MS Flight Simulator 2004

Igrica je mnogo dobra, najbolja civilna simulacija letenja (toliko dobra da ni ne znam za neku drugu :) )

Koliko sam samo vremena proveo čitajući upustva i manuale... najteže mi je bilo taksiranje do piste :) Na žalost, nemam joystic, pa je pravo zadovoljstvo igrom izostalo, ali je zato letenje bilo mnogo teže. uff :evil:

markoca, verovatno nisi probao letačku školu ? probaj ! ja imam FS letačku diplomu za cesnu :) A leteo sam i sa boingom, samo treba da čitaš preporučene brzine i pravila...
Koliko je samo teško pogoditi neku visoku zgradu boingom, svaka čast onim teroristima :)

mislim da ću da instaliram ponovo, baš mi se leti ... a mozda probam i IL2
 
Hmmm.....nacitao sam se svega u skoli. Ne mogu da balansiram brzinu boinga! :angry: Uvek mu ili previse raste ili previse opada!
Takodje nemam joytick pa patim.....
Probao sam sa Cesnom smaraju me ono dvoje, previse su ljubazni :D
I da, pogoditi zgradu boingom nije lako, svaka cast tim teroristima :D
Igra je skroz super, fala torrentima! :D
 
markoca:
Uh to mi je sada najveci izazov, uvek ga nekako srusim :)
Cessnu sam savladao za sat vremena hehe :)

za spustanje velikih aviona se uglavnom koriste navigacione karte sa tacno odredjenim tackama u prilazu aerodromima, uz kombinaciju sa ILS letenjem...dakle navigacija mora da se zna ;)

sto se tice joysticka, on nije toliko bitan kod FS-a....tu joy uopste ne koristim...
 
sto se tice onih gore prilaza...
za to su vam potrebne ili Jeppesen navigacione karte, ili program Jeppesen SIMCharts

@WIBU
slazem se, ukoliko govorimo o modernoj avijaciji...ukoliko govorimo o drugom svetskom ratu, tu je Il-2 nenadmasiv...
 
...jašta...

013.gif


...e,nemoj da čatuješ jerbo ćeš biti banovat...

022.gif
 

Back
Top