Veza traje 3 meseca a devojka nevina... pogadjate?

majstoricav:
ma na pravom sam ja putu, ne sumnjam...ali ima ona neku bubicu u glavici
Ma nemoj... i kako ti je to palo na pamet.... jbt, čoveče, pa sam kažeš odjednom zid, pa onda kažeš ništa nije kao što je bilo... Šta misliš od čega je to? Iz čista mira? Pa neće biti! Tu postoji neka priča. Meni se čini da ti nisi deo te priče. Tačnije rečeno, ona te ne vidi kao deo priče ili bar kao deo rešenja... Ona je izabrala. Ti nisi rešenje... Tačka....

Kako da ti to izmeniš? Pa kreneš da lažeš, mažeš, smaraš... dok je ne ubediš...! Šta kažeš na ideju? Super, a? E, pa i nije lako biti muško! Kakva sranja sve moraš da radiš da bi te neko ozbiljno shvatio! I na kraju šta imaš? Osobu sa kojom nisi mogao da uspostaviš kontakt jer ne sluša šta joj pričaš, dok joj pričaš normalno. Kad kreneš da mažeš i smaraš, odjednom te kao sluša, ali ti onda postaneš negativan lik. Jbt.... ovo me baš nervira... ili sam ja težak seronja ili ovo miriše na žešće zezanje...

Mislim da je ovo vreme krivo za sve.... prvo vrućine... pa ova odvratna kiša....
 
majstoricav:
HeeHeheheh :D sada znam gde mi je bila greska, nisam glumio a ni obecao bilo sta!
Dobro da ste mi skrenule paznju :lol:

sada cu malo glumiti i obecabati brda i doline, mozda upalli ;)


Kao što sam rekla. Puno muških glume. Ako nisu do sada uskoro će. Jer kad svate da nisu baš nešta u stvarnosti i da toga radi neće dobiti keksa, jednostavno moraju da počnu glumiti, sve dok im ne uđe (u krv). :lol:
 
E ljudi stvarno ste cudni. Ovi bre momci nikad nisu zadovoljni. Kako li bi se vi osecali da imate tamo neku rupicu koja treba da se "izbusi", verujem da bi bili jos vece kukavice nego zene, jer je vama i jedna menstruacija pojam. Da nije nevina, kopali bi da saznate da nije fufa, kad je nevina, odmah joj nesto fali. Mozda je devojka previse principijalna, mozda su joj roditelji patrijahalni (imam slucaj moje drugarice) pa prate svaki korak, mozda ima losa iskustva...pa joj nije prijatno , ne moze da se opusti... Znaci, postoji milion stvari, ali isto tako zar mora da postoji neki OGROMNI razlog, ili ne daj boze poremecaj zato sto je ona nevina? To bi bre trebalo da bude neka pohvala. Sem toga, i moji drugovi posle rasprave do 5h ujutru su priznali da bi bili srecni kad bi ozenili nevinu devojku. Tako da treba na to da gleda kao na cast, kad se posle duzeg vremena odlucila bas za njega. Ok,mozda ne jos uvek sigurno, ali posle jednog puta (koji ste otisli dalje) nije ni cudo. Ako ti je stalo, nije mnogo da cekas..ali pricajte otvoreno...to je najvaznije! Ne verujem da se ohladila, pre se uplasila. Pitaj i sta misle njeni roditelji o vasoj vezi...uopste koliko je kontrolisu i sve to... I opusti se malo i ti, nemoj da motas po glavi negativne stvari.. nego nastavi da je volis...ako je volis...i cuvaj je, sigurno vredi!
Srecno!
 
Ne znam koliko je pametno da je sad iskuliras i da se povuces. Strah u njoj ce samo da raste.... Najbolje da probas da joj otklonis strah. Znaci, reci joj da ces cekati koliko treba, ali da to ne znaci da ne mozete da uzivate dotle u drugim stvarima... Skinite se goli, probajte peting, probaj oralno da je adovoljis ako se bas zahukta... A onda se mozda vise i nece buniti...
 
Imam sad ja pitanje, ako ti godi i mentalno ste u paraleli....Kako to da ste došli u situaciju gde ste kao oboje hteli....a predomislili se.....

Ti nešto ne poznaješ kod nje i to vrlo bitno....čak izgleda da mnoge bitne stvari ne poznaješ kod nje i da je moguće da si baš zato i "pozitivno ocenjen"....

Ali kažem , bez oči-glednih činjenica se ne da raditi kako valja....
Nije bitna činjenica , već kako se reaguje na istu...Žene i iluzija, privid, forma. Njima bitno , njih najviše i otkriva....mi smo tu da se priučimo....
 
Brada Band:
Kao što sam rekla. Puno muških glume. Ako nisu do sada uskoro će. Jer kad svate da nisu baš nešta u stvarnosti i da toga radi neće dobiti keksa, jednostavno moraju da počnu glumiti, sve dok im ne uđe (u krv). :lol:

I kad ne glume , mislite da glume....
Tako je to...posle glume samo da ih ne bi prozivali da glume, kad ne glume...
Tako sam ja počeo da glumim da me ženska ljubomora toliko nervira , da je ne sme biti nimalo.
A u stvari me nervira kad predje granicu, jer sam imao negativna iskustva...
Medjutim ovako je bolje...Odmah na početku krene ljubomora, ok, pitanjca ko je to, gde si bio, jesi li mi veran, sve odmah na tebi nebitan, tu i tu , nisam .....
 
Andjelka777:
Ne znam koliko je pametno da je sad iskuliras i da se povuces. Strah u njoj ce samo da raste.... Najbolje da probas da joj otklonis strah. Znaci, reci joj da ces cekati koliko treba, ali da to ne znaci da ne mozete da uzivate dotle u drugim stvarima... Skinite se goli, probajte peting, probaj oralno da je adovoljis ako se bas zahukta... A onda se mozda vise i nece buniti...

e to!
poslusaj bre andjelku (i mene :D), ako postoji recept to ti je recept za uspeh...
dobro bice tesko da izdrzis ti u tim okolnostima, ali ne navaljuj dok ti ona ne da signal...i stavi joj do znanja da se nista konkretno nece desiti dok ona ne pozeli...
a i te aktivnosti nezno polako, bez zurbe, igrajte se...nemoj da navalis ko sivonja, i da se koncentrises samo na genitalije...pa da vidis kako ce da se oslobodi, pod uslovom da je normalna...
 

Back
Top