CV - seksualni učitelj

Eileen F.

Početnik
Poruka
45
...:lol: Videh komentar na temi seksualno obrazovbanje, i baš me interesuje - ŠTA BISTE NAPISALI U REZIMEU kada bi aplicirali na mesto recimo nastavnika seks.obrazovanja u osnovnoj školi?
:)

Pa kako bi, damn it, trebalo da izgleda, taj CV? Ono osnovno..pa alternativno, pa iskustvo....:P a NAJVAŽNIJE: ZAŠTO MISLITE DA STE BAŠ VI PRAVA OSOBA ZA TAJ POSAO?
I - ko bi vam dao preporuke? :lol:
 
Eileen F.:
...:lol: Videh komentar na temi seksualno obrazovbanje, i baš me interesuje - ŠTA BISTE NAPISALI U REZIMEU kada bi aplicirali na mesto recimo nastavnika seks.obrazovanja u osnovnoj školi?
:)

Pa kako bi, damn it, trebalo da izgleda, taj CV? Ono osnovno..pa alternativno, pa iskustvo....:P a NAJVAŽNIJE: ZAŠTO MISLITE DA STE BAŠ VI PRAVA OSOBA ZA TAJ POSAO?
I - ko bi vam dao preporuke? :lol:
Ne mora da bude u osnovnim skolama... ali u srednjim bi definitivno trebalo da bude... Samo kad pogledas ovaj forum koliko ljudi ne znaju nista o sexu... stvarno se zamislis... A sex jeste jedna od najvaznijih covekovih delatnosti i treba joj posvetiti adekvatnu paznju i steci primerena znanja... kako teoriska tako i prakticna...

CV iz toga ne bih nikad pisao... jer uvek ce ti se naci neko da ti ***** malo je puno je... sve zavisi od "umetnikove" prizme... Treba se sexati radi licnog uzivanja i ljubavi a ne radi CV-ija...

A preporuke... all the girls i loved b4... :wink: kao i one mene... A sto bi tebi neko preporucivao nekog dobrog tipa? :lol: Kakva inteligencija... moz samo da ti kude nekog...
 
pa i ne postoji
šta bi bilo kada bi postojalo? :) Zašto su baš žene a ne muškarci za taj posao, montekristo?

"Treba se sexati radi licnog uzivanja i ljubavi a ne radi CV-ija..." - Bravo Petre Pane!!! :P
Zar ti ne kažeš nikada da je neka tvoja bivša, iako je bivša, bila dobra u krevetu? Zašto bi morali da se kude bivši partneri, ne razumem, meni s kim je bilo loše ja nisam ni ulazila u vezu !
 
Eileen F.:
pa i ne postoji
šta bi bilo kada bi postojalo? :) Zašto su baš žene a ne muškarci za taj posao, montekristo?

"Treba se sexati radi licnog uzivanja i ljubavi a ne radi CV-ija..." - Bravo Petre Pane!!! :P
Zar ti ne kažeš nikada da je neka tvoja bivša, iako je bivša, bila dobra u krevetu? Zašto bi morali da se kude bivši partneri, ne razumem, meni s kim je bilo loše ja nisam ni ulazila u vezu !
Pa to sto ti kudis tvoje bivse partnere to stvarno nije lepo od tebe... :P :lol:
 

Back
Top