IMA LI METALERA ILI ROCKERA {samo neka citaju <---------}

... i da ...ja inace ne volim da se petljam u ovakve diskusije,ali ovaj psiho-sta god me je odusevio(:().Lujko,Vampirusho,Krvava...sve tri..nadji neki hobi,usmeri tu energiju na nesto pozitivno..podrzavaj metal..slusaj metal...spasavaj kitove,radi sta znas,samo lepo se igraj,dobices cir,ae ti manje vise,nego i svi oko tebe,dok ne zbrishu....ako vec nisu...
 
Lujka_90:
E DA i DA ZNATE JA SAM TAKVA UVEK KAD ME NEKO IZNERVIRA !!! POOZ !!! I ONO NSS 14/88 !! NISMA NACISTA NITI ********* JA SAM SVOJ COVEK !!!!! POOZ
Sada mozemo da nastavimo diskusiju. . .
Ovo sada vazi za sve. . . Svako isticanje nacistickih simbola, izazivanje rasne, verske i nacionalne mrznje ce biti sankcionisano cim vidim u vidu trazenja za ban cim ugledam bez upozorenja! Ovo sada je poslenja opomena za naci gluposti da se zna. . .
 
depresivna:
Indirektno navodila?!? :roll:
Ajde klinac odleprsaj kad te molim i ne lupaj gluposti,ne treba ti da se toliko blamirash!
A Arkana nisam ja klasifikovala kao mafijasa vec CEO SVET a ako ti to nije jasno pretpostavljam da je na tebi izvrsena lobotomija ili?

da zaboravio sam da je ovde za neke rec INDIREKTNO previse komplikovana, nigde nisam video da pise ceo svet, btw onoliko ljudi na uscu ga nije kvalifikovalo kao mafijasa,sto ne znaci doista ni da nije ni da jeste ali u skladu sa pravilima krstarice nemas pravo da se tako obracas, a bi li navela koje si godiste?
 
doubleposters6zt.gif
 
Ocean_state:
JA SAM 92 GOD. :D
Al' sam panker. Ne metaler al' mozda malo roker. Cisto da se zna. I ne slusam Mtv pank, vec
pank pank.

******,ovde sve osnovci u picku materinu....

LJUDI NE ZABORAVITE GOTH KULTURU (ne mislim Nightwish,evanescence i ta sranja vec prAvi goth tipa Sisters of Mercy(sem vision thinga),Bauhaus,Propaganda itd...),NASA KULTURA JE STARIJA OD SVIH VAS ''HEAVY METAL,COCK ROCK,NEW AGE'' FREAKOVA,PLUS SE NISMO ISKOMERCIJALIZOVALI...
 
Sentimentalna budala:
******,ovde sve osnovci u picku materinu....

LJUDI NE ZABORAVITE GOTH KULTURU (ne mislim Nightwish,evanescence i ta sranja vec prAvi goth tipa Sisters of Mercy(sem vision thinga),Bauhaus,Propaganda itd...),NASA KULTURA JE STARIJA OD SVIH VAS ''HEAVY METAL,COCK ROCK,NEW AGE'' FREAKOVA,PLUS SE NISMO ISKOMERCIJALIZOVALI...
Savrseno...neko se otvoreno javlja i pravi razliku. A sto ne otvoris temu cisto mozes malo da usmerish zaintresovane za goth kulturu....ali onu pravu..a i meni je licno interesantna tema za prodiskutovati...:):)
 

Back
Top