SRCEM ILI RAZUMOM

НЕДОДИРЉИВА88 свиђа ми се твоја фотка из јавног профила :lol: :roll: , али нисам сигуран да могу исто да кажем и за име, односно надимак... :-| Зашто недодирљива?

Хелло свима. Можда сам овде залутао са странице за политичке теме, али и ја би мало да просипам из шупљег у празно на ову тему. Јер управо то је љубав. Зато баталите осећања, само ћете да завршите повређени. Ја знам да нећу себи да дозволим два пута кроз исто срање да пролазим. ******, умало да постанем алкос због једне ку*ке, а ни једно женско није вредно тога. И не сме да си да за право да манипулише нечијим животом и осећањима. :-x И ко се нашао да ме извуче из срања? Па наравно, најбољи ортаци. Зато чувајте пријатељтва, јер вас ортаци никад неће оставити на цедилу. А рибе имати у животу само за оно за шта нам је потребно и колико нам је потребно...
:!:
 
ШЕШЕЉ:
НЕДОДИРЉИВА88 свиђа ми се твоја фотка из јавног профила :lol: :roll: , али нисам сигуран да могу исто да кажем и за име, односно надимак... :-| Зашто недодирљива?

Зато чувајте пријатељтва, јер вас ортаци никад неће оставити на цедилу. А рибе имати у животу само за оно за шта нам је потребно и колико нам је потребно...
:!:

NEVEROVATNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ćud je ženska smiješna rabota!!! :evil:
 
умало да постанем алкос због једне ку*ке, а ни једно женско није вредно тога. И не сме да си да за право да манипулише нечијим животом и осећањима. :-x И ко се нашао да ме извуче из срања? Па наравно, најбољи ортаци. Зато чувајте пријатељтва, јер вас ортаци никад неће оставити на цедилу.


Slazem se sa drugim delom tvoje konstatacije ali ovo prvo NE. Ne bih sve da stavim u isti kos ali to bi ja trebalo da kazem SVI MUSKARCI SU I D I O T I, zbog jednog MUSKOG SEBICNOG BICA koji kaze "da misli da svi znaju njegov zivot" da njemu na celu pise da ima porodicu (koju krije kao zmija noge) umalo da {nista manje nego} zavrsim na psihijatriji jer moja savest to nije mogla da podnese. Ali par prijatelja, vreme provedeno sa njima, sitna putovanja, njihova velika paznja, letovanja [ i da nisu svesni toga ] izvlace me iz tog teskog stanja.
 
Srce je jedino koje me je nateralo da se zaljubim u coveka koji je 20 godina stariji od mene, i dalo mi snagu da to saopstim ljudima...Iako to uopste nije bilo razumno, resila sam da ne studiram, roditelji ne pricaju samnom... Ali ja slusam srce-ostajem sa covekom koga volim... :roll:
 
Uvek srcem...ali nije uvek najbolje...to moze da bude mach s dve oshtrice, gotovo uvek jeste.....on skoro nikada ne ostavi nju zbog tebe, i obrnuto......individualno, ali nema leka ni reshenja, sem nemoj!!!!!
 
Don't_call_me_baby:
Srce je jedino koje me je nateralo da se zaljubim u coveka koji je 20 godina stariji od mene, i dalo mi snagu da to saopstim ljudima...Iako to uopste nije bilo razumno, resila sam da ne studiram, roditelji ne pricaju samnom... Ali ja slusam srce-ostajem sa covekom koga volim... :roll:
To je prava ljubav! Nadam se da je cela priča vredna svog tog rizika koji si podnela i da ti je srce ispunjeno do kraja..
Ako nije tajna koliko ti imaš godina, ako je on stariji od tebe 20 godina?
 
Don't_call_me_baby:
Srce je jedino koje me je nateralo da se zaljubim u coveka koji je 20 godina stariji od mene, i dalo mi snagu da to saopstim ljudima...Iako to uopste nije bilo razumno, resila sam da ne studiram, roditelji ne pricaju samnom... Ali ja slusam srce-ostajem sa covekom koga volim... :roll:



Sretno :!:
Hrabro, nadam se da će ti uspeti.......
 
pa mikice sta da ti kazem,voleo bih kada bi mogao da ti olaksam ali sam i sam u slicnom problemu,kada nekog zavolis a ta osoba tebe nevoli,voli nekog drugog pred mojim ocima skoro svaki dan. :confused: sto si rekla pokusam da mrzim al ne ide...mozda bi pravi savet bio da pocnes da razmisljas o drugima,znam da ti trenutno deluje savrseno,ali on to ipak nije.postoje drugi samo skupi motiva i snage za druge
 
