Vase neostvarene zelje...

@SLIM @KLL

Što baš da živite u Novom Sadu? Sviđa vam se dgra?


E sad moj odgovor, je da ima mnogo toga... ALI moja najveća želja je da ***** Tamaru Mihić. Verovatno najbolju ribu 90 u gradu... Išla je sa mnom u razred u osnovnoj. :D E sad, to se još može ostvariti. Daće Bog... :(
 
Nixxx:
@SLIM @KLL

Što baš da živite u Novom Sadu? Sviđa vam se dgra?


E sad moj odgovor, je da ima mnogo toga... ALI moja najveća želja je da ***** Tamaru Mihić. Verovatno najbolju ribu 90 u gradu... Išla je sa mnom u razred u osnovnoj. :D E sad, to se još može ostvariti. Daće Bog... :(
Ja zelim zbog svog tog panka. A i zbog lepih riba.
Sto se tice ove izjave za tu Tamaru M. Take that back. Najbolja riba 90 u Novom sadu je nasa
Tamplja.
 
Nixxx:
E gari, nisi ti video Tamaru... ;) bez uvrede Tamplja ;)

E sad to za punk... hm... Slabo nešto ima toga još u NS-u. NS je bio punk prestonica 80-ih, 90-ih ali sad... Grand Production je učinio svoje.
Ma ima znam ja to. Znam jednog lika koji ima punk bend. I njegov brat takodje. Pa aj sad nesto pricaj. E veruj mi Tamplja je tako lepa ne bi mi verovao. Lepsa od te tvoje 100 puta.
 
Znam kako Tamplja izgleda :roll:

Ti si video jednu Novosađanku za tvog života, a ja ih gledam svaki dan... I ja živim u NS-u i viđam ljude, a punkere ne viđam toliko često, kontaš? Možda se boje sunca pa ne izlaze napolje, nemam pojma.
 

Back
Top