Seljanke

Maxy:
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:
A da nisu snimale spot? :D :D
 
Samantha Jouns:
Ma puno vi serete ovde,...sad nesto kao pljujete po takvim ribama a rado bih ih ****** i bili sa njima...ajde molim te,..sta kao vidis navalentnu klinkicu koja izbaci guzu i sise i ti bi joj rekao :"ajde mars bre seljanko" ,..aha da,..yeah right! :roll: :roll:
Samatha,ja bi ih prvo yebao,pa bi im rekao da su seljake. :lol:

Ja inace kad idemo ulicmo...kroz grad..slabo sta i vidim. gotovo uvek razmisljam o necemu i udubim se...nekada zaboravim i gde sam krenuo.Desavalo mi se da promashim ulicu,da zaboravim da izadjem na odredjenoj stanici i tako...
Tako da ja skoro da i ne primecujem takve prizore. A iako ih primetim...ma boli me uvo..."ima svoj mali svet i oko njega KINESKI ZID". :lol:

A ono sto je topmodelsica pisala Rambove stihove...ludilo...imao sam to negde snimljeno...LUDAK!
 
@Maxy - to je sasvim normalna pojava u Beogradu , ne znam za ostale gradove . Ja to vidjam svaki dan i uopste na to ne reagujem kao neki booooooom :) . U Beogradu se stvarno voze besna kola , mnogo ima lepih devojaka , 70% sponzorusa i foliranje je sada glavna stvar tokom leta .
 
Ok mozda je to ponasanje nekima glupo,ali nemoj sad da bude da pljujete po tim devojkama zato sto extra izgledaju>Ako su Vam toliko odvratne i gadne sto onda raspravljate ovde o njima?Ok za zene mogu i da razumem,ali vi muskarci.......daj kao da Vam je neka takva prisla i trazila broj,kao odbili bi ste je uz izgovor da je seljanka?!
 
Emily_Bg:
Ok mozda je to ponasanje nekima glupo,ali nemoj sad da bude da pljujete po tim devojkama zato sto extra izgledaju>Ako su Vam toliko odvratne i gadne sto onda raspravljate ovde o njima?Ok za zene mogu i da razumem,ali vi muskarci.......daj kao da Vam je neka takva prisla i trazila broj,kao odbili bi ste je uz izgovor da je seljanka?!
Emily takve ne prilaze da uzmu broj jedino ako imaš dobar auto i dosta para e onda te saleću o njima toliko 8-) i sve ih je više mada to ima i svojih komparativnih prednosti jer ne moraju klinci više da kupuju erotske časopise a i divix-e jer svega ima na ponudi , ne znam zašto sam ovo napisao u svakom slučaju ne škodi a ako ne škodi e onda .... ebiga zaboravio tekst :lol:
 
Cat vidim da je u Belgradu najveća uvreda kad ti neko kaže da je seljak i glupo mi je što nazivate te morone seljacima, pa odakle vam da su to seljaci nemaju obični seljaci dobra kola i vremena da se iživljavaju na ulicama oni rade sestro neko mora u ovoj državi i da radi i šta misliš da ono povrće sa pijaca donose rode... ne znam zašto sam ovo napisao ali u svakom slučaju ne škodi a ...

Seljak proda njivu i kupi "bemvea" iz '83. ubaci dva pionEr zvucnika i seosku snajku u kola i pravac prva veca varos.
 
dobro, sta su ono vozili? astru? prasnjavu?
a sta ako su neke "normalne" ribe dosle u situaciju da ih vozi neki baja?
mozete sami zamisliti scenario
a mogu vam i ja koji primjer navesti
i sad te "normalne" cure dosle u tu situaciju i kontaju ajd makar da se zaebavamo
i krenu da glume "seljanke"
 
