AL NAS ZVEZDA OBRUKA PROTIV ROZENBORGA,KO JE SAD KRIV?

Zvezdi treba igrac koji moze da postigne gol u evropi kad se lomi utakmica kao naprimer Ilijev koji je postigao GOL DECENIJE u Engleskoj protiv Newcastle Utd. i uveo Partizan u Ligu Sampiona,kao nas prvi tim u tom elitnom takmicenju.Drago mi je da Zigic postize golove domacem prvenstvu ali nije to igrac koiji je zreo za Evropu, jer ipak Zvezda je evropski klub,mada mislim da je vec provaljen,Dzaja treba da shvati da mora malo da stegne kaish i prestane rasprodaju najboljih igraca i da odoli milionima sa zapada,ako mu je stalo do Zvezde,a ako nije sposoban za to treba da ostavi svoje mesto nekom hrabrijem i sposobnijem jer ipak dusa me boli kada kada svake godine ispadnemo iz kupa UEFA,a kao obrazlozelje dobijemo odgovor kako imamo mlad tim i kako je neiskustvo ucinilo svoje.Tako je bilo i protiv Leverkuzena ,Barselone,Lacija deset godina slusamo jednu istu pricu,moram priznati provaljena je vise,Dzaja mora da shvati da ako nije sposoban za Evropu svoje mesto prepusti nekom sposobnijem,pozdrav svim iskrenim delijama
 

Back
Top