Piramida

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Plava Bilja:
Ima, to ti odgovorno tvredim :evil:
Zasto TADA kad je (ako je) zloupotrebljeno glasanje nisi to izneo javno, i ponistio anketu?
A sada ces da iznosis?
Ovo je za svakog normalnog pouka, NEMOJTE glasati vise na ovaim anketama ovde :roll:
Vidim da nemas vremena za sve nas ovde, ali te pitah (mozda indirektno) KO je dozvolio da se ovde postavljaju ankete ako su prevare omogucene?
Znas ono, il' merdevine drzao il' slaninu krao......... :roll:
Pouka je: nemojte glasati više od jednog puta, osim u slučaju da te od onih koji podržavaju takve stvari u stvarnom životu. Krijete se iza drugih nickova, a trebalo bi da ste svesni da ja to vidim samo sa dva tri klika mišem. Ne možete to sakriti. U suprotnom, to se zove licemerje. I nije vrlina.
 
no_problem:
Па нема је. Неће да комуницира са нама. А молио бих тебе да реагујеш на сваку увреду. Ипак, мораш признати, да некима превише гледаш кроз прсте.
Moguće, ne kažem ja. Ali nekad se vodim drugim načinom. Gledam da li je to urađeno iz zezanja, vređanja, zle namere itd. pa se nekad provuče tako nešto.
 
Дакле јомини ти тврдиш да су Стрела и та Енигма иста особа, веорватно по ИП адреси? Ако су им адресе исте и ако су се јављале у исто време, то је вероватно тако, и ја сам да се то санкционише трајним затварањем тог "другог" налога - међутим проблем је што су модератори у ранијим случајевима потпуно благо реаговали на сличне примере "многоструких" налога и то је створило слику допуштености таквих ствари.
 
jomini:
Moguće, ne kažem ja. Ali nekad se vodim drugim načinom. Gledam da li je to urađeno iz zezanja, vređanja, zle namere itd. pa se nekad provuče tako nešto.


Не може тако, јер ако ја увредим неког то не може бити зезање, а ако мене увреди неко то је онда зезање. Такође, ако неко политичара зове неким погрдним именом треба изрећуи опомену. Јој што мени не дају да будем модератор.
 
untouchable:
Дакле јомини ти тврдиш да су Стрела и та Енигма иста особа, веорватно по ИП адреси? Ако су им адресе исте и ако су се јављале у исто време, то је вероватно тако, и ја сам да се то санкционише трајним затварањем тог "другог" налога - међутим проблем је што су модератори у ранијим случајевима потпуно благо реаговали на сличне примере "многоструких" налога и то је створило слику допуштености таквих ствари.
Ne zameram ja to, to je česta pojava. Ali na onoj anketi je to, složićeš se, zloupotrebljeno. Čak ni tada ne bih pominjao da ista osoba takve stvari veoma bučno osuđuje.
 
no_problem:
Не може тако, јер ако ја увредим неког то не може бити зезање, а ако мене увреди неко то је онда зезање. Такође, ако неко политичара зове неким погрдним именом треба изрећуи опомену. Јој што мени не дају да будем модератор.
Nisu u pitanju samo uvrede, već uopšte način razgovora.
 
Да и то. Морамо признати да код неких форумаша има много мржње у оном што говоре. Али опет, ово је политика, а политика је к... и тако даље. Све своје зашто има и своје зато. Међутим, мора се знати неко правило понашања, а ја мислим да си ти одавно испустио ланце из руку.
 
no_problem:
Да и то. Морамо признати да код неких форумаша има много мржње у оном што говоре. Али опет, ово је политика, а политика је к... и тако даље. Све своје зашто има и своје зато. Међутим, мора се знати неко правило понашања, а ја мислим да си ти одавно испустио ланце из руку.
Ovde se postavlja dilema biti dobar i popustljiv, a računajući na svest učesnika, ili biti beskrupulozan i držati se strogo Pravilnika. Ja sam se odlučio za prvu opciju iz više razloga, da sad ne nabrajam kojih. Mislim da je to bolje za sve korisnike. Meni je odgore više puta zamereno što dopuštam neke stvari, a neuporedivo više što uopšte ikom obrazlažem svoje postupke.
 
no_problem:
Ма Јомини, не ради се о томе. Ради се о томе да ниси објективан
Samo nekad izgleda tako. Možda nekad i nisam, ali to se svrstava onda u grešku, a ne u zlu nameru. Kad pomislim da je neko neopravdano napadnut ili slično, valjda automatski tih trenutaka stojim na njegovoj strani. Ebi ga, čovek...
 
Ма да. Само ми немој рећи колатерална штета, јер сам на то алергичан од како је опозиција тражила бомбардовање Србије.
 
А ни мање. Јомини, одговори ми на питање. Зашто си спречио мој покушај изгласавања неповерења теби? Ако не би успело имао би добар разлог да радиш то што радиш. Можда мислиш да би изгласали неповерење? Хм...
 
jomini:
Pouka je: nemojte glasati više od jednog puta, osim u slučaju da te od onih koji podržavaju takve stvari u stvarnom životu. Krijete se iza drugih nickova, a trebalo bi da ste svesni da ja to vidim samo sa dva tri klika mišem. Ne možete to sakriti. U suprotnom, to se zove licemerje. I nije vrlina.
JA sam glasala jednom, imam samo JEDAN nick, a Ti slobodno navedi drugi, treci.......bilo koji osim ovog koji upotrebljavam. Pokusala sam da se registrujem pod drugim nickom, ali nije islo (da sad ne objasnjavam) pa sam uzela ovaj........Od prvog do poslednjeg posta pisem pod ovim nickom i nijedan drugi nisam upotrebljavala........
 
А да питамо Финчера да јој позајми неки а? А ти Елвине ако немаш доказ о томе ћути. Ак ја кренем да вадим све шта си ти писао, неће изаћи на добро.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top