tragedija

AntunTun:
danas sam udario psa kolima...bila je guzhva i bilo je relativno brzo i nisam ga video samo je istrchao i bum...udario sam ga...ne znam shta mu je bilo mislim da nije poginuo al sam ga uuuudaaaarioooo ):
mozhda je ipak umro...zaskichao je uhhh breee...koja beda celo veche brrr...
jel neko josh udario psa?...il machq?...bitje mi lakshe...


Uh nisam .. i nedaj bože da mi se tako nešto desi .. umrla bih od tuge ....
 
ja stavljam smajli na svaki post skoro :D
pa nece valjda da chovek stavi kera,i to mrtvog,ispred sebe?da izleti na sred ulice i da gleda shta je udario?Ja sam fazana udario pri punom brzinom,na auto putu,dakle pri brzini od 120km/h i jel sam trebao mozhda da stanem da ga odnesem kod veterinara? :D
Ma daj molim te.Ionako ce tog fazana roknuti neki lovac pre ili kasnije...
 
E,...drugo je kad ti izleti ptica ili srna koja ostane zaslepljena,a obichno se sve deshava na autoputu,ali mislim da ovaj pas nije bio mrtav i da je trebao da stane i proveri!Da ako je ziv da ga odvede kod veterinara,oni imaju tamo ljude koji udomljavaju pse...

Slaba sam na pse i machke,zato sam tako reagovala...Ti stavljaj smajli gde hocesh,ovo mi nije smeshno,nego jadno i zalosno,...nishta nije uradjeno,samo shteta naneta!
 
:D Ako sam brzo vozio znachi da mi se zhuri negde,a ako mi se zhuri negde svakako nemam vremena da stajem i udomljujem kerove koji izletju po ulicama.U principu,uvek imam pametnija posla od toga...
 
Been there done that....ocajan osecaj....a tek zvuk....fuj...ubio sam predivnog rundavog kucova na mestu...kakav je to glupav pas...ili bar slep...znaci,takvom brzinom je izleteo pred mene da mi noga nije stigla do kocnice a kamoli je pritisla...culo se samo thump udarac u branik...pa tudum,tudum,prvo prednji levi pa potom zadnji levi tocak...au majku ti...znaci em sam dusu isplakao kada sam video sta sam uradio(prvo sam se ponadao da je neka stvar,da bi se kasnije pak tesio da ipak nije covek) a potom sam se izrigao na sred ulice.Sreca u blizini je bila neka pumpa pa su radnici zvali sintersku sluzbu da odnese telo....znam da kada sam se vratio sa posla,vise ga nije bilo...ma idi bre Antune gde me podseti na to...ocaj...ne dao Bog nikom...
 
Ne vozim ali kada sam se vozila sa jeddnim prijateljem kome se desila sl stvar-potresao se isto kao i ti i morali sko da stanemo kod jednog dr prijatelja da on popije neshto zestoko da se smiri.Mislim,psu nije bilo relativno nishta i mislim da ni sa tim psom nije bilo nishta ozbiljno>pa oni su takvi.Trche za kolima itd i izvuku se bwe...smiri se.
 
Potresam se kako ne bih,..imam kuchice i da mi neko udari psa i ode,sigurno bi zapamtila tablice,ganjala bih ga i unishtila mu zivot!!A ako bi stigla i shoferku bi mu razbila,izvukla bih ga napolje i pregazila bih ja njega!

I gde je sad Antun da nam objasni shta je sa psom??
 
Sanha:
Potresam se kako ne bih,..imam kuchice i da mi neko udari psa i ode,sigurno bi zapamtila tablice,ganjala bih ga i unishtila mu zivot!!A ako bi stigla i shoferku bi mu razbila,izvukla bih ga napolje i pregazila bih ja njega!

I gde je sad Antun da nam objasni shta je sa psom??

Ti imas neku pasiju prema soferkama?
 
E, meni se desilo nesto neverovatno- uspela sam da pricvrljim rodjenog psa ! Tj, to je pas mojih roditelja, kog svi obozavamo. Najgora stvar je to sto se ona- guska jedna od kuceta, zavukla ispod tocka mog terenca i cekala dok se ja i dete ispricamo sa mojom mamom kroz prozor auta, i tek kad sam krenula, srecom polako, ona pisnula i ja je cula i zaustavila auto. Kad sam videla sta sam uradila, ccupila sam je i stavila detetu u krilo i pravo kod veterinara, jedva videci nesto kroz staklo od ronzanja, a kao nesto sam sve cool, da ne uspanicim dete. Kad sam uspela da nadjem veterinara- isla sam kod zene kuci- ja se, pokusavajuci da joj objasnim sta se desilo raskukam i odvucem je do auta da vidi je l kucetu ima spasa, jer ja ne mogu da izgovorim sta sam uradila.
Srecom, ona i muz su odmah pregledali psa i dali joj injekciju, smirili mene i na kraju je sve bilo OK.
Uf, ne ponovilo se.
 
jbt, kad pre 4 strane?? kad je decko tek juce otvorio temu?? woooooooowww...samo visite po forumima xixixixixixi:D:D:D:D:D:D:D

aj kad sam vec ovde...i meni je ujak vise x udario jelena('bem ti nemacku i autoxeve), cale fazana kod vikendice...a sto se tice nekih "malo" vecih zivotinjica...ne verujem

poz
 

Back
Top