Odbojka na pesku na adi

a084.gif
 
Na kraju, posto je nedelja sutra:
Ako sam dobro pohvatala: nalazenje kod kamenja u 17.30 ili pravo tamo na terenima SHARK u 18h????
Ja ne poznajem nijednog forumasa, ako dodjem bicete na onim od 600 kinti ili onim od 800?
 
Cvetka...to se Zoki i ja nalazimo kod kamenja (bogati stounhedz,ajde molim te...:lol: )
Mozes direx na terene. Posto ja i Zoki imamo nesto da porpicamo usput. :D :D
Mada ako Zoki otkaze,moze kod kamenja...ja cu da te cekam...i mene ces prvo da upoznas od svih forumasha. Svaka nova forumashica prvo upozna mene PsDa...pa onda sve ostale. :lol: :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Cvetka...to se Zoki i ja nalazimo kod kamenja (bogati stounhedz,ajde molim te...:lol: )
Mozes direx na terene. Posto ja i Zoki imamo nesto da porpicamo usput. :D :D
Mada ako Zoki otkaze,moze kod kamenja...ja cu da te cekam...i mene ces prvo da upoznas od svih forumasha. Svaka nova forumashica prvo upozna mene PsDa...pa onda sve ostale. :lol: :lol: :lol:

Ja i Sibirska se nalazimo na istom mestu u isto vreme, a pretpostavljam da ce i Cvetka doci sa nama...Ali mi mozemo da vas ignorisemo, i da se pravimo da vas ne poznajemo dok ne vidimo transparent... :)
...salim se...mozda se srtnemo pre terena...mislim ne mozete da nas omasite ...2 plavuse + Cvetka (ne znam kako izgleda) ... :p
Pozz... :)
 

Back
Top