Srbija i 2.000.000 Albanaca

uus srebro:
Primetio sam da srpska strana u razgovorima uvek traži Kosovo,a nikad Albance,iako oni definitivno idu u paketu..Naravno da je to refleksija stvarnih želja Beograda-da Albanci opet budu poniženi gradjani drugog reda,ali zanima me kako u tehničkom smislu Srbija zamišlja da bi izašla na kraj sa 2 miliona albanske populacije?

Za početak...da li će Albanci biti najjača parlametarna stranka,koliko će imati ministarskih mesta,potpredsednika i svih ostalih predstavnika u organima vlasti?
A šta će biti za nekoliko decenija, kada Albanaca bude više od Srba?
Srbija je multi-ethnicka drzava, sa Srbijom, samo rezim slicno:Saddame Husseina, moze da vlada, jer znam(i ako je mnogo od njih fini ljudi) bez diktature nemoguce je da se sa Siptarima zivi!...
 
DraGo70:
Pa ne bih se baš složio sa tobom. Ako ti je jezik brži od pameti to ne znači da si u pravu. Sorry, nije bila želja da te uvredim, nego...
Svet i ne treba da čeka Srbina da mu pokaže ko su Albanci. Dovoljno je da se potaknu malo svi oni vojnici i političari koji su od 1999. boravili na KiM da ispričaju kako im je bilo, kakav je mentalitet tog naroda...
Znaš li da na zapadu generalno imaju loše mišljenje o Arapima i Muslimanima. I to ne zbog 11. septembra, nego i zbog svega od ranije, počevši od terorističke akcije na Olimpijskim igrama u Minhenu 1972.
Ako mi malo proguramo dokaze o tome kako je na KiM sada centar za rasturanje i prodaju droge, oružja, belog roblja... već će neko drugi da to iskoristi. Ja sam skoro gledao neki film u kome je glavni negativac neki Šiptar koji je terorista i mafijaš. U filmu je eksplicitno navedeno da je došao sa Kosova...
Znači... stalno potencirati to i rezultati će se kad tad pokazati.
A izvini znas u koliko filmova je Srbin glavni negativac?Nemoj da pricas sve i svasta...
I sta ti mislis da si otkrio rupu na svirali zato sto kao znas da se tamo prodaju droga, oruzje, belo roblje...I molim te razmisli malo, ako ti to znas kao jedan najobicniji gradjanin, zasto mislis da ne znaju oni koji bi mogli da urade nesto povodom toga?
Mislim da je to malo smesno....A to koliko zapad mrzi Arabljane i muslimane je tvoj dozivljaj.Ja to nisam primetila...Ali neka bude i da je tako, pa sta sa tim?
 
Jerry Ropero:
To nije tacno. Albanija je recimo ispred Srbije po EU integracijama i ulazak Albanije u EU se ne dovodi u pitanje. E a gde je Albanija tu je i Kosovo tako da je ovo sto si rekao glupo. Plus i Makedonija ce da udje u EU pa ti verovatno mislis da ce EU da primi Srbiju, Albaniju i Makedoniju u svoje clanstvo a Kosovo ce eto da ostavi kao ostrvo van EU.

Totalna glupost. Kosovo Albanija ulaze u EU isto kao i Srbija.

U EU Albanci ce moci u Srbiji da se naseljavaju gde hoce, kad hoce. To je nasa bliska buducnost(za manje od 30 godina).

Kosovo i Albanija nikad nece uci u EU.Verovato nece ni BiH nisam siguran ni za Makedoniju.
I bas zbog toga sto bi mogli da se lepo presele u Nemacku,Italiju,Britaniju...EU ne zeli nove muslimane...zivi bili pa videli....znas ti od kad je Turska kandidat i nikad uci nece...
 
pilgrim_kg:
A izvini znas u koliko filmova je Srbin glavni negativac?Nemoj da pricas sve i svasta...
I sta ti mislis da si otkrio rupu na svirali zato sto kao znas da se tamo prodaju droga, oruzje, belo roblje...I molim te razmisli malo, ako ti to znas kao jedan najobicniji gradjanin, zasto mislis da ne znaju oni koji bi mogli da urade nesto povodom toga?
Mislim da je to malo smesno....A to koliko zapad mrzi Arabljane i muslimane je tvoj dozivljaj.Ja to nisam primetila...Ali neka bude i da je tako, pa sta sa tim?

