Cigancici & co

ne znam...dam hranu, ako sredjujemo orman pa se pojave damo i odecu...pare samo sitnis i to samo ja...ostali u kuci se i ne zanimaju za to..
ono po tramvajima i to nisam nikad dala...
ali mi to sve tako...pa tako
ali opet se nadju i cestiti ljudi - kod nas u skoli bilo nekoliko romske dece, na kraju je zavrsio samo jedan, jer koliko sam cula ove su tukli redovno...
a deca k'o deca...nista im nije falilo...
 
strasno me nerviraju sto su tako bezobrazni,drski,zli,smrdljivi,odvratni,ljigavi,crkotine...... ne znam sta bih jos napisala sve za njih,bas me nerviraju i kada ih vidim begam od njih na kilometre! pre sam ponekad i davala ali sada ne dajem nikome,bas nikome,samo se zaokrenem,kada pocne da mi preti ako ne dam pare da cu da crknem da ne znam sta sve....
e a jednu ciganku za'bo moj decko,kada ona prisla i kao nama"da imate puno dece..." a on "u to ne" :lol: :lol: :lol: gde sada deca,jel ona normalna
 
...stojim na semaforu u autu...otvoren prozor do pola...prilazi ciganka sa detetom i trazi pare...ja kazem da nemam a ona ni 5 ni 6 nego mi polize staklo.....uzas....PRAVO U AUTOPERIONICU!!! Od tada imam sitno u autu uvek...samo da ne lizu staklo!!FUJ!
 
jeele:
ne znam...dam hranu, ako sredjujemo orman pa se pojave damo i odecu..
JooJ podseti me. Dedine i babine komsije imali neku odecu koja im nije trebala. Uzeli oni oprali izpeglali i odneli pored kontisha da im ostave. Cigani dosli ispreturali i ostavili. Nista nisu uzeli. Ako im vec dajemo sto ne uzmu. A traze kada nemamo.
 
:roll:

ne zna se ko je vecja budala. oni ili vi.
vozish po blatu kaljugama barama gazish machke misheve golubove pse vrapce gmizavce.... i nishta.
a kad cigani polizhu staklo odma' u perionicu.

znachi...
laza lazarevicj ili CZ.
pa birajte gde pripadate.
 
Keeper:
:roll:

ne zna se ko je vecja budala. oni ili vi.
vozish po blatu kaljugama barama gazish machke misheve golubove pse vrapce gmizavce.... i nishta.
a kad cigani polizhu staklo odma' u perionicu.

znachi...
laza lazarevicj ili CZ.
pa birajte gde pripadate.

A ko ti kaze da vozim po blatu....? :p
 
ma mozhda ima crnce robove koje trche za njenim kolima i sipaju latice cvecja sa treshnjevog drveta i tak'e stvari.

a pazi to je zhensko. pa dobro. ja reko neko mushko pa gadljivo.
a ovako samo josh jedna razmazhena klinka.
ko da ih nemamo ovde dovoljno.
 
I imas pravo da ides u praonicu!
Ovo je slobodna zemlja!Imas pravo i da ubijes cigana iz pistolja, ako ti ne daj Boze lizne staklo na lambordjiniju!
Najbolje da si joj narucila gasnu kod Adolfa :roll:
 
ko si ti da nekog mrzish?
shta ti kao neshto radish?
ko si ti da sudish nekom o kome ne znash kako je odrastao, u kojim uslovima, sa kakvim ljudima, sa kakvim yebenim predrasudama oko sebe zbog kojih ni ne mogu da se zaposle?
znash ko si?
razmazhena klinka.
pa makar imala 28god.
al tako se ponashash i takvo ti je tvoje mishljenje.
svidjalo se to tebi ili ne.

i obecjavam svima ostalima.
na raspustu sam, imam vremena, i odrzhacju obecjanje.
svako ko jednu jedinu rech nepromishljeno pros.ere da prostite, moracje da popricha malo sa mnom.
znachi tipa ono "mrzim cigane"... "yebao bih im mater".... "ako mi trazhe neshto slomicju ih" i tako dalje.
dosta sam slushao vas rasistichke smrdonje.
 
bejbica:
I imas pravo da ides u praonicu!
Ovo je slobodna zemlja!Imas pravo i da ubijes cigana iz pistolja, ako ti ne daj Boze lizne staklo na lambordjiniju!
Najbolje da si joj narucila gasnu kod Adolfa :roll:
Heil.
Ma pustite je. Ako se njoj gadi nek joj se gadi. Ocigledno da zivi u gradu. Jeste malo odvratno ali sta ces. Ja ne bi otiso u perionicu.
 
Keeper:
ko si ti da nekog mrzish?
shta ti kao neshto radish?
ko si ti da sudish nekom o kome ne znash kako je odrastao, u kojim uslovima, sa kakvim ljudima, sa kakvim yebenim predrasudama oko sebe zbog kojih ni ne mogu da se zaposle?
znash ko si?
razmazhena klinka.
pa makar imala 28god.
al tako se ponashash i takvo ti je tvoje mishljenje.
svidjalo se to tebi ili ne.

i obecjavam svima ostalima.
na raspustu sam, imam vremena, i odrzhacju obecjanje.
svako ko jednu jedinu rech nepromishljeno pros.ere da prostite, moracje da popricha malo sa mnom.
znachi tipa ono "mrzim cigane"... "yebao bih im mater".... "ako mi trazhe neshto slomicju ih" i tako dalje.
dosta sam slushao vas rasistichke smrdonje.
Uz tebe sam. HiHiHi
Rasists suck my balls.
 
uuuuu keep , nesto si nervozan :roll:

ja ih uopste ne mrzim , kad ih vidim , ako imam sitno , dam im , tako me je majka ucila , i tako mi je ostalo ...

a , kad bi me pljunuo , ili nesto uradio , slomio bih mu sve kosti ;)

a , dajem i ako vidim da dodje neko ,npr do parkinga , gde osavljamo auto , neki invalid , ili neko bez nekog uda , nedaj boze , dam im , bili cigani , ili ,,normalni,, ....
 
bolje im kupi neshto da jedu ako su gladni jer tim parama vrlo verovatno sponzorishesh neku mafijozu kojem ide dobar procenat od toga.

a ja da tebe vidim da polomish neko bedno ciganche jer te je pljunulo, ja bih tebi slomio kosti. OK?
 
sofffy:
Mudro zborish.
Ja se nekad rasplacem kad mi ciganchice dodju na vrata traziti da jedu.uvijek im dam ili voce ili sedvic... nesto. Ali pare-nikad.
Dolaze na vrata?
Da dodju dao bi im nesto da jedu.
Ja imam druga cigu.(nije mi bass najbolji ali ipak). Ali nije siromah. Cak obrnuto. Burdza.
 
Pa dajem samo matorima.E,a u Kraljevu kod jednog kafica ima jedna bakuta koja kad joj nedas kintu pocne da te juri stapom i tako se jednom zayebala i pojurila jednog Robija(poznati navijac zvezvde koji je malo
114.gif
ali ipak extra lik) pa kada su se uloge promenile i kad je on poceo da juri bakutu pomislili smo da je bakuta u mladosti ili bezala od Svada ili je trenirala atletiku jer je nestala za sekundu.
Peace to all
 

Back
Top