recycle

da li reciklirate???

  • redovno

  • povremeno

  • retko

  • ne recikliram


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Inače, smeće nije toliki problem. Jeste velik, ali ne toliki. N
ajveći su:
promena klime i voda.

Promena klima je realan problem. Počeo je da se rešava kroz Kjoto sporazum, ali Amerikanci su odbili sporazum da potpišu. Smatraju da bi im skupo koštalo primena sporazuma. Što i jeste. Prosečan auto u evropi ima 4 cilindra a u americi 6. Tako da svaka restrikcija u potrošnji bi najviše pogodila amerikance.
 
Pa jedini Amerikanci koji su ziveli u skladu sa prirodom sada su u getu(rezervatima).Danas zive u skladu sa rasnom diskriminacijom americke "demokratije".
Njujorska deponija ko pola Srbije.I sve je veca i veca.
 
e da je k'o pola, bilo bi dobro........
samo uzhi deo (city) ima stanovnika koliko i scg..... a prosecha potroshnja jednog amera je daleko iznad balkanske.... samim tim su oni i mnogo vecji rasipnici, narochito kada su sitne stvari u pitanju.......
hey.... pade mi na pamet....... danas mi je stigao toster...... a stari josh radi........ shta bi ste uradili sa starim???
recycle, garbage, charity???
 
Meni je logično bi bilo da rastaviš da grupu delova, čija je zajednička crta materijal. Znači čelik u jednu grupu, plastiku u drugu itd. Pa da vidiš gde to možeš da da daš. U svakom slučaju, nemoj spaljivati. To zagađuje.
 

Back
Top