ZALJUBLJIVANJE
1.Nikad se ne zaljubljuj u neki glas preko telefona.
2.Nikad se ne zaljubljuj u izgled neke osobe s ledja.
3.Nikada se ne zaljubljuj u neku osobu pri svetlu slabijem od onog koje ti je potrebno da sebi izaberes kosulju.
4.Ako ti se dogodi da se zaljubis u neki osmeh,nemoj pogresiti pa ozeniti celu devojku.
5.Svaki muskarac je vec napola zaljubljen u zenu koja ga upravo slusa.
6.Pecni zaljubljenog i stekao si neprijatelja.
7.Biti zaljubljen znaci neizmerno preuvelicavati razliku izmedju jedne osobe i neke druge.
8.U ljubavi treba tri puta duboko udahnuti i tri puta dobro promisliti,pa tek tada uciniti glupost koju smo od pocetka nameravali da ucinimo.
9.Ljubav i jaja su bolji dok su svezi.
10.Ljubav je kao boginje:sto se kasnije pojavi,gora je.
11.Ima ljudi koji se nikada ne bi zaljubili da nisu culi kako se o ljubavi govori.
12.U pravu ljubav kao ni u reumu nikako ne verujemo,sve do prvog napada.
 
mozak mi kaze da je zaboravim,ali prokleto srce me stalno podseca, lik mi je stalno u glavi.sinoc sam spavao samo dva sata misleci-u cemu sam pogresio u cemu sam trebao biti bolji,i nesto neverovatno: pitao sam se da li me ipak voli,cak i posle svega???!!!!ne znam kolika je slicnost,ali nije nimalo lako .Boga pitaj kad ce to prestati, ima vec dva meseca kako se mucim,razbijam glavu razmisljajuci i nikakvi lekovi tu ne pomazu.Dodje mi da je nazovem i pitam gde je greska ali ipak znam da je kasno.Svi moji prijatelji su primetili vec,lazem ih da nije nista, prodjem gradom i zateknem sebe kako je trazim,kazem prokleta bila ali ipak se kajem,cak i za njene greske!!!nista joj nisam znacio a ona meni sve...?????????????????????????????????????
 
Na brzinu sam prelistala ovih nekoliko stranica. Primjećujem da nema poruke od Mikice već mjesec dana. Nadam se da je u međuvremenu rijesila problem i da je sada zaljubljena i srećna.. s nekim drugim, naravno...
 
nestork:
mozak mi kaze da je zaboravim,ali prokleto srce me stalno podseca, lik mi je stalno u glavi.sinoc sam spavao samo dva sata misleci-u cemu sam pogresio u cemu sam trebao biti bolji,i nesto neverovatno: pitao sam se da li me ipak voli,cak i posle svega???!!!!ne znam kolika je slicnost,ali nije nimalo lako .Boga pitaj kad ce to prestati, ima vec dva meseca kako se mucim,razbijam glavu razmisljajuci i nikakvi lekovi tu ne pomazu.Dodje mi da je nazovem i pitam gde je greska ali ipak znam da je kasno.Svi moji prijatelji su primetili vec,lazem ih da nije nista, prodjem gradom i zateknem sebe kako je trazim,kazem prokleta bila ali ipak se kajem,cak i za njene greske!!!nista joj nisam znacio a ona meni sve...?????????????????????????????????????


a nadam se da ces i ti biti uskoro... samo treba malo vremena i sve ce biti ok..
 
meggie:
Na brzinu sam prelistala ovih nekoliko stranica. Primjećujem da nema poruke od Mikice već mjesec dana. Nadam se da je u međuvremenu rijesila problem i da je sada zaljubljena i srećna.. s nekim drugim, naravno...
Zaljubljena i srecna??? Ne, jos uvek ne. Nista nije potpuno ni crno ni belo, za sada pokusavam da se izvucem iz takvog stanja. Uvidela sam da je mnogo razloga za srecu i zadovoljstvo, i sve to daleko od zabranjenih ljubavi. Za ovih mesec dana ( mozda i vise) upoznala sa par interesantnih ljudi koji uspevaju da bar na trenutak moju paznju usmere na neke druge stvari, njihovi pozivi, porukice, druzenja sa takvim ljudima skoro da ne skidaju osmeh sa mog lica. Niko od njih (samo moja super,super, super...drugarica) nezna sta se meni desilo. NJEGA povreneno vidim,onako u prolazu, kad-kad se i cujemo ali o nasoj prici ni reci. Srecna sam ako njega vidim veselog i zadovoljnog, (nije mi zavrsio pricu o njegovoj supruzi, njhov odnos kao da nije BIO idealan - ne zbog mene,inace je takav, mozda mu je trebalo malo topline), on je kao i uvek vedar, hitar, nasmejan i uspesan u svom poslu . Zelim mu uspeh u zivotu sad i uvek, bilo bi sebicno ako bi drugacije i pomislila.
 
... jos mnogo toga imam reci...
Na lokalnoj radio stanici uskoro ide emisija o mojoj prici, naravno, diskrecija je sigurna. To prijateljica cini za mene, bice ukljucena i misljenja strucnjaka, mozda se moje ime u svemu i spomene kao zahvalnost za takvu temu a ON ako CUJE SHVATICE....
Ako uslovi dozvole u pozadini ce se cuti "GRLICA" jedna od njegovih omiljenih pesama.
MEGGI, lici li ovo na srecno zaljubljenu osobu?
 
