moje lose osobine :D

nikolaand90

Primećen član
Poruka
608
Pa recimo da su to :nemam dlake na jeziku,kad me neko nervira izderem se na njega ali se onda izvinim ponekad volim nekog da povredim ali ne bas cesto..........
Talk about it.......i na druge teme???? npr gde ces na more,gde provodis leto????
itd...
 
Moja losa osobina?Ja mislim da ih imam vise. Ne volim kod sebe to sto se brzo vezem za neku osobu,zelim svima tako da pomognem pa se nekad i za`ebem,emotivna sam mnogooooo (to bas bas bas ne volim kod sebe),svojeglava sam (vise volim sebe i svoj unutrasnji glas da slusam nego nekoga ko je iskusniji i stariji od mene).Eto! To su moje lose osobine.E da i lenja sam,priznajem!!!!
 
this is gonna be a loooong night........ :roll:
tvrdoglava sam, neozbiljna, 'ladna, pristrasna, nepravedna, hedonista, mogu biti vrlo oshtra, direktna, i takooo svashta neshto... idem sad da spavam pa cju pisati sutra.......
 
A tek ja..............hahahaha........bolje je da ćutim......imam loših osobina tri tone......:-D.....ali je interesantno da ih ne ispoljavam dok nisam izazvana........neko je zlojeb iz čista mira, ali ja ne........ma kompenzujem sve te negativne,pozitivnim kojih je nadam se više..........:-D:-D:-D
 

Back
Top