DC++

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.658
Do sada nisam koristio ovaj program i rekoh ajde da probam.
Medjutim naleteo sam na problem.
Meni se cini da sam sve dobro podesio.
Sharujem 10GB (ulazim na servere koima je minimum 10 ili manje) Imam otvorena 3 slota (isto tako proveravam koji imaju toliko ili manje za minimum)
Ja se izgleda lepo nakacim na server jer mi se ucita spisak korisnika
napise mi dole desno connected dobijem broj korisnika i koliko TB-a se sharuje na serveru.
Problem je kad kliknem na search (ona lupica) i izaberem recimo "eurovision" (namerno sam to rekao jer to sigurno ima barem 1 fajl i kad kliknem na search nista se ne desava. Ali bas nista.
E sad
Dole mi se pojavi spisak nekih usera i status "connecting" i onda nestaju jedan po jedan :lol:
Da li je tu problem?

Ako neko ko je malo iskusniji moze da mi pomogne (i predlozi par dobrih hubova)

E da.
verzija koju sam skinuo je DC++ 0.674

***EDIT***
Zaboravih da kazem. KAd kliknem na search i otvori mi tu novu karticu ja imam na spisku naziv hub-a koji je chekiran sto po mom misljenju samo potvrdjuje da sam se dobro nakacio na hub.
 
Svaki put kada se nakacish, u opcijama moras da uneses trenutni IP.
Promeni iz aktivnog u pasivni mod ( isto u opcijama) ili obratno ako search ne radi. (Ne mora da se restartuje DC++ zbog ovoga, ali ako iz nekog razloga ni tada ne radi search - restartuj DC++)
 
mozda nema ni jedan fajl sa tim imenom?probaj sa necim drugim, na primer unosenje samo jednog slova.
a ti korisnici sto su pisali connecting znaci da su verovatno poceli da skidaju neshto od tebe...
imao sam ja neke domace hubove,ali ne znam da li jos rade i u kakvom su stanju,jer mi je provajder zabranio P2P :twisted:
editovacu posle
 
srbija.no-ip.info - ovo je mislim glavni srpski hub
Balkan-Community.No-Ip.Org - ovo je valjda balkanski
rapcity.bounceme.net:411 - ako slusas rap muziku...

eto ovi su bili kod mene u favorites,ali mi ISP zabranio P2P :twisted:
 
Zool:
srbija.no-ip.info - ovo je mislim glavni srpski hub
Balkan-Community.No-Ip.Org - ovo je valjda balkanski
rapcity.bounceme.net:411 - ako slusas rap muziku...

eto ovi su bili kod mene u favorites,ali mi ISP zabranio P2P :twisted:

Sram ga bilo, koji je to ISP kad ga tako često pominješ???

Ja nikako ne mogu da izaberem aktivni mod, tada search ne radi, a pasivni ne podržavaju neki hubovi... S tim u vezi, imam neka pitanja ...
Probaću prvo nešto pa ću precizno da postavim pitanje, da sad ne mlatim bez veze...
 
Serijski_Ubica:
Sram ga bilo, koji je to ISP kad ga tako često pominješ???
ma lokalni wireless provajder Gromnet, ok su ovako i tehnicka podrska i sve,ali ih zavlace ovi iz ptt-a za novi link,pa je sad previse korisnika na jednom linku male propusne moci,pa su zabraniki p2p jer kao previse gushi saobracaj......
 

Back
Top