RedBloodedWoman:
ZALJUBLJIVANJE
1.Nikad se ne zaljubljuj u neki glas preko telefona.
2.Nikad se ne zaljubljuj u izgled neke osobe s ledja.
3.Nikada se ne zaljubljuj u neku osobu pri svetlu slabijem od onog koje ti je potrebno da sebi izaberes kosulju.
4.Ako ti se dogodi da se zaljubis u neki osmeh,nemoj pogresiti pa ozeniti celu devojku.
5.Svaki muskarac je vec napola zaljubljen u zenu koja ga upravo slusa.
6.Pecni zaljubljenog i stekao si neprijatelja.
7.Biti zaljubljen znaci neizmerno preuvelicavati razliku izmedju jedne osobe i neke druge.
8.U ljubavi treba tri puta duboko udahnuti i tri puta dobro promisliti,pa tek tada uciniti glupost koju smo od pocetka nameravali da ucinimo.
9.Ljubav i jaja su bolji dok su svezi.
10.Ljubav je kao boginje:sto se kasnije pojavi,gora je.
11.Ima ljudi koji se nikada ne bi zaljubili da nisu culi kako se o ljubavi govori.
12.U pravu ljubav kao ni u reumu nikako ne verujemo,sve do prvog napada.

ijuu.......tačke 10...12. ...uu...:mrgreen:
nego, tačka 5 stvarno jel stvarno? :lol:
 
Udahni me, i videces kako zemlja poprima boju tvojih ociju;
Zagrli me, i znaces kako moj svet zavisi od topline tvog mira;
Oslusni me, i cuces kako moje misli zvuce tvojim glasom;
Dodirni me, i osetices kako letnje kise poprimaju ukus tvoga daha;
Poljubi me, i shvatices zasto se sunce rađa u krvavim bojama, neprestano
 
*mikica*:
... jos mnogo toga imam reci...
Na lokalnoj radio stanici uskoro ide emisija o mojoj prici, naravno, diskrecija je sigurna. To prijateljica cini za mene, bice ukljucena i misljenja strucnjaka, mozda se moje ime u svemu i spomene kao zahvalnost za takvu temu a ON ako CUJE SHVATICE....
Ako uslovi dozvole u pozadini ce se cuti "GRLICA" jedna od njegovih omiljenih pesama.
MEGGI, lici li ovo na srecno zaljubljenu osobu?



Pa dobro... ne ide to preko noci... Ali ne trebaju ti emisije o njemu, ni savjeti strucnjaka, a ni ovaj forum. Tako samo produzavas tu pricu u nedogled. Treba da rascistis sama sa sobom i stavis tacku na tu pricu. Da budes malo jaca. I da ne brines da li je on srecan ili ne, jer on ne brine o tebi. Shvati da te ne zasluzuje, da si iznad svega toga i veoma brzo ces poceti da primjecujes koliko ima i boljih i ljepsih. Kazem ti iz iskustva.. Pogledas se u ogledalo i kazes sebi "Ova prica je gotova, idemo dalje". Tako sam ja uradila, a moj problem je trajao godinama.. I sada, posle manje od dva mjeseca, kad mislim o tome i dalje sam pomalo tuzna, ali me ne boli i ne zelim da se vratim nazad. Nikad vise.. Mnogo sam srecnija i na dobrom putu da se opet zljubim. To zelim i tebi!
 
meggie:
. Mnogo sam srecnija i na dobrom putu da se opet zljubim. To zelim i tebi!

Verujem da cu se bar jos jednom osetiti leptirice u stomaku.... na putu ka tome nedostaje nekoko lici na njega (njegova vedrina, smeh, hitrost ...). Njegova sreca mi je vazna jer ne bih mogla podneti da ja budem krivac necije nesrece, necijeg porusenog doma, izgubljene porodicne topline, NADAM SE DA CE NEKO NEKADA UMETI TO DA CENI. Nemam hrabrosti da mrzim ni njega ni nju, a nadam se ni oni mene. Nadam se srecnijoj buducnosti za sve.
Hvala na razumevanju, nikada- nikom -ne bih pozelela ti mrvicu onog sto sam ja osetila.
 
Da li i Ti sanjas nesto slicno?
Ili sasvim obicno, zaspis bez maste
osecaja zedna. Ili su moja bedna
cula tako slaba, da ne poznaju
Tvoj dah.
Zar se pretvaram u prah..?
U prasinu sjajnu na rukama Tvojim
Koju ce lagani lahor da odnese
Bogovina svojim...

Mozda nema kraja mome snu cudnom
Ili oku budnom, nema sna...
Pusta su moja secanja prazna, ili...
...Mozda sam ja taj koji se nikada ne budi
Koji lutam svetom ovim zanesen
Zagledan u novo "juce" potresen
Ljubavlju koju nemam, koja mi nije data.
Zaboravljen od sebe, od Tebe, od... sna
Mozda..?
 

Back
Top