Kotrljajni ležaji, tehnički katalog u JPG formatu

To su vam ove dve knjige:
krautxu6.jpg


Krautov prirucnik je inace "Holy bible" za svakog masinca posto tako i izgleda - mala cakana knjigica. A zadnji put sam je video da se prodaje u Stilosu u Novom Sadu na Fakultetu tehnickih nauka. Ali to nije original nego je u pitanju fotokopirana verzija knjige iz 88 god. Ali sve je lepo odradjeno i povezano tako da doticna samo malo deblje izgleda u odnosu na moj original iz 88 godine. Inace mog krauta mi je tetka kupila u Zagrebu, u jednoj antikvarnici.

A kotrljajni lezajevi... to sam kupio u stilosu u NS pre ko zna koliko godina ... uglavnom doticna knjiga je bila maltene dzabe.

A JPG format je format za slike. I stvarno nebi bilo lose imati ove dve knjige u digitalnom obliku.
 
@ fokac

bravo care :D
i ja sam kupio kotrljajne lezajeve u N. Sadu na FTN-u i bila je dzabe ( mislim bila je nesto kao 13 din a u to vreme je to bilo kao recimo sad pola kutije cigareta).
bojan kraut strojarski prirucnik :-) kao i sto samo ime kaze (strojarski -masinski) knjiga je prilagodjenja za majstore ili neke malo skolovanije recimo ove sa visom skolom. mislim da za jednog dipl.- Ing nema nista pametno ni zanimljivo u doticnoj.

sve u svemu mislim da ove knjige nisu vredne ama bass nikakve paznje.
 

Back
Top