticna. Kratko i jasno, eroticna

trenutno sam out of supplies pa se zadovoljavam nekim odvratnim shitom, ali ce da bude uskoro...
 
Nedavno sam izvela performans za svoju II knjigu, gde su uz ovu pesmu igrale dve devojke, a u pauzi je emitovan kratak video zapis koji sam montirala uz ustu muziku. Sve to cinilo je jednu celinu koja je publiku odusevila. Neverovatno kako se pesma uklopila u scenario.:-P
 
98_7.JPG
 

Back
Top