Dosta filmova je snimljeno u kojima su Srbi negativci. Ali je MNOGO više filmova snimljeno u kojima su Arapi i Muslimani negativci. U SAD se i dalje snimaju filmovi sa negativcima Arapima, a sa negativcima Srbima sve manje i manje. Znači ipak je njima više stalo da okrive nekog ko je srušio "blizankinje" u New York-u nego zbivanja na Balkanu...

Znaju, ali je još uvek jak lobi koji Šiptare predstavlja kao žrtve, pa im se to toleriše. Uostalom imala si 28.06.2006. dokumentarni film na RTS1 o onom šiptaru...

Šta dalje da ti odgovorim kada si se ovoliko nalupala gluposti, a da se pre toga nisi potrudila da shvatiš šta sam ja hteo reći...
Jel' treba sada opet da ti elaboriram sve iz početka...
Čitaj, dušo, čitaj, pa onda razmisli šta je pisac hteo da kaže, pa onda odgovori.
Ovako baš lupetaš.
 
e vidi ovako, ti i ja se ne znamo, tako da ovo duso, ostavi za nekog drugog...
A to sto si ti uvredjen sto sam ja tebi jos u prvom postu rekla da lupetas, to je tvoja stvar...Nemoj da prepisujes...
Ja ovako ne nastavljam razgovor...
Nisi sagovornik koji ume pristojno da razgovara, s toga, baj....

A ovo sta si ti napisao, ajde procitaj, lupi se po usima, pa sve iz pocetka...
 
E sad i ja da nešto kažem, Kosovo i Metohija(vidim da stalno neki zaboravljaju Metohiju) je sveta srpska zemlja a šiptari su je okupirali zadnjih 60 godina na ovaj ili onaj način tako da ih treba vratiti svim raspoloživim zakonskim rešenjima, svi koji nemaju državljanstvo Srbije moraju se seliti u Albaniju(kao što radi Nemačka i sve "demokratske zapadne " zemlje), a ako ih budemo puštali da se naseljavaju i množe kao i do sad zauzeće nam ceo jug Srbije a glavna nalazišta uglja i olovnih ruda je na Kosovu i Metohiji, tako da i ekonomski efekat nije beznačajan,to je borba civilizacija i ne znam zašto se to toliko neozbiljno shvata,to kao bićemo mi jednog dana svi pod kapom EU je samo podvala, pa zašto se onda ojačavaju granice i moto je "roba, sirovine i pamet DA ali obična raja NE" 8-)
GOD BLESS SERBIA
 
Нема постављача теме да ми објасни, којих, бре, 2,000 000 Шиптара - када је био попис ???

Нешто нисам ништа чуо о томе...........
Где је рођено тих 2,000 000 Шиптара, на КиМ или у Албанији???
 
Nase drzavno rukovodstvo ne insistira na popisu nasta ima pravo, mada im je medj.nar.zaj. verovatno dala na znanje da nije vreme vec da ce biti popis po iznalazenju resenja za KiM............licemerno do kraja i sa jedne i sa druge strane.....
Rodjenih siptara na KiM ima manje od polovine navedenog naduvanog broja, a ostatak siptara je uvezla EU posle 99.....jos licemernije............
 
