za dvd

gladiolica

Zainteresovan član
Poruka
282
Da li neko zna kako i gde mogu da nadjem nove kodeke za gledanje dvd filmova za recimo Windows Media Player ili jos bolje za program koji se zove CyberLink Power DVD?
kako se uopste instaliraju ti kodeci i zasto su neophodni?
imam problem kada gledam dvd film sto se ne cuje glas glumaca a recimo cuju se propratna muzika i efekti..u cemu je problem?Da li neko moze detaljno da mi objasni kako da resim ovaj problem?
 
Sto se tiče glasova u filmu očigledno treba da podesiš zvuk, u Power DVD-ju ides desni klik mišem pa audio languages pa odabereš neki od jezika, ako nije to onda ideš na subtitles pa secondary titles pa tu odabereš neki jezik. Ako mozxeš da gledaš film onda mislim da ti ne treba nikakav kodek.
 
I to sam probala ali i dalje se ne cuje glas glumaca,sta bih sledece mogla da uradim?
da li postoji neki program koji ne zahteva neka posebna podesavanja i koji ce mi pustiti svaki film?!
 
Očigledno da ti je aktivirana neka audio opcija koja služi kao podloga za neku eventualnu nadsinhronizaciju, i ja imam sličan film i ovo mi je pomoglo. Za gledanje dvd-ja najbolji je Power DVD, ne znam za bolje.
 

Back
Top