Home alone (sopstveni monolozi)

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Postoji tema gdje kazete nekom ono sto mu niste uspjeli ili smjeli reci uzivo.
E sad, ne znam za vas, ali ja imam nekad potrebu da kazem sebi ili nekom drugom ono sto ne zelim zaista da neko cuje.
Sto bi rekla moja mama...ma prekomplikovano da parafraziram :lol:
Dakle, nesto tipa, pricate sami sa sobom a niko nema pravo da vas proglasi ludim :mrgreen:
Ako ne skontate iz prve, sacekajte da mene uhvati inspiracija, pa cete onda da shvatitie ;)
 
Odve će Antun i Jagodica da se raspišu, ako je vide.

Ovaj forum je idiotluk, sve je više nekih sumnjivih likova čije poreklo je pod znakom pitanja.
Ponekad se osećam kao taj tvoj avatar.
Nemam inspiraciju, ali doći će mi. Ma OK ti je tema, lai kontam da već postoji ovakva.
Pola šest je i ja još ne spavam.
Prekopali su mi ulicu i fiksevi nisu radili dva dana, razdvajaju dvojnike. Više neću slušati one babe kako ogovaraju komšiluk. Šmrc.
Sada kada sam uzela antenu, pa baš im je tajming.
I onaj bojler će da eksplodira, čudni su ovi kućni uređaji.
Nešto škripi, plaši me.
Idem da spavam, ne vredi.
Hjad' uzdravlje.
 
Ovih dana hvataju me cudni napadi smijeha, kad je situacija najmanje za smijanje.
Posvadjam se s mamom, cim joj nisam na vidiku - ja u smijeh.
Dobijem poruku manje-vise nepovoljnu, ja se smijem njenom sadrzaju.
Mozda sam postala neuroticna.
Ahahaaaaahaaaaha :lol: :lol:
Eto, sve neki napadi smijeha.
Juce sam na kupanja bila oci u oci sa zabom. Skontala sam da ih ne volim. Cudne su to zivotinje, ne boje se nicega. Bacak kamenje na njih, vodu, deres se a one ne mrdaju. Moja braticka bacila grancicu na jednu i ova cap! da je pojede.
Mrzim kad se dovedem u situaciju da budem s ljudima koji su mi antipaticni.
I kad hocu da setam, onda hocu, a necu da blejim u parku s njima.
Sad * mora da me slusa, imam i ja njega cime da ucjenjujem, mada bih to izvukla tek u krajnjoj situaciji(i naravno ne bih nikom rekla), shvatam koliko mu je trebalo hrabrosti da prizna to.
 
Evo stizu moji, sad ce mama opet da popuje...Bla, bla zasto jos nisi skinula mokar kupaci, bla, bla, zasto nisi jela, bla, bla....
-Jesi li pila?
-Nisam
-Mene ti?
-Ja se nikad ne kunem!
Ahahahaaaaaha
Postala je pravi zandar otkad me prvi put vidjela pijanu...
 
zashto bash meni ovo muvek mora da se desi
zashto ubvek sve moram da syebem
i shto uvek svi mene krive za sve..
e u ku*ac shta cju sad....
ne znam ni kako da joj se izvinim...e sranje.....
i josh sad' pricham sama sa sobom...:roll:
e stvarno bih mogla da potrazhim pomocj...:cry:
 
Sinoc sam prvi put razgovarala duze od dva minuta sa zivom osobom... hoce me Bugari... mozda da se preselim tamo... Cudno je ne govoriti danima... nekako opustajuce, ne smeta mi... Popodne sam dva sata i pedeset minuta sedela na klupi, sa nogama na ogradi, i gledala vodu koja se smuca oko dve stene i jednog kamena... Ne misleci...my mind is a void...konacno.
 

Back
Top