Cigarete....EVE 120's

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji trip od teme... Bio sam na moru i bila neka klinka mala plava jedno '92 po mojoj slobodnoj proceni. Dobra mala, talenat je, ali puši. E kada sam je video došlo mi šamar da joj udarim. Ne volim kada klinke od 15-16 godina puše da bi bile face. To mi je tužno :(
 
Nixxx:
Koji trip od teme... Bio sam na moru i bila neka klinka mala plava jedno '92 po mojoj slobodnoj proceni. Dobra mala, talenat je, ali puši. E kada sam je video došlo mi šamar da joj udarim. Ne volim kada klinke od 15-16 godina puše da bi bile face. To mi je tužno :(
ma hajd, otkud ti znash zashto pushe?ako se tebi ne pushi, ne pushi i zdravo..
ne mijeshaj se u tudji izbor.. (a tek ne u uzrok izbora)
 
Dimitrije...:
hehe.....nekima je jak neki ga ne osete.......sad sam jos vise zbunjen.....vidim da cu prestati da se pitam.....
Pa da:)...to sve zavisi od obima i senzibiliteta...duplje...usne...najbolje da ti testirash svoju devojku...lepo joj kupi box Eve i belezi reakcije....Nixx,kako zmajevi,a?Letu,majku im zmajetju...
 
Shinoda:
Jao majko milaaa, jao,jao,jaooo... Pa ljudi koji vam je danas, svi hoce da dobijem infarkt od smejanja! Mojne da se sekiras rodila me majka bas kako treba.. Ne znam o kakvoj vezi govoris, ali vidim da nemas veze! :lol:
Sto se pasulja tice, nije los, ali vise volim buraniju! :p
Nemam obicaj da prdim nesto posebno, jbg metabolizam! :)
I da.. KOJI SI TI PACER!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. ja jos hteo da isprozivam Avetinju sto je rekao da je glup ko tri tackice.. sry avet ;)
A ti si ovde kao neka faca da procenjujesh ko je glup,a ko nije...i necesh dobiti infark od smejanja, vec hronicni proliv,kenjash non-stop...nije ni chudo kad brstish buraniju...a prdish...nije da nije...na usta..smrdi jbt dovde...i da te neko pita,na primer mama:Sine debilko,sta znaci rec pacer?...garant ne bi znao da isprdish znacenje te reci...al najvaznije da si otpao od smeha na svoje gluposti...ovo je bilo dovoljno trosenja reci na tvoje debilitete...nisi zasluzio ni ovoliko....al sta cu,velikodusnost mi je mana...
 
DeckyDee:
Btw...kad je neko smijeshan,onda je to komedija,a ne drama...tako je to kad neko pokushava da ispadne 'uman' i nachitan...tako da si ti sad ispao komedija i to ona iz najloshije produkcije...
JBT ova tema je leglo kretena!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Ae pali budalo i citaj malo tudje postove, pre nego sto pocnes da ser.esh! :p :x
 
DeckyDee:
A ti si ovde kao neka faca da procenjujesh ko je glup,a ko nije...i necesh dobiti infark od smejanja, vec hronicni proliv,kenjash non-stop...nije ni chudo kad brstish buraniju...a prdish...nije da nije...na usta..smrdi jbt dovde...i da te neko pita,na primer mama:Sine debilko,sta znaci rec pacer?...garant ne bi znao da isprdish znacenje te reci...al najvaznije da si otpao od smeha na svoje gluposti...ovo je bilo dovoljno trosenja reci na tvoje debilitete...nisi zasluzio ni ovoliko....al sta cu,velikodusnost mi je mana...
Faca saM! :D a sto se tice prozivki stvarno me mrzi da se raspravljam.. u buduce ako imas nesto da mi kazes salji na pp!
 
DeckyDee:
Btw...kad je neko smijeshan,onda je to komedija,a ne drama...tako je to kad neko pokushava da ispadne 'uman' i nachitan...tako da si ti sad ispao komedija i to ona iz najloshije produkcije...
pa ako cjemo se shicat definicijama evo:

Prevedeno s grčkog jezika, drama znači radnja.
Dramske vrste:
su komedija, tragedija i drama u užem smislu.
(Wikipedia)


iskreno ti savjetujem da prvo malo razmislish shta cjesh napisat, pa to onda i uradish.
poz(;
 
Shinoda:
JBT ova tema je leglo kretena!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Ae pali budalo i citaj malo tudje postove, pre nego sto pocnes da ser.esh! :p :x
Dobro si to primetio:)...a glavni u leglu si ti....a ako si meni rekao da palim:)...nemoj da se gubish tako,degutantan si i fuj...al shta cu kad mama nije uspela da te vaspita:)...svog malog debilka:)...i necu da shaljem vishe nishta na tvoje debilitete...smarash previshe :)...aj sad odbij:)...
 
*november rain*:
pa ako cjemo se shicat definicijama evo:

Prevedeno s grčkog jezika, drama znači radnja.
Dramske vrste:
su komedija, tragedija i drama u užem smislu.
(Wikipedia)


iskreno ti savjetujem da prvo malo razmislish shta cjesh napisat, pa to onda i uradish.
poz(;
Eto,nauchih neshto:)...a naucio si i ti da precizirash svoj stav...jer na primer,orman spada u namestaj kao i stolica,pa necesh sedeti zato na ormanu...sem mozda ako nisi shinoda...ili kako malom debilu vec ide nickname:)...pozdrav i tebi:)
 
DeckyDee:
Eto,nauchih neshto:)...a naucio si i ti da precizirash svoj stav...jer na primer,orman spada u namestaj kao i stolica,pa necesh sedeti zato na ormanu...sem mozda ako nisi shinoda...ili kako malom debilu vec ide nickname:)...pozdrav i tebi:)
jao jao...
chovjeche, stvarno se gubish...
ako budesh im'o neshto konkretno da mi kazhesh, onda mi se obrati. ne preseravaj se tu.
 
Sad sam tek video da ste zenski sljam:)... ja rekoh sebi,raspravljam se s momcima,kad ono...tri bubuljicave smorushice:)...verovatno je konkurencija lepih,pametnih i vaspitanih devojaka napolju velika,pa ovde morate da chamite:)...a i nasle ste se...drugarice po gluposti:)...al ne brinite...naci ce i vasa rupa neku zakrpu...ne gubite nadu:)...i nisi ti mene stavila na ignore:)...pored toliko pametnih devojaka,zaista bi bilo steta trositi vreme na tebe-vas:)...aj cao:)...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top