Mp3 titlovanje...

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Skidao sam preko offline downloada neku muziku... E, sad, naslov mp3 fajlova je nesto sldkhgaldjflashglaskdfhasl.mp3! Kad ubacim pesmu u winampu onda mogu da vidim naziv pesme, medjutim ko ce svaku pesmu tako da ubacuje i onda da menja naziv...

Postoji li neki naziv koji ce preuzeti informacije iz Id3taga i ubaciti ih u naslovu fajla mp3?
 
Ja korisitim Tag&Rename. Lak je za korišćenje i moguće je sa njim, što se tiče tagova i imenovanja mp3 fajlova, dosta toga uraditi. Mana je što nije free.
Postoji i The GodFather koji je free, ali mi je bio mnogo konfuzan i nisam mogao da se snađem za neke opcije pa sam ga likvidirao.
 
Za Godfather se slazem sa tobom.veoma ambiciozan open source projekat,ali previse konfuzan i nabijen opcijama.prava stvar bi bila da izbace dve verzije: jednu obicnu,a jednu advanced (naprednu) verziju za one koji zele da sve podese u sitnice.
 
Ja koristim Zortam ID3 tag editor. neverovatno je lak za upotrebu, a postoji pregršt opcija... Ta opcija se u Zortamu zove Rename from ID3 :)
Tako sad većina pesama na mom kompu ima ID3 tagove ;) Još samo da nađem prog koji bi skidao imena albuma, godinu i slično sa neta, pa da informacije budu potpune...
 
to moze da uradi godfather..moze da uradi sve...ali je malo zayeban...verovatno zato sto sam skinuo srpsku verziju,probacu sutra sa engleskom,posto na nasem ne razumem jedne jedine reci. :D
 

Back
Top