konjukcije plutona

Voleo bih da mi neko prokomentariše sledeće:
ja sam Lav - podznak škorpija asc na 22 st skorpije, vladalac pluton se nalazi u 9 kući
na 28 st lava (nekretnica regulus),najbliže plutonu su sledeće planete - sunce koje se nalazi takodje u lavu (takodje 9 kuća) na 19,48 st lava i jupiter u 10 kući na 7 st device (nekretnica zosma), i merkur (takodje 10 kuća, a ujedno je ii vladalac 10 kuće) koji je u konjukciji sa jupiterom nalazi se na 10 st device.
Inače drugi vladar asc mars se nalazi u ribama (4 kuća) na 23 st riba (nekretnica markab).
pozdrav,
 
Koliko znate o delovanju plutona u konjukciji sa sporijim planetama. Ne mislim na uran i neptun vec na delovanje plutona u konjukciji sa jupiterom ili saturnom...
Pa da cujem
da li ima neko od forumasa neku konjukciju sa plutonom?

Ja imam konjukciju saturn/pluton nad dsc u 7. polju. Ne smem nista da pitam!!!
A ne nadam se nikakvom uzivanju u braku, ako u opste do njega i dodje.
Inace Saturn mi je vladar 10. kuce a pluton suvladar 7. :(

To su generacijski aspekti, pa ukoliko te spore planete nisu vladari nekih ugaonih kuca u horoskopu mozemo reci i da se osobi nece desiti ne znam sta
Eto meni je saturn vladar 10. (ugaone) kuce, a i ta konjukcija je na samom uglu (descedentu) :dash: :sad2:
 
Poslednja izmena:
Moj pluton je u 12. kuci u skorpiji u trigonu sa mesecom, marsom i merkurom ( ove planete su u 7. kuci u raku); u sekstilu sa neptunom ( neptun u 1. kuci u jarcu); i opoziciji sa venerom (koja se nalazi u 5. kuci u biku)

Lose mi se pise :confused:
 

Back
Top