skarfejs:
Sta je RSK?????
Skarfejs ovo je pitanje ili čuđenje? DA ja spadam u sirotinju raju, ali to ne znači da sam glup i da ne shvatam da EU ne trebaju Srbi nego im je potrebna samo teritorija ili ti naftovodi i gasovodi i putni pravci za nesmetani dotok robe i sirovina sa istoka a ovde planiraju samo da ostane Beograd jer on im je geostrateški izuzetno važno mesto 8-)
 
pilgrim_kg:
e vidi ovako, ti i ja se ne znamo, tako da ovo duso, ostavi za nekog drugog...
A to sto si ti uvredjen sto sam ja tebi jos u prvom postu rekla da lupetas, to je tvoja stvar...Nemoj da prepisujes...
Ja ovako ne nastavljam razgovor...
Nisi sagovornik koji ume pristojno da razgovara, s toga, baj....

A ovo sta si ti napisao, ajde procitaj, lupi se po usima, pa sve iz pocetka...

Slušaj dete, nemoj tatu da učiš kako se prave deca. Ako sam i prepisao, nisi ti to izmislila. A ako nisi u stanju da normalno komuniciraš i bolje je da prestaneš.
I nemoj meni da govoriš o pristojnosti nego se prvo pogledaj u ogledalo. I nauči makar da pišeš...
A za početak, reci nam svima ponovo koliko imaš godina, pročitaj šta drugi pišu pa onda smisli odgovor i ne provaljuj se više.
 
Dete?Tata?
Pa dobro, ako ti mislis da je sve u godinama...To je vec tvoja stvar.Ja se necu sa tobom raspravljati, to sam ti vec rekla i u ostalom nije u redu da sputavas temu da se normalno razvija.
Da naravno da cu da prestanem da komuiciram...sa tobom.Nije to tako tesko, nemas ti puno toga da kazes.No, nema ni veze, pricaj ti sa svojim drugarima i uzivaj.Ja ti zelim da se lepo provedes na forumu, a mene vise ostavi na miru.
To koliko ja imam godina, zasto da ti kazem ponovo, ako si vec video...Mislis li da se stidim svojih godina?
I da, ja ne moram da smisljam odgovor....
A sada baj, i molim te ne odgovaraj vise na moje postove i pusti ovu temu da dise.Pozz
 
pilgrim_kg:
Dete?Tata?
Pa dobro, ako ti mislis da je sve u godinama...To je vec tvoja stvar.Ja se necu sa tobom raspravljati, to sam ti vec rekla i u ostalom nije u redu da sputavas temu da se normalno razvija.
Da naravno da cu da prestanem da komuiciram...sa tobom.Nije to tako tesko, nemas ti puno toga da kazes.No, nema ni veze, pricaj ti sa svojim drugarima i uzivaj.Ja ti zelim da se lepo provedes na forumu, a mene vise ostavi na miru.
To koliko ja imam godina, zasto da ti kazem ponovo, ako si vec video...Mislis li da se stidim svojih godina?
I da, ja ne moram da smisljam odgovor....
A sada baj, i molim te ne odgovaraj vise na moje postove i pusti ovu temu da dise.Pozz

Moram da ti odgovorim jer se toliko trudiš da ispadneš pametna i duhovita da me to prosto zapanjuje.
Ne nije sve u godinama. Ja sam glup i ništa nisam naučio za sve ovo vreme, a ti si se prosto rodila pametna i sa svojih dvadesetak godina znaš sve!!! Ma daj.
I ne sputavam temu ja nego ti. Da imaš pristojnosti ne bi tako razgovarala samnom.
Ja nemam puno toga da kažem, a ti imaš. Ti koja kažeš: "Boli me briga za KiM to nije moje i ne interesuje me..." a kasnije kada te neko pitao: "A šta ako rat ili šiptari dođu do Kragujevca..." ti kažeš: "Pa šta imam ja stan i u Beogradu, pa ću preći tamo..." GENIJALNO!!!
I ako pišeš baj, napiši ga bar u originalu. Pametnice jedna...
I ne odgovaraj ti na moje postove, pa neću ni ja da gubim vreme na tebe.
Pozz...
 

Back
Top