NAJEFTINIJE LJETOVANJE

Jel ima neko slobodnog mesta da pozove ovog siromaha JEROTIJA besplatno da letuje, jer ga ne mogu vise slusati, ili posto on voli Grcku, da ga posaljemo tamo, navikao covek da letuje za par evra, pa se nervira ako je skuplje, odgovara na sve teme i odgovore, ne moze da omane, sve mi vise lici na onog OZRA ili VLADIKU RUFIMA, imaju isti problem, ovaj siromah po dzepu a ovaj drugi u mozgu...
 
Jel` imas nesto protiv Grcke?
...to za par evra...... dodje kao neka prozivka

ps. Jel` taj Rufim onaj sto je sve provocirao na etnickoj osnovi, ubacivvao neke etnicke karte, pljuvao po srbe i pravoslavne crnogorce?
 
Kume, Jerotije ima dosta para ali nemisli da ih daje svakojakim guzicarima koji prodaju maglu za bubrege. Da sam ih davao na bezvezne stvari kao sto je npr letovanje u CG ja sada nebih imao ni za ovaj kompjuter sa koga pisem. Mislim da si ti kume taj siromah koji nema para ni da da oglas tamo gde se oglasava nego ovde na forumu jer je za dz. Ovo je zapamti FORUM a ne MALO OGLASI a i ako si zalutao slucajno onda si pod naslovom NAJJEFTINIJE LETOVANJE trebao da preporucis Grcku jer mene prozivas da za par eura idem u Grcku. Na forumu krstarice imas i male oglase-mozda nisi znao pa se uputi tamo i pisi te tvoje telefone na koje verovatno niko i ne zove cim se sluzis svim trikovima da privuces naivce da dodju bas kod tebe da letuju. Ostavi nas da ogovaramo koga hocemo jer ti i onako nikad neces ici u Grcku. Pozdrav i bez ljutnje !
 

Back
Top