Digla se frka bre jer je ova jedna namignula ili bese mahnula,poslal poljubac postavljacu teme Maxiju! :lol: Mozda su se stavrno zezale...mladi ljudi,slobodni ljudi...:D
Eto kako sam ja pre neko leto...dodje meni ortak Mile iz Holandije (znate ga :D ) i on i ja sednemo u kola,posli da nesto zavrsimo kod njega kuci. Ja izvadim CD iz dzepa i kazem: Mile brate,pusti ovaj disk da vidis sto je muzika".
Mile pita: "Shta ti je to"?
A ja mu kazem: "Zvuci rodnog kraja COVECE"! :D:D
Mile ubaci cd...pa kad je krenula 'armonika da delje i ljusti! A ja otvorio prozor izbacio ruku kroz prozor,a Mile vozi svojega Opela Vektru kroz grad sa holandSKE table.Ja slusam "Ziv je Draza umro nije" i sve mi toplo oko srca. :D :D
Oni koji su me videli pomislili su da sam shaban...cudno je da sam i ja o njima imao isto misljenje. :lol: :lol:
 
Emily_Bg:
Ok mozda je to ponasanje nekima glupo,ali nemoj sad da bude da pljujete po tim devojkama zato sto extra izgledaju>Ako su Vam toliko odvratne i gadne sto onda raspravljate ovde o njima?Ok za zene mogu i da razumem,ali vi muskarci.......daj kao da Vam je neka takva prisla i trazila broj,kao odbili bi ste je uz izgovor da je seljanka?!

Rekao bih joj da je seljanka.Ima toliko devojaka koje lepse izgledaju pa se ne skidaju tako;-) ,one znaju svoje vrednosti i bez toga.
 
He he he...svidja mi se i taj naziv! Zvuci nekako silnije...kao ime neke fabrike...shabanerija! :lol:
Pa i jeste tako. Ja sam mislio da je vreme jake muzike u kolima sa otvorenim prozorima proslo. Medjutim nije. Evo i u kini sam vidjao prave pokretne diskoteke na 4 tocka. To tako smesno izgleda...da je to haos.
Kola se sva sijaju...i spolja i iznutra...okace im koje kakva svetla i lampione i ko zna sta jos...svetli kao bozicna jelka. Steta to nasi cigani ne mogu da vide to. :lol: Da mi je da jedan takav provozam kroz Srbiju...da me sve ****** jure! :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
He he he...svidja mi se i taj naziv! Zvuci nekako silnije...kao ime neke fabrike...shabanerija! :lol:
Pa i jeste tako. Ja sam mislio da je vreme jake muzike u kolima sa otvorenim prozorima proslo. Medjutim nije. Evo i u kini sam vidjao prave pokretne diskoteke na 4 tocka. To tako smesno izgleda...da je to haos.
Kola se sva sijaju...i spolja i iznutra...okace im koje kakva svetla i lampione i ko zna sta jos...svetli kao bozicna jelka. Steta to nasi cigani ne mogu da vide to. :lol: Da mi je da jedan takav provozam kroz Srbiju...da me sve ****** jure! :lol: :lol:
Pa zar ne bi trebalo da te jure zato sto si lep, pametan, visok... i tako to... nego zbog lampiona u kolima.... :lol: Kinezi su super jel?
 
Pero covece...sto kaze jedan moj ortak...kad se predstavlja ribama..."nisam lep,al imam pare" :D :D
Mene ribe jure iz vise razloga...:lol: Jer ja sam "ruzan,pametan i mlad" . :D :D
"I vozim mercedes kroz Kostolac
a ribe meni kazu ah ah ah ah
a ja ih ne vidim..." :lol:
 
Maxy:
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:|
Ma nije to nista, svakodnevni prizor, nasmeje me...
ALI uvek cu se secati kada sam otisla u Banja Luku i tako setam centrom sa drugaricama kad pored nas prolazi beli fica sa zatamljenim staklima a Ceca ili neki drugi narodnjak tresti i kao nas odmeravaju ta trojica u kolima...
AH dobra stara vremena:D;)
 
melikenoother:
Ma nije to nista, svakodnevni prizor, nasmeje me...
ALI uvek cu se secati kada sam otisla u Banja Luku i tako setam centrom sa drugaricama kad pored nas prolazi beli fica sa zatamljenim staklima a Ceca ili neki drugi narodnjak tresti i kao nas odmeravaju ta trojica u kolima...
AH dobra stara vremena:D;)
ZatamLJivale te sinnketove jebačke čari, kako tebe, tako i ine seljančure, agrrrrrhhhhhhhhhhh :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top