DivX

Micro DVD player:
Kada kliknes na EJECT dugme sa desne strane otvara ti se prozor (dialog box) da izaberes AUDIO fajl!Izaberes film, neki .AVI ili .VOB...
Kliknes OK i pojavi se da trazi SECONDARY AUDIO/VIDEO fajl, ti tu kazes CANCEL...
Sledeci je CHOOSE SUBTITLE FILE.Nadji na CD-u negde fajl sa extenzijom .SUB najcesce i reci OPEN i to je to!
Ako fajl nema ekstenziju .SUB nadji fajl sa imenom prevoda (npr. srp.xxx il slicno...)
Eto, ako je znacilo nesto!
 
:roll: MICRO DVD... :roll:
Aman ljudi,batalite taj player....Necu da spomenem moj omiljeni mv2 player..:)..;) nego cu da ti preporucim BS player a moze i radlight kao sto vec neko rece.Stvarno su dobri i jako lako se sve namesta u njima..Prosto da prostije ne moze biti....Desni klik rulz!;)
 
OK ljudi, pljujete svuda po Micro DVD Plyer-u i hvalite RAD LIGHT, i to je OK! RAD LIGHT jeste simpatican i lepo radi, ali ja kod mene na kompu kad pustim film u Micro DVD Player-u slika je neuporedivo bolja i cistija nego u RAD LIGHT-u!
Ne zelim apsolutno da zapocinjem nikakvu raspravu zasto je ovaj bolji od onog i obrnuto, samo znam da mi je kvalitet DVX-a mnogo bolji na MDVD Player-u nego na RAD LIGHT-u, i apsolutno nemam nameru da ga menjam!
Postujem vasa misljenja ali to je tako kako je, bar kod mene!
Tya je pitao kako da pusti prevod na MDVD-u i ja sam mu (nadam se) objasnio, nemojte ici na neke stote teme!
 
Imam i Rad Light, danas tju dobiti i mv2.. tako da, hvala u svakom sluchaju... Mada, mislim da je to bilo do 'dobro' narezanih filmova.. Jer, kod nekih je sve normalno funkcionisalo i na jednom i na drugom..
 

Back
Top