Srpski mediji u svetu

bulma2005

Zainteresovan član
Poruka
167
(Uvertira, ili - jedan dobar vic za pocetak)

Muslimani, kao jako bogat narod u materijalnom smislu mogu da se razbacuju SITNICAMA u zivotu.

Upravo iz tog razloga njihova religija i podrzava SUNECENjE!!!!

(Aplauz, molim hihihihi!!!)

A sada, pravi text teme:

Zapoceo sam jednu diskusiju na adresi www.bulmasoft.netfirms.com
U pitanju je svetski pogled javnosti na validnost informisanja planete zemlje o Srpskim stvarima, interesima i td... Jednostavno receno, koliko je njihova "strana" objektivna u svemu tome?

Citavu napisanu temu mozete procitati na navedenoj adresi, na kojoj isto tako mozete pogledati sajtove od par lokalnih radija i televizija kao i preslusati dzinglove istih.

Povratna misljenja posetilaca bih volio da cujem, ali bih vas molio da komentarisete postavljenu temu a NE dizajn sajta!!!

Srdacno hvala!

Brana
 
Znaci, dragi korisnice Bunga Banga re, vama je svejedno sto je BK televizija ugasena (ona je poznatija) a sigurno vam je svejedno sto je Zvornicka i radio i televizija kao manje poznata vama, ali televizija sa 20-tak godina rada iza sebe kao i navedeni Radio Srpski Soko isto iz Zvornika ugasen sve u periodu od 2000-te pa na ovamo...

...da, ja stvarno NEMAM pametnija posla!!!

(Zasto se uvek javljaju oni koji NISU zainteresovani za oglas???)

Sanjam da se javi neko ko JESTE zainteresovan za toppic koji je napisan!

Ajde pretrazite sve moje poruke na ovom forumu! Ima li me IGDE u necijem toppicu kako komentarisem da NISAM zainteresovan za isti?!?!?!

Pffffff!!!

(ovaj forum ima stvarno izuzetno jaku OPOziciju prema svojim posetiocima, do djavola, vec pocinjem da se osecam kao da sam u SKUSTINI!!! (nije greska P))

Sta mislite zasto je Slobodan Milosevic izbacio emitovanje skupstine sa programa tv beograd 2? Da vam kazem? ZATO STO JE DOSADNOOOO!!!!


Bulma!
 

Back
Top