1/4 Finala - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Tzar:
Igrali su sa Kamerunom, Poljskom sa matorim Latom i Peruom. Posle je Poljska prosla grupu sa Belgijom i SSSR-om i igrala ponovo sa Italijom koja je u grupi dobila Argentinu 2:1 i Brazil 3:2. Kamerun je bio solidan, a Poljaci su zavrsili kao treci, pa tesko da spadaju u pacere poput Australije ili Ukrajine. A i Italijanski tim je bio mnogo bolji.

Italijani su relativno lako prosli polufinale, dok su Nemci i Francuzi vodili pravi rat.

Italijani su i ovde lako prolazili shto im je i glavna prednost u odnosu na ostale.

Mada ce tesko proci Nemce, ako se bude sudilo kao protiv Argentine.
Care,jedini PACERI na ovom SPu smo MI! Reprezentacija tzv.SCG.
A je tebi Ukrajna pacerska ekipa,onda stvarno ne znam sta da ti kazem. Jeste da nemaju iskustva na SP jer im je ovo prvo ucesce ali tri utakimce su odigrali za mene fenomenalno.
Za Australiju vazi isto. Nemaju iskustva i to je to.
Izvini jel tebi Kamerun 1982. bio neka respektabilna ekipa? Poljska takodje? Peru? Daj nemoj da si smesan. Daj nemoj da si smesan.
A za ovo da su Italijani lako prosli polufinale...daj molim te sta pricas...kalilu su se sa Brazilom. Vodili su dva puta,dva puta Brazil stizao i tek trecim golom pobedili. Ne bih rekao da je to lagano. Kao ni protiv Argentine...te 1982. Ne zaboravi da je Argentina tada bila vazeci sampion sveta!
 
PLESsitnihDEMONA:
Care,jedini PACERI na ovom SPu smo MI! Reprezentacija tzv.SCG.
A je tebi Ukrajna pacerska ekipa,onda stvarno ne znam sta da ti kazem. Jeste da nemaju iskustva na SP jer im je ovo prvo ucesce ali tri utakimce su odigrali za mene fenomenalno.
Za Australiju vazi isto. Nemaju iskustva i to je to.
Izvini jel tebi Kamerun 1982. bio neka respektabilna ekipa? Poljska takodje? Peru? Daj nemoj da si smesan. Daj nemoj da si smesan.
A za ovo da su Italijani lako prosli polufinale...daj molim te sta pricas...kalilu su se sa Brazilom. Vodili su dva puta,dva puta Brazil stizao i tek trecim golom pobedili. Ne bih rekao da je to lagano. Kao ni protiv Argentine...te 1982. Ne zaboravi da je Argentina tada bila vazeci sampion sveta!


Polufinale nije bilo sa Brazilom nego sa Poljskom. A ti paceri kako ti kazes su posle pobedili Francusku sa Platinijem, Tiganom i Ziresom i zauzeli 3 mesto. To je bio kraj jedne odlicne Poljske generacije koja je bila treca i 1974. kad je tada mladi Lato bio najbolji strelac prvenstva.

U toj pacerskoj grupi, Poljska je bila prva, a nerespektabilni Kamerun je nesrecno bio treci, jer je imao isti broj bodova i istu gol razliku kao Italijani, koji su prosli dalje samo zahvaljujuci tome shto su dali jedan gol vise od Kameruna.

Argentinci tada jos nisu obavili smenu generacija pa se u Spaniji naslo suvishe matoraca tipa Filjol, Pasarela, Kempes. Shto se tice Brazila to je moglo da ode na obe strane. Cak su Brazilci igrali viktorije veci deo meca, a Dino je fenomenalno branio.

Pri tom mozda nije loshe dodati da smo u kvalifikacijama za SP 82 mi bili prvi u grupi ispred Italije. Ali su nas pokrali Spanci. A posle smo pobedili sami sebe, kako to obicno i radimo.

Shto se tice Ukrajinaca. Ipak su ljudi popili 4 komada od Spanije. A ipak uz duzno pluvanje po nashoj reprezentaciji, mislim da bi i mi prosli najbudjaviju grupu na SP Spanija, Ukrajina, Tunis i Saudi Arabija.

A Australijanci su me razocarali na kraju. Opijanje pred najvazniji mec je nekako suvishe amaterski.
 

Back
Top