Raskid ili ne

...au... pa mi u stvari sebe najviše volimo... i šta će da se desi kad se vrati... sad ću ja tebe da šutnem i to zauvek, đubre jedno, ti mene da ostaviš tako, šta misliš ko si ti... bla, bla...
 
lucia4:
Da li mozete pomoci?!!!!!!
Heeelllppp meeeeee.............
Raskinula sam sa momkom prije mjesec dana...i od toga jednostavno ne mogu da zivim a kamo li da komuniciram.....Rekla sam mu neke rijeci koje nisam trebala(jezik mi je bio brzi od pameti)....Bilo sam sa njim dvije godine, prosli smo nesto sto bilo tko je prosao....Zovem ga, saljem poruke, ali nece da cuje za mene....KAze da je trenutno kao razbijena casa....A ja sam u bippppp................... :( :-(

Pa,dobra stvar je u tome sto si mozda nesto iz ovoga naucila,ako si naucila!?
E sad,jeste,bili ste dugo zajedno ali jednom je moralo da pukne zar ne.
U svakom slucaju,predpostavljam da si ga duboko povredila,tako da je najbolje da ga za sada ostavis malo da se ohladi,mozda da malo porazmisli o svemu.Nakon toga ce mozda,ali oped kazem mozda hteti da sedne,poprica sa tobom i eventualno primi tvoje izvinjenje.
I sama znas da si pogresila ali,sto kazu sad je kasno za kajanje.Zivot ide dalje.
Butno je samo da ne nacinis istu gresku dva puta!!
 
Pa nisam to radila!!!Ovo mi je prvi put!!!Ali, ako budemo raskinuli naucila sam lekciju!!!Pa, zar vi niste nekad imali los dan , kada vam sve krene naopako?! Tako sam se ja tada osecala....Ali valjda cu se izdignuti kao ptica fenix..
 
Јбт која глупост. Из неба, па у ребра. Каква то жута минута може бити да ставиш две године на коцку? Па кога не би повредила са том реченицом? Вероватно је он пук'o у том тренутку, после се охладио...и схватио да не жели да дочека још један твој лош дан.
Само ми је и он мало мутан...мислим да ти не каже ништа у том тренутку (нпр да жели да поприча како то одједном), да се бори...као да га боли туки...једва дочекао...:roll:
 
lucia4:
Da li mozete pomoci?!!!!!!
Heeelllppp meeeeee.............
Raskinula sam sa momkom prije mjesec dana...i od toga jednostavno ne mogu da zivim a kamo li da komuniciram.....Rekla sam mu neke rijeci koje nisam trebala(jezik mi je bio brzi od pameti)....Bilo sam sa njim dvije godine, prosli smo nesto sto bilo tko je prosao....Zovem ga, saljem poruke, ali nece da cuje za mene....KAze da je trenutno kao razbijena casa...[/B].A ja sam u bippppp................... :( :-(

Sto je ovo dobra inspiracija za neki nardonjak, UBICA narodnjak. :D
"Skolinte case sa stola
slomicu sve ove noci
draga je otisla moja
rekla je nece doci....." puuuu ***** ti zivot!

"Dve su case ispred mene
jednu placam,drugu bacam...( konobar: i drugu ces da platis bogami) :D :D

Verovatno si mu rekla da mu je kita mala...? :lol:
 
A šta ako je lik ustvari htio da raskine sa tobom ... pa mu je to doslo k'o kec na deset tj odlilčan povod....????? A sad te malo "dinsta" onako čisto fola radi.... Svašta je moguće!
 
Ja mislim da ste ipak malo previse iznapadali postavljacicu teme, nekako ispada da je sve i previse banalno, a ja nesto mislim da ipak nije tako...
Pa, ako je ona u trenutku i rekla da zeli da raskine i navela kao razlog sms(xe,xe), mozda ipak postoji neki drugi razlog zbog koga je u stvari ljuta (ha, Lucija, pa jel postoji?)...
A, i on mi je jaci, raskidam sa tobom zbog sms, vazi, moram da razmislim, idem na planinu da iskuliram, meni je u ovoj prici nesto mutno...
Bez zelje da zvucim kao neki psiholog, ipak mislim da treba da razgovarate o tome sto vam se desilo i sto ste u stvari nezadovoljni, a bez onoga ja sam pogresila, oprosti, hajde da se pomirimo...ako je i Lucija rekla nesto neodgovarajuce, tip je mogao da joj kaze saberi se, sta ti je, razmisli, kao da nikad niko nije rekao nesto glupo..pa, nije ga prevarila, zaboga.
 

Back
Top