Pomagajte drugovi...

Candyman

Primećen član
Poruka
936
Pomozite mi da nadjem mesto(servis) gde da opravim svoj Canon A75. Iz Sombora sam i interesuje me gde je najblizi servis za digitalne foto-aparate(zvanicni Canon ili uopste servis za digitalce). Subotica, Novi Sad...?
Pokvario mi se sklop na kome je kontrola zoom-a i okidac. Kada ga uljucim odmah fokusira i nema sanse da ga u tome sprecim. Razlog je shto sam ga dao nekim brdjanima da se slikaju koji su sivonjski rukovali komandama.
Bitno mi je da je servis 10001% pouzdan. Usput da pitam da li imate pojma koliko bi moglo koshtati?
HVALA SVIMA NA INFO!

CIAO!
 
jomini:
Malo toga ima u zemlji Srbiji.

Nisam hteo pametovati, ali pre jedno, cirka sat vremena u varosi mojoj sam divanio sam drugom koji rece da je pocetni(POCETNI) sat servisera(verovatno sa sve sertifikatom) koshta 6000 (set hiljada) dinara. Pa ovaj moj djubar ne vredi toliko. Rece mi da ima u BG-u. Em daleko, em skupo... Smrc.
Shta god saznate pishite...

CIAO!
 
Pazi, meni je pre neku godinu Canon A60 (tada je to jos bio aktuelan model) ispao na beton i prestao da radi. U zvanicnom Canon servisu u Beogradu su mi trazili 100 Evra za opravku (nov A60 ja tada kostao oko 200 Evra). Odneo sam aparat u najblizu foto radnju i ljudi su ga popravili za 400 dinara + 100 sam ih castio. Posle toga je aparat radio kao nov i jos uvek radi kod coveka kome sam ga kasnije prodao.
 
r a d a r:
Pazi, meni je pre neku godinu Canon A60 (tada je to jos bio aktuelan model) ispao na beton i prestao da radi. U zvanicnom Canon servisu u Beogradu su mi trazili 100 Evra za opravku (nov A60 ja tada kostao oko 200 Evra). Odneo sam aparat u najblizu foto radnju i ljudi su ga popravili za 400 dinara + 100 sam ih castio. Posle toga je aparat radio kao nov i jos uvek radi kod coveka kome sam ga kasnije prodao.

GDE JE TO???

JAAAAAAAAAAAAAVI!!!

Hvala.
 
e kako sam saznao trebalo bi da ima servis u Zeleznickoj u NS-u, oni su predstavnici Canona. To je ulica koja vodi od podzemne u centru pa do limana. Udjes u nju kod podzemne, i cepas pravo, videces sa leve strane Canon.
 
OXIGEN:
Ako imas petlju da sam majstorises bachi pogled na ove dokumente (ako su jos zivi):

http://f20c.com/stuff/canon/partslist/
http://f20c.com/stuff/canon/partslist/POWER SHOT A60 A70.pdf

Jedan nas covek je uspesno izvadio "visak" srafcica i popravio svoju makinu zahvaljujuci ovom uputstvu.

Sretno!

Hvala. Skinuo, pogledao i nishta nisam pametniji :-( Ovo ce mi biti poslednja solucija. Uradi sam je, kako sam cuo, sa digitalcima dosta zeznuto. Platio sam ga, nisam ukrao ;-), i zao mi je da ga totales skrndam.
Hvala u svakom slucaju!

Pozdrav.
 

